Mida oodata Huawei Mate 20 Pro’lt?

Seadmega seotud ringlevate piltide tagaküljel on ruudukujuline moodul, millel on kolm kaamerat ja välklamp, mis on paigutatud geomeetriliselt nii, nagu oleksid need matriitsi küljed (nelja punktiga).

Nagu galeriist näha, keskendub teine ​​pilt juhtmeta kõrvaklappide sĂĽsteemile, mis on “inspireeritud” Apple’i AirPodidest nimega Freebuds 2 Pro, mida mĂĽĂĽakse eraldi. Kuulduste kohaselt saab teie akut laadida nutitelefoni kaudu traadita ĂĽhenduse kaudu. Lisaks saavad nad mĂĽra vähendamise toetamiseks toetada kõrglahutusega heli, Google’i abimeest ja töötada tehisintellektiga. Ka Saksamaa veebisaidi Winfuture andmetel saab kõrvaklappide mikrofon kasutada luuinduktsiooni heli tõhusamaks vastuvõtmiseks.

Kogu teavet tuleks pidada kuulujutuks, sest alles homme avalikustatakse uus nutitelefon ametlikult. Siiski on võimalik, et suur osa teabest tuleb välja nagu ikka õigesti.

Mis puutub Mate 20-sse, siis sellel on kaameraga pilt minimaalse sälguga. Sõrmejäljeandur tarnitakse tagaküljele, samas konfiguratsioonis nagu Pro versiooniga kaamera.