contador gratis Skip to content

Microsofti juhid tunnevad ära selle, mida me kõik juba pikka aega teame: Windows Phone on surnud

Microsofti juhid tunnevad ära selle, mida me kõik juba pikka aega teame: Windows Phone on surnud

Ah, Windows Phone. Tuhast, millena ta sündis, ja tuhast, mille ta tagasi tõi: sündinud ettevõtte rotatsioonist, ei jäta süsteem kunagi igaveste lubaduste staatust.

Teoreetiliselt peetakse seda lootustandvaks konkurendiks, kes koondab iOS-i ja Androidi parimad omadused. Praktikas pole kunagi varem olnud piisavalt suurt kasutajabaasi, et köita arendajate tähelepanu ja muuta selle ökosüsteem elujõuliseks võimaluseks.

See kõik on teave, millest me oleme väsinud teadmisest, kuid Microsoft on otsustanud vähemalt seni nende ees silma kinni hoida. Täna Windowsi boss Joe Belfiore läks Twitterisse tõdema, et ettevõtte käik rakumaailmas ei leidnud ellujäämiseks vajalikke jälgi ega sisuliselt ei näinud ta kaubamärki kandvaid uudiseid ega suurepäraseid seadmeid.

Tegevdirektori sõnul jätkab Microsoft platvormitoe pakkumist (ja selleks väärib ta pitserit, et "ärge tehke rohkem kui oma kohustusi"), kuid uued funktsioonid või tooted on suvel päevavalges; hoolimata ettevõtte kõigist pingutustest pole mõtet jätkata kaotuste vastu võitlemist.

Muidugi jätkame platvormitoe pakkumist. Veaparandused, turvavärskendused jne Kuid uute funktsioonide või riistvara kujundamine ei ole tähelepanu keskmes.

Proovime rakenduste arendajate julgustamiseks PALJU. Me maksame neile. Tegime neile avalduse. Kuid kasutajate arv on enamiku ettevõtete investeerimiseks liiga väike.

Selle abil saame tõhusalt kuulutada välja selle, mida oleme juba pikka aega teada saanud: sõda mobiilsideoperatsioonisüsteemi vastu, ametlikult vaidlus vaid kahe osapoolega. "Guerra" on muidugi minu füüsiline luba, sest me räägime hiiglaslikest rohelistest robotjõududest, kes muutuvad nutikamaks väikeste sõjaväeosade vastu, kes on väga spetsialiseerunud, kuid ei suuda massidega võistelda.

Microsofti poolt on järgmine samm rakumaailmas olnud selge ja seda on aastaid harjutatud: ettevõtted saavad teiste platvormide rakenduste arendamisel paremini hakkama ja suurendavad seda pingutust lähitulevikus kindlasti kahekordseks. IOS-i ja Androidi brauseriserv on selle kohta väga hea näide.

Kuid Windows Phone igatseb teid kui Lumia 640 XL endist omanikku, võin öelda, et nii palju kui ökosüsteemil üldiselt puudub ja on pettumust valmistav, toob süsteem interaktsiooni ja disaini aspektist rea häid ideid. Lõppkokkuvõttes pole väike võistlus kunagi positiivne ja seetõttu jääb see kahe silma vahele. Minge rahulikult, WP.

läbi TechCrunchi