Microsofti meeskonnal on päevas 13 miljonit aktiivset kasutajat. 3 miljonit rohkem kui Slack

Sel nädalal avaldas Microsoft meeskonna kasutajaskonna suuruse – tarkvara, mille ettevõte käivitas 2017. aastal, et konkureerida Slackiga. Numbrid on vapustavad, arvestades, et need ĂĽletavad konkurente. Ăśldiselt on päevas ĂĽle 13 miljoni aktiivse kasutaja (ehk 19 miljonit nädalas). See on esimene kord, kui Põhja-Ameerika hiiglane teatab sellest näitajast, kuid eelmise aasta märtsis teatati, et seda rakendust kasutab umbes 500 tuhat ettevõtet.

Seevastu aprillis avaldatud andmete kohaselt on Slackil “ainult” 10 miljonit igapäevast aktiivset kasutajat. Pidage meeles, et ettevõte avaldas hiljuti ĂĽlevõtmispakkumise.

13 tuhat tehnikat “data-title =” 13 tuhat tehnikat – Microsofti meeskonnal on päevas 13 miljonit aktiivset kasutajat. 3 miljonit rohkem kui Slack – SAPO Tech ”> Tehnika 13 tuhat

Slacki ületamine on kindlasti saavutus, eriti kui arvestada, et Microsofti lahendus pole veel neli aastat vana. Üks tehnoloogia suurimaid argumente on integreerimine Office 365-ga, mis on tohutu eelis, eriti suurettevõtete turul.

Selle verstaposti tähistamiseks teatas Microsoft ka selle teenuse uute funktsioonide vabastamisest. Selle kuu lõpus on saadaval valik, mis võimaldab teateid prioriseerida. Kõige tähtsam on see, et see väljastab intervalliga heliefekti, kuni kasutaja seda kontrollib, mis võib olla kasulik haiglates ja uudistetoimetustes.

Viimase kahe aasta jooksul on Microsoft rakendusi vähe, kuid kirurgiliselt kohandanud. 2018. aastal tutvustas see tasuta versiooni, mis, nagu näeme ülaltoodud diagrammilt, aitas kaasa kasvule, mis on registreeritud kasutajaskonnas alates 2018. aasta augustist.