contador gratis Saltar al contenido

Microsofti pinnapealsed kõrvaklapid on saadaval alates 12. maist

Microsofti pinnapealsed kõrvaklapid on saadaval alates 12. maist

Microsoft Surface Earbuds traadita peakomplekt, mis kuulutati algselt välja 2019. aasta oktoobris ja kavatsetakse välja anda selle aasta hiljem, on lõpuks saadaval alates 12. maist 2020. See oli USA-s eritellimusel 199,99 dollari eest.

Microsofti sõnul on Surface Earbudsi esiletõstmine integreerimine Microsoft 365-ga (endine Office 365). See integratsioon Office'i rakendustega võimaldab kasutajatel dikteerida sõnu Wordi ja Outlooki jaoks, juhtida PowerPointi slaidiseansse ja palju muud.

Microsofti pinnapealsed kõrvaklapid on saadaval alates 12. maistIntegreerimine Office'i rakendustega võimaldab kasutajatel dikteerida sõnu Wordi ja Outlooki jaoks, juhtida PowerPointi slaidiseansse ja palju muud

Androidi seadmega sidumisel pakub Microsofti uus traadita peakomplekt sügavamat kontrolli kui Spotify. Selle abil saate rakendusest laule otse mängida, koputades paremat või vasakut kõrvaklappi. See peakomplekt ühildub Windowsi, Androidi ja ka iOS-iga.

Uudised

Kõrvaklappe müüakse praegu Ameerika Ühendriikides hinnaga 249,99 dollarit

Microsoft lubab oma uue peakomplekti jaoks 24-tunnist akukestvust. See on võimalik tänu sellele juhtumile, mis sisaldab integreeritud akut, mis võib telefonitoru kaks korda laadida, vahemikus 0 kuni 100%. Ühe laadimisega on telefoni aku 8 tundi.

Muud üksikasjad Microsofti Surface Earbudsi kohta hõlmavad IPX4 veekindla sertifikaadi olemasolu, kahte mikrofoni mõlemas peakomplektis, 13,6 mm läbimõõduga kõlareid igas peakomplektis, Bluetooth-ühendust, SBC ja aptX helikoodekite tuge ning kiiret ühendamist teiste Surface'i seadme seadmetega Swift Pair kaudu. . Sellega on kaasas ka A-tüüpi USB-C-tüüpi USB-kaabel.

Allikas: Engadget. (TagsToTranslate) microsoft pindkõrvaklapid (t) pindkõrvaklapid (t) pindkõrvaklapid microsoft hinnad (t) kõrvaklapid pind hinnad (t) microsoft pindkõrvaklapid müüdud pind (t) varem müüdud pindkõrvaklapid (t) microsoft (t) juhtmeta kõrvaklapid (t) bluetooth peakomplekt (t) microsoft peakomplekt