Windows 10: probleemid jätkuvad oktoobri värskendusega

Microsoft Windowsi virtuaalne töölaud on nüüd saadaval ja seda laiendatakse kogu maailmas

Microsoft teatas hiljuti Windowsi virtuaalse töölaua kättesaadavusest – tööriistast, mis võimaldab garanteeritud turvalisuse ja vastavusega Azure’is töölaudu ja rakendusi virtualiseerida. Teenus pidi kõigepealt USA-s kättesaadavaks saama ja järk-järgult laienema, kuid registreeruvate ettevõtete huvi näitas ettevõtte laiendamist.

Windows Virtual Desktopis (WVD) on võimalik garanteerida mitme seansiga Windows 10 kasutuskogemus, Office 365 ProPlusi optimeerimine ja Windows Server Remote Desktop Services (RDS) tugi lauaarvutitele ja rakendustele, nagu kirjeldasid Brad Anderson ja Takeshi Numoto, Microsofti 365 ala ja Azure’i asepresident ettevõtte ajaveebi ĂĽhises postituses.

WVD klient on saadaval Windowsis, Macis, Androidis, iOS-is ja HTML 5-s ning toetab kaugtöölauarakendusi ja -teenuseid avalikus pilves, muutes selle väga paindlikuks tööriistaks ettevõtetele, kes soovivad anda oma töötajatele juurdepääsu virtualiseeritud rakendustele ja kaugtöölauadele, sealhulgas võimalustele. mitme seansi ajal Windows 10 kasutuskogemuse pakkumiseks, mis eristab seda teenust muudest virtualiseeritud töölaudu pakkuvatest pakkuja valikutest.

Windowsi virtuaalne töölaud

krediit: Microsoft

“Data-title =” Windowsi virtuaalne töölaud – Microsofti Windowsi virtuaalne töölaud on nĂĽĂĽd saadaval ja laieneb kogu maailmas – SAPO Tech “> Windowsi virtuaalne töölaud krediit: Microsoft

Teenuste kättesaadavus on nüüd ülemaailmne, järgides aasta tagasi tehtud teadet ja eelvaate versiooni lansseerimist selle aasta märtsis. Sellele versioonile juurdepääsuks registreeritakse üle 20 tuhande ettevõtte, mis viis laiendatud turule toomiseni.

See lahendus võib pakkuda huvi ka ettevõtetele, kes hooldavad endiselt Windows 7 operatsioonisüsteemi, mida Microsoft ei toetanud jaanuariks 2020 enam. Windows Virtual Desktopis saavad kasutajad jätkata oma Windows 7 töölaua kasutamist selle operatsioonisüsteemi jaoks mõeldud rakendustega kuni jaanuarini 2023 , koos kõigi turbevärskendustega, mis võivad olla üks teenuse kasutuselevõtu draivereid.

Ettevõtted, kellel on Windows 10 Enterprise ja Microsoft 365 litsentsid, saavad Windowsi virtuaalset töölauda kasutada ilma lisatasuta.