Microsofti juhtide sõnul on iPad Pro Apple’i vastus Surface’ile ega võta Apple’i inspiratsiooni

Mul on kellelgi praegustes oludes raske sellist erakordset tööd vaidlustada Microsoft on hĂĽbriidarvutite rida teinud (või mitte) Pind. Põhimõtteliselt tarkvarafirma, on Redmondi hiiglane suutnud asjad ĂĽmber pöörata – avaliku kuvandi osas, see tähendab, et raha mõttes, mida nad kunagi ei lange, – pärast aastaid ujumist mugavates vetes (Apple, märkus) koos tootega, mis on palju rohkem seotud alumiinium ja klaas, mitte koodiread. Ja ĂĽhe ettevõtte juhi sõnul võib teatud Apple jälgida teie eeskuju väga tähelepanelikult.

Intervjuus kasutajale Business Insider, Microsofti pinnaosakonna juht Ryan Gavin iPad Pro see oli konkreetne näide liikumisest, mis läheb vastuollu sellega, millega oleme harjunud: selle asemel, et Microsoft järgiks Apple’i, järgis Cupertino ettevõte Redmondit trendiga.

Kui järele mõelda, siis kui me vaataksime Apple’i, siis me ei teeks sellist toodet nagu Surface Pro või Surface Book. Oleme juba aastaid uurinud ja viimistlenud oma kaks ĂĽhes toodet, kuid kui Surface esimest korda turule tuli, olid kõik skeptilised, ka nemad. [Apple]. Nii et nad järgisid meid ja iPad Pro on selle selge näide.

Gavin tegi ka selgeks, et Surface’i divisjon ei pidanud Apple’i oma toodete valmistamisel inspiratsiooniks ega viideteks – mida ta ka teeb, arvestades Apple’i tungivat nõudmist nn kahes ĂĽhes seadmetest eemalduda.

Tegelikult on iPad Pro – eriti selle uus põlvkond koos eelseisva iOS 11-ga – kõige lootustandvam „täielik“ arvutivahetus, mida Apple kunagi teinud on, kuid sellegipoolest ei näe ma, et see asetaks end näiteks Surface Pro-ga samal kõrgusel olevaks konkurendiks. ; need on erinevad ettepanekud, ĂĽsna erinevad vaatajaskonnad ja erinevad hinnad. Kuigi Apple soovis meile kinnitada, et lahendus teeb kõike nii, nagu teevad töölauaoperatsioonisĂĽsteemid, arvan, et oleme veel mõne aasta kaugusel sellest, et see väide oleks igat tĂĽĂĽpi kasutajate puhul 100% tõsi. Eks näeme hiljem.

· • ·

Ikka Microsofti kohta: kui ettevõte väidab, et ei vaata oma arvutite kujundamisel Apple’i, siis kujutan ette, et sama ĂĽtlus ei kehti ka tema perifeerses jaotuses. Ma ĂĽtlen seda seetõttu, et ettevõte käivitas täna uue nimega klaviatuuri Kaasaegne klaviatuur ja noh … on tõsi, et klaviatuurikujunduses on võimatu palju uuendada (või mitte … enam), kuid see on uus looming Suur M see on peaaegu uue Magic Keyboardi ĂĽhendamine numbriklahvistikuga vana Apple’i numbriklahvistikuga:

Alumiiniumpindadest pool-silindriliste alusteni on pahaaimamatul isikul lihtne Microsofti uut klaviatuuri Apple’i loomiseks eksitada – mitte see, et Cupertino omaks neid disainielemente, kuid vaieldamatult on see nende väga eristuv keel.

Uuel kaasaegsel klaviatuuril paistab aga silma ĂĽks funktsioon: integreeritud sõrmejäljelugeja uute klahvidega, mis asuvad Alt ja Ctrl klahvide vahel. Andureid kasutatakse nii Windows Hello tuvastamiseks kui ka tehnoloogiaga ĂĽhilduvate saitide autentimiseks. Siiski pole ikka veel võimalik öelda, kas välisseadmetel on sama turvalisuse kiht, näiteks uue MacBooks Pro puutepaneeli integreeritud Touch ID-st – millel on isegi konkreetne kiip, integreeritud loogikaplaadiga, mis tagab kasutaja biomeetrilise teabe privaatsuse.

Kaasaegsed klaviatuurid toimivad Bluetooth 4.0 või kaabli kaudu, mis toimib ka ĂĽhenduse laadimisel ja arvutiga automaatselt laenates. See ĂĽhildub Windows 8 ja 10, Androidi ja macOS-iga, kuigi biomeetriline lugeja töötab ainult Windowsiga. Seade maksab 130 USA dollarit (~ 430 USA dollarit) ja seda saab osta “varsti” – nagu ka uut kaasaegset hiirt, ka alumiiniumist, mis maksab 50 USA dollarit (~ 160 USA dollarit), kuid ei ĂĽhildu macOS-iga.

Cult of Maci kaudu, Engadget