Mida mõeldakse ‘vtzeiro’ all? Släng töötab Twitteris BBB 20 tõttu

Mis on “vtzeiro”? Sotsiaalvõrgustiku kasutajad on oma voogudest leidnud mitu seda slängi sisaldavat väljaannet. Twitteris ĂĽlipopulaarne see fraas on otseselt seotud tõelise sĂĽndmusega Big Brother Brasiilia, pärit Globo võrgustikust, ja seda kasutatakse kaamera abil osalejate näpistamiseks sunnitud dialoogi ja suhtluse loomiseks, pĂĽĂĽdes programmimessil rohkem tähelepanu saada. .

#FiqueEmCasa: näpunäited ja uudised, mis aitavad teil koroonaviirust peatada

Google Trendsi, Google’i Interneti-otsingute jälgimise tööriista andmetel on alates jaanuarist suurenenud termini “vtzeiro” otsingud. Slängiotsingu tipp langes kokku BBB 20 näituse algusega, tänavu, kui kasutajad hakkasid terminit kasutama programmis osalejate tähistamiseks.

Ăśks kolmest BBB vaatajast kritiseerib slängi “vtzeira” osalejate kritiseerimiseks, kes soovivad kaamerale tähelepanu juhtida – Foto: Reproduction / Gabrielle Ferreira

BBB vaatajad kritiseerivad slängi “vtzeira” abil osalejaid, kes soovivad kaamerale tähelepanu juhtida – Foto: Reproduction / Gabrielle Ferreira

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Kuna BBB on tõsielusaade, kus ĂĽldjuhul kõige rohkem silma paistavad osalejad on need, kes saavad kõige rohkem avalikkuse tähelepanu, mõtlevad näitlejad lõpuks välja strateegia, et saada publiku hulgas populaarseks. Ehkki sõnal “vtzeiro” pole selget tõlget ega tähendust, on selle päritolu VT-s, lĂĽhend videosalvestus (videolint, portugali keeles). See väljend on ĂĽsna vana ja seda kasutatakse sageli televisioonis olevate videosalvestiste tähistamiseks.

Niisiis hakkasid suhtlusvõrgustike kasutajad, eriti Twitter, kasutama slängi, öeldes, et teatud osaleja otsib kogu aeg kaamerat, luues inimeste igapäevaelus näiliselt ebatavalisi olukordi.

Vaata ka: Laevastik: kuidas kasutada Twitteri uut funktsiooni “Lood”

Laevastik: kuidas kasutada Twitteri uut funktsiooni

Laevastik: kuidas kasutada Twitteri uut funktsiooni “Lood”

Ka Google Trendsi andmetel toimus slängiotsingute suurim tõus 2. ja 3. märtsil kohe pärast reaalsusmängu otseĂĽlekannet, mida nimetatakse tĂĽlimänguks, kus mängijad peavad näitama, kes on nende rivaalid. kõige “vtzeiro”. Avaldiste kasutamise kasv oli see, kui sotsiaalvõrgustiku kasutajad hakkasid oma profiilides mänge kommenteerima.

2/3 Suurem slängiotsing algas pärast BBB20 algust – Foto: Reproduction / Gabrielle Ferreira

Suurem slängiotsing algas pärast BBB20 loomist – Foto: Reproduction / Gabrielle Ferreira

Esialgu oli släng populaarne Twitteris – platvormil, millel on teadaolevalt palju noori kasutajaid. Kuid seda tĂĽĂĽpi väljaandeid on võimalik leida ka Instagramist ja Facebookist, eriti meelelahutusprofiilidelt või BBB osalejatele suunatud fänniklubidest.

3 osalejat 3-st kritiseeriti ebaloomulikuna tundunud dialoogi ja suhtluse loomise eest – Foto: Reproduction / Gabrielle Ferreira

Osalejaid kritiseeriti ebaloomulikuna tundunud dialoogi ja suhtluse loomise eest – Foto: Reproduction / Gabrielle Ferreira

Heitke pilk Twitteri slängi “vtzeiro” mõnele kasutusalale: