Microsofti tegevjuht tõi välja selle aasta kolm ettevõtte prioriteeti

Microsofti tegevjuht tõi välja selle aasta kolm ettevõtte prioriteeti

Töötajatele saadetud meilis, mis käsitles ettevõtte sisenemist uude eelarveaastasse, väitis Microsofti tegevjuht, et ettevõtte tähelepanu peaks olema kolmel põhivaldkonnal. Tootlikkuse ja äriprotsesside uuesti loomine, viies selle muutuse mis tahes seadmesse ehitada nutikas pilveplatvorm, mis lihtsustab kasutajate elu; ja edendada personaalset arvutust.

Kõigis valdkondades on selle eesmärk luua parimad tooted, alati pilv esmalt ja mobiil kõigepealt loogika abil, mis lähevad kaugemale seadmetest, et keskenduda kasutajakogemusele, rõhutab Nadella.

“Meie missioon on aidata igal inimesel ja igal organisatsioonil planeedil rohkem saavutada,” rõhutas ametnik. Ja Windowsil on seal keskne roll.

Nadella sõnumites on mõned viited konkreetsetele kaubamärgitoodetele, kuid uued Windows 10 ja Xbox Live on esile tõstetud. Juhtidel on selge opsüsteemi uue värskenduse (29. juulil käivitatava) väljatöötamise olulisus ja ettevõtte uue strateegia potentsiaal seoses toodete levitamisega.

Windows 10 saabumine on ka hetk, mil Microsoft soovib, et kliendid hakkaksid tooteid teistmoodi nägema. “Soovime, et inimesed lõpetaksid Windowsi vajaduse, hakkaksid Windowsi valima, armastavad seda.”

Mängu kohta näitavad Satya Nadella sõnad, et Microsoft “jätkab sama ambitsiooniga, integreerituna Windowsi strateegiasse” – see tähendab, et ĂĽha enam uuritakse juurdepääsu mängudele ja sisule kõige erinevamate seadmete, sealhulgas HoloLensi konsoolilt. , kellel on õigus ka eriviidetele.