Microsofti meeskond tuleb varsti Linuxi

Paljud ei oleks osanud arvata, et ühel päeval liitub väga võimas Microsoft Linuxiga, käivitab oma tooteid pidevalt ja liidab isegi Linuxi kerneli Windowsi koos WSL-iga. Nüüd see koht MicrosoftTeamsja võib peagi maanduda „keeleteadlaste maale“.

Noh, kuulujutud algasid siis, kui nad leidsid teema UserVoice’is, foorumis, mida ettevõtted tavaliselt kasutajate ettepanekute kuulamiseks kasutavad. Selles kasutaja Angela Sze 2016. aasta postituses palutakse versiooni MS Teamsist Linuxile. Sellest kuupäevast kuni 6. septembrini oli alati keegi, kes vastutas arenduse eest. Heli sel perioodil kasvas hĂĽppeliselt.

Kuni viimase ajani “avastasid” selle teema mitu Linuxi “gringos” mõjutajat ja niipea, kui see avaldati, kogus see peaaegu 10 000 häält (seni 9234). Vastupidiselt Adobe juhtumile on meie meeskond selles artiklis käsitletud ja analĂĽĂĽsiandmetest enam lahkumata. Kinnitus tuli arendaja Christopher Scotti kaudu Twitteris isiklikult.

Vaadates hoidlat paketid.microsoft.com, näeme, milliseid distrosid võiksite juba ette toetada Ubuntu, Fedora, openSUSE ja Debian näitena.

Seejärel saame varsti omada Microsofti meeskonna versiooni Linuxile ja hõlmata enamikku levitusi. Julgen lähitulevikus öelda, et MS Office ja Edge “saabuvad” ka Linuxi.

Kui soovite hääletada ja arvu veelgi suurendada, avage siin lihtsalt VoiceUseri postituslink.

See artikkel ei lõpe siin, jätkake ideede vahetamist meie foorumis.

Ma ootan sind järgmine kord, kallista.


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.