Microsofti mängude voogesituse projekt saabub 2019. aastal

Teade tuli ettevõtte enda kaudu, oma blogis, selgus, et projekti xCloud esimene avalik test, mis annab mängijatele “vabaduse mängida igas seadmes, mida soovib”, algab 2019. aastal.

Praegu selgitas Redmondi hiiglane, et viib teste läbi sisemiselt 4G ja 5G võrkudes, kasutades tahvelarvuteid ja nutitelefone, mis on bluetoothi ​​kaudu ühendatud Xboxi kontrolleritega.

Testkatse töötab praegu kiirusega 10 Mbps.

Samuti avaldas ettevõte, et “latentsusega võitlemiseks”, mis eksisteerib samaaegselt mängude edastamisega Internetis, ehitab ta oma pilvetehnoloogia andmekeskuse Azure jaoks spetsiaalset riistvara.

“Kuna andmekeskused asuvad 54 piirkonnas ja teenused on saadaval 140 riigis, on Azure’i ulatus pakkuda mängijatele kogu maailmas suurepärast mängukogemust olenemata asukohast,” rõhutas ettevõte samas väljaandes.

Eeldades, et mängude areng sarnaneb muusika ja filmidega ning peab olema kättesaadav ja juurdepääsetav igast seadmest, kinnitas Microsoft ka, et Xbox One’is on praegu saadaval enam kui kolme tuhande mängu arendajad ja et tulevikus saavad nad sisu kohandada. neid projekti xCloud abil ilma lisatöödeta.

Kuigi ta peab end valmis mängude voogedastusteenuste keerukateks ja mitmetahulisteks väljakutseteks, rõhutas Microsoft, et ei loobu konsoolimüügist.

Projekt xCloud on alternatiiv neile, kes konsooli ei oma, et mitte tunda end videomängude maailmast tõrjutuna.