Mida oodata E3 2017-lt? Ubisoft, EA, Activision ja teised kirjastajad

Peale Sony, Microsofti ja Nintendo on paljud teised ettevõtted broneerinud koha uudistel teatamiseks E3 2017-l

Mida oodata E3 2017-lt? Ubisoft, EA, Activision ja teised kirjastajadMaailma tähtsaim mängumess toimub sel aastal ajavahemikus 13. – 15

Mõne päeva pärast algab E3 2017. Kümnendal päeval alustab EA oma EA Play konverentsiga, edaspidi tulevad teised ettevõtted esitama kümneid uudiseid ja mänge. Oleme avaldanud Sony, Microsofti ja Nintendo ootused 2017. aasta E3-l. Kuid mis saab JA, Ubisoft, Activision, Bethesda ja Back Digital? Selle E3-ga juhtus aga palju asju.

Ubisoft

Ubisoftil on 2017. aasta E3 kohta suur teadaanne. Me teeme seda usutunnistaja, Lihtsalt tantsimine, Meeskond 2, South Park: murdunud, kuid terve, Far Cry 5 ja veel on palju mänge, mida pole avalikustatud Mõned varasemad kuulujutud viitavad Mario + Rabbids: Kingdom Battle väljaandmisele. Mängu registreerib isegi föderaalne ametlik väljaanne, mis on vajalik Brasiilias müümiseks. Kuid seda mängu pidi Nintendo konverentsil esitlema.

Uus Assassin’s Creed on veel ĂĽks pealkiri, mis pole lekkekindel. Nimi peab olema Assassin’s Creed: Päritolu, asub Egiptuses ja on välja antud PC, PlayStation 4 ja Xbox One jaoks. Viimane teave on Redditis avaldatud ekraanipilt. Kuigi Ubisoft ĂĽtleb, et toetab Nintendo Switchi tugevalt, pole konsooliversioonil midagi silmapiiril.

Mida oodata E3 2017-lt? Ubisoft, EA, Activision ja teised kirjastajadFar Cry 5 on tekitanud poleemikat alates esimesest pilditeatest

Far Cry 5 teatati eelmisel kuul hea meelega. See uus pealkiri kritiseerib religioosset fanatismi ja näitab, kui oluline on rahva võimul seda ohjeldada. Noh, meie arvates pole teie jaoks ideaalne võidelda samamoodi nagu mängu peategelased.

See kaasaegne Far Cry 5 teema tekitab paremäärmusluses pahameelt. Kliima tunnetamiseks: Ameerika Ühendriikides mängu tühistamiseks loodi petitsioonkahe nädala jooksul koguti kaks tuhat allkirja. Kõigi vastuoluliste õhkkondade tõttu, mida see mäng pole kaotanud, soovime mängu kohta rohkem teada saada.

Ettevõte soovib tähistada uut etappi, millel on õigused uuele logole. See on selge märk muutustest. Ubisofti konverents on kavandatud 12. kuupäevaks kell 17.00 BRT.

Activision

Mida oodata E3 2017-lt? Ubisoft, EA, Activision ja teised kirjastajadSellel kaubamärgil on suur jõud

Activision on praegu arvutite jaoks kõige rikkam mängu- ja konsoolikirjastaja. Igal aastal on Call of Duty aasta enimmüüdud tiitel. Pole üllatav, et raha on palju. Kogu selle rahalise tugevusega valmistub ettevõte veel kahe edu saavutamiseks: Call of Duty: Teine maailmasõda ja Saatus 2.

Mida oodata E3 2017-lt? Ubisoft, EA, Activision ja teised kirjastajadDestiny 2 on esimene, mis PC-le välja antakse

Kaks nädalat tagasi oli meil konverents Saatus 2 kus räägitakse palju, eriti PC-le avaldamata versiooni kohta. Põhimõtteliselt on meil esimese mängu osas värskendatud mängukäik koos lineaarse loo, uute relvade ja uute asukohtadega. Mitmikmängu režiimis Crucible tehakse suuri ja täiendavaid muudatusi: kõigi PvP-režiimide suurus on näiteks 4 × 4. Bungie paljastas, et tema soov oli suurendada konkurentsivõimet. Muud head uudised pärinevad kaasavamast ja interaktiivsest klannist, välja arvatud a matšimine aidata üksikul mängijal klanni abil ülesandeid täita, isegi ilma et oleksite selle liige. Veel on palju muid uusi funktsioone, mis muudavad Destiny 2 aasta parimaks väljaandeks. Destiny 2 toimub E3 2017-l 13. päeval kell 19:30 BRT.

Mida oodata E3 2017-lt? Ubisoft, EA, Activision ja teised kirjastajadCall of Duty: Teine maailmasõda viib meid tagasi möödunud sõdade kujutamise teema juurde

Call of Duty: lõpmatu sõda panustades taas futurismile, kuid Battlefield 1 edu annab selge hoiatuse: mängijatele on futuristlikust FPS-st kõrini. Mis juhtus? Naaseme selle žanri juurde, millest olime varem küllastunud: minevikusõjad. Call of Duty: Teine maailmasõda tuli karjumisele vastama. Taas kordunud lahingud olid rohkem seotud reaalsusega. Ei mingeid võimsaid relvi, seljakoti tõukejõudu ja poleeritud komplekti. Teine uudsus on sügav süžee, mis puudutab tundlikke ajaloopunkte, nagu natsism ja selle piinamised. Peale põhimõtteliselt kinematograafilise treileri pole meil veel ühtegi mängu. Peaksime rohkem teadma Call of Duty: WWII kohta 14. päeval kell 14:00 BRT.

Nagu näha, ei ole Activisionil oma ettevõtte konverentsi, kuid see võtab aega nende kahe suurepärase mängu jaoks, mis mõlemad plaanitakse käivitada 2017. aastal.

Elektrooniline kunst

Mida oodata E3 2017-lt? Ubisoft, EA, Activision ja teised kirjastajadEA Play saab EA-lt tĂĽĂĽbi E3

Nagu tavaliselt, on meil sport ja rohkem liikumist. FIFA, NBA Live ja Madden NFL saab 2018. aasta versiooni tundmatute parandustega. Meie teada on see FIFA 18-l Ronaldo nähtus luksusversiooni (Iconic Edition) kaanena. Kas PlayStation 3 ja Xbox 360 uued mängud aktsepteerivad, jääb saladuseks.

Mida oodata E3 2017-lt? Ubisoft, EA, Activision ja teised kirjastajadUus tiitel ühe mängija kampaania kuvamiseks

Suured tipphetked peaksid spordist välja minema: Tähesõdade II lahingurind. Pealkiri vabastati põhimõtteliselt esimese mängu vea parandamiseks (mida kĂĽll väga kiideti, kuid see “kiiresti suri”) ĂĽhe mängija kampaaniareziimina. Samal ajal kui DICE arendab mitmikmängu, vastutab kampaania Motive Studios. SĂĽĹľee pole veel teada, kuid see peab toimuma kino VI ja VII osa vahel. Mitmikmäng ei jää aga varju: me teame juba, et 20 vs. 20 esitatakse Naboos.

SEE JA sõna toetab Nintendo Switchi, kuid siiani teame FIFA kohta ainult seadmetes. Konverentsid võivad pakkuda uudiseid. Oluline on öelda, et sündmus pole E3 jaoks täpselt sobiv. Ettevõte otsustas korraldada oma ürituse nimega EA Play 10. päeval kell 16:00 BRT.

PC mängude saade

Mida oodata E3 2017-lt? Ubisoft, EA, Activision ja teised kirjastajadMida uut on arvutimängijatele spetsiaalses esitluses

PC on platvorm, kus on kõige rohkem kasutajaid, võrreldes konsool. Arvutid on koduks suurtele hittidele nagu Minecraft, World of Warcraft ja League of Legends. Ainus E3 ettevõte, mis suudab arvutit esindada, on Microsoft, kuid omab videomängukonsooli, peamistest PC-ainuõigustest teatamine on Xboxi tarbijatele ebameeldiv.

Niisiis portaal PC-mängija reklaamib juba kolmandat korda PC mängude saade. Sel aastal lahkub AMD ja sponsorina siseneb Intel. Lubatakse arvestatavat sisu VR-is ja e-spordis. Lühidalt, heidame pilgu eksklusiivsetele mängudele ja muudele funktsioonidele, mida saavad pakkuda ainult arvutid. Esitlus toimub kell 12.00 BRT.

Salvestamiskuupäev: 10. juuni

Mida oodata E3 2017-lt? Ubisoft, EA, Activision ja teised kirjastajadLos Angelese konverentsikeskus, E3 tavapärane koht

Suurepärane produtsent Bethesda ja indiaanlaste lemmik Back Digital nad on ka E3-l esitlustega, vastavalt 6/12 kell 1:00 BRT ja 2:00 AM BRT; mõlemad hoidsid aga saladuses seda, mida nad pidid kuulutama. See, mida me näeme, on nii ettearvamatu, kas see tekitab vähem või rohkem ootusi? Pole probleemi, oleme valmis uudiseid vastu võtma!

Sony ja Microsofti konverentsidel võivad ilmuda mitmed muud kolmanda osapoole mängud, näiteks: Kuningriigi südamed 3, Final Fantasy VII uusversioon, Marvel vs Capcom Infinite ja spekuleerida Tomb Raideri vari. Sega on broneerinud koha järgmise suure mängu tutvustamiseks arvutile: Totaalne sõja Warhammer 2, 14. päeval kell 20:30 BRT.

Igatahes vaatame ĂĽle kolme konsoolihoidja ajakavad:

 • Microsoft: 11.06 – 18.00 BRT
 • Sony: 12.06 – 22.00 BRT
 • Nintendo: 13.06 – 13.00 BRT

Tegelikult on E3 näitus uksed avatud 13. – 15 Los Angelese konverentsikeskus, kus on mitmeid kirjastajate stende, uudisteportaale, indie-poode ja kauplusi. Sissetulev leviala Showmetech algab 10. päeval EA Play’ga. KĂĽlasta meid iga päev E3 2017-l!