contador gratis Skip to content

Microsoft vĂ€rskendab iPhone’i ja iPadi OneNote’i tĂ€ielikult uuendatud kujul

Satu catatan

Üks mĂ€rge

Ehkki Microsoft töötab selle nimel, et muuta Office’i tooted ainuĂŒksi Windowsi tahvelarvutitesse, avaldab Microsoft tĂ€na suure rakenduse vĂ€rskenduse Üks mĂ€rge iPadile ja iPhone’ile, suurte tĂ€iustustega. See praktiline rakendus on taaskĂ€ivitatud nullist ja pakub nĂŒĂŒd suurepĂ€rast tööriista mĂ€rkmete ja teabe korraldamiseks.

Selle ilusaks ja funktsionaalseks suureks eeliseks on piisav vĂ”ime sĂŒnkroonida erinevate platvormidega, nagu Windows (PC ja tahvelarvuti), Android ja erinevad iOS-seadmed. Tööriist sisse rikkalik tekst vĂ”imaldab teil luua soovitud lĂ”pliku vĂ€ljanĂ€gemisega dokumente, juhtides fonti, suurust, vĂ€rvi, stiili, rasvaseid, kaldkirju, lĂ”ike ja muud.

Üks mĂ€rge Üks mĂ€rge

Ja rakendus on tÀiesti tasuta, ilma et oleks vaja teha ettevÔttesiseseid oste ega Microsofti teenuste tellimist. KÔik vÀÀrivad testimist. Ja see kÔik on portugali keeles. ?

Ideaalne ĂŒliĂ”pilastele, spetsialistidele, kes peavad jagama koostööd vĂ”i isegi lihtsatele kasutajatele, kes otsivad lahendusi oma andmete korrastamiseks.

Rakenduse allalaadimiseks jÀrgige lihtsalt oma seadme jÀrgi allolevat pilti.

OneNote iPhoneOneNote iPad