Microsoft uurib uusi võtmelisandeid, mis on mõeldud ainult MS Office’ile

Sa lugesid seda õigesti. Kõik näitab, et Microsoft kavatseb võtta kasutusele võtme, mis on mõeldud Microsoft Office’i kasutamiseks.

Microsoft alustas hiljuti sisemist otsingut oma dokumendi ilmsete võtmete järele. Mõnega sellest tagasiside töötajad kogunesid ja esitati mõned ideed. Sellised uuringud avastasid kasutajad WalkingCatja võib-olla kasutatakse seda uut otseteed mõne klahvikombinatsiooniga, mis on sarnane sellele, mis meil praegu on klahviga „Windows” (Super).

See uut tĂĽĂĽpi klaviatuur võimaldab nende klahvide ja kombinatsioonide abil ettevõtte kontoripaketis programme “kutsuda”. Kombinatsioonid nagu „kontorivõtme” + „O” Outlooki käitamiseks, “kontorivõtme” + “W” Wordi käitamiseks jne. Muudatuste eesmärk on suurendada Microsoft Office’i kasutajate tootlikkust. On kuulujutud, et MS on selle klaviatuuri välja töötanud töölauale (USB kaudu) ja ĂĽks laptos silmas pidades (Bluetoothi ​​kaudu). Kõik on veel suhteliselt uus ja ilma Microsofti ametliku kinnituseta. Kuid selle aasta oktoobris esitletakse selle Surface liini jaoks uut riistvara. Võib-olla on see ideaalne koht selle uue kontseptsiooni levitamiseks oma kasutajatele.

Me võime ainult spekuleerida. Kas seda uut klaviatuuri kavandatakse uue tööstusharu standardina või millegi eksklusiivsena selle Surface liini jaoks. Kes seda teab Funktsioonid vabatahtlik neile, kes seda mugavust soovivad. Praegu (mul, HenriqueAD) pole mul määratud ametikohta. Kuigi arvasin, et see võib olla halb asi, muutis see tuttavat klaviatuuripaigutust. Samuti arvan, et mõni muu tarkvara, näiteks LibreOffice, saab seda MS Office jaoks mõeldud eksklusiivset võtit ära kasutada. Microsofti programmi populaarsus on hästi teada ja selle tohutu kasutajaskond võib-olla oli see määravaks uue klaviatuuri kasutuselevõtuks. Praegu “ära lagune” või “jookse kĂĽngastele”, ametlikult pole midagi kinnitatud.

Mida arvate sellest “uuest võtmest”? Kas see on teie arvates halb või hea? Peegeldan ja kujundan endiselt oma arvamust. Ole osa meist Diolinux Plus foorum ja pĂĽsige uudiste tipus.

Kuni järgmise postituseni olge teiste arvamustega rahul. Jagage ja soovitage blogisid Dioliinuks, SÜSTEEMAATILISELT! ?

Allikas: Petri IT-teadmistebaas, Softpedia.


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.