Mida mõeldakse “bomboclaat” all? Saage aru, mis Twitteris töötab

Mis on Twitteris “bomboclaat”? Pärast “Sco Pa Tu Manaa” meemipalavikku on võõras fraas mikroblogides populaarseks saanud isegi brasiillaste seas. Jamaicalt pärit terminit kasutatakse ĂĽllatuse, võõristuse ja ärrituse väljendamiseks, kuid tähendus on mikroblogimise kasutajate seas muutunud. Sotsiaalsetes võrgustikes on „bomboclaat“ muutunud sĂĽnonĂĽĂĽmiks „tee sellele fotole pealkiri“ või „kirjeldage seda fotot“.

LOE: Kuulsuste videotega postitused tekitasid Internetis poleemikat

Interneti-otsingute jälgimise tööriista Google Trends andmed näitavad, et otsingu “bomboclaat” otsingud on sagenenud alates oktoobrist, kui kasutajad hakkasid selle lause tähenduses kahtlema. Veebilehe järgi LinnasõnastikJamaika termin on sõimusõna, mida kasutatakse viha ja ĂĽllatuse korral. Sõna “bomboclaat” sõnasõnaline tõlge on aga tavaline viis viidata menstruatsioonipadjadele ja tualettpaberile.

1/1 Mida tähendab “bomboclaat”? Jamaica väljend läks sel aastal Twitteris viirusesse – Foto: Reproduction / Twitter

Mida mõeldakse “bomboclaat” all? Jamaica väljend läks sel aastal Twitteris viirusesse – Foto: Reproduction / Twitter

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Portaali teatelTechpoint.Afrika, kasutati kõnepruuki esmakordselt 3. septembril, kui Twitteri kasutaja @rudebwoy_lamz jagas kahte Nickelodeoni animeeritud CatDogi seeria fotot pealkirjaga “bomboclaat”. Postitus kogus kuni selle artikli avaldamiseni ĂĽle 3,4 tuhande meeldimise ja 13 tuhande retweete’i.

Teadmata, mida “bomboclaat” tähendab, usuvad mikroblogimise kasutajad, et släng on juulis sotsiaalvõrgustikes domineerinud meemi “sco pa tu manaa” uus versioon. Ehkki neid kasutatakse sarnaselt, ei tähenda need terminid täpselt sama asja.

Erinevalt “bomboclaatist” on “sco pa tu manaa” mõttetu väljend, mida internetikasutajad on mugandanud ja mida hakati kasutama sĂĽnonĂĽĂĽmina kĂĽsimusele “mis teile seda meelde tuletab?” ja “mida sa sellest arvad?”. Vahepeal on “bomboclaati” tähendus Twitteris palju muutunud, võrreldes Jamaica algse määratlusega.

Mis on Twitteri kaanefoto jaoks õige suurus? Esitage küsimus TechTudo foorumis.

Piirang Instagramis: kĂĽsimused ja vastused uute funktsioonide kohta

Piirang Instagramis: kĂĽsimused ja vastused uute funktsioonide kohta