mida oodatakse Samsungi iga-aastaselt ĂĽrituselt

mida oodatakse Samsungi iga-aastaselt ĂĽrituselt

Samsungi põhisündmus toimub järgmisel teisipäeval ja see võib muude uudiste hulgas tuua esile uue Galaxy S20, Galaxy Z Flip

Järgmisel teisipäeval, 11. veebruaril 2020. aasta demonteeriminetraditsiooniline sündmus Samsung kus õpime brändilt tundma peamisi uusi asju. Pealkirjade hulgast võime oodata järgmist seemet Samsung, seda Galaxy S20.

Pärast debüüti Volditud galaktika, Valmistab Lõuna-Korea välja oma järgmise, uue kokkupandava nutitelefoni Galaktika pungad ja teised. Altpoolt leiate mitmeid võimalikke kaatrit, mida näeme 2020. aasta demonteerimine, mis toimus So Fransiscos (USA), Showmetechi otseülekandega!

Mida oodata pakkimata 2020-st

Samsung Galaxy S20

Samsung S20 Galaxy S20 lekkinud pildid, mis esitletakse väljapakkimata 2020

Pärast paljusid lekkeid ja kuulujutte, para Samsung peab kohal olema Galaxy S20 järgmise kuu jooksul, kuid ilma ekraaniga seotud üllatusteta. Seade peab debüteerima uue kujundusega, mille bränd võttis vastu sel aastal, nagu näha ka uues A51, A71, Galaxy Note 10 Lite ja S10 Litenäiteks.

Esiküljel on seadmel ka suur ekraan S10. Peale selle Galaxy S20 pole peaaegu ühtegi raami, järgides praegust brändi suundumust: vähem servi ja rohkem lõuendit. Sellel nutitelefonil on ekraani all ka ultraheli sõrmejäljeandur. Disaini osas on kaamerate paigutus muutunud: nüüd on need domineerivas formaadis, kus on neli objektiivi ja välklamp.

Uus Galaxy S20 põhiekraanAvaekraan tuvastab seadme nime (Samsung Galaxy S20 + 5G) ja Androidi opsüsteemi (mis peaks olema 10, kuulujutud näitavad)

Ettevõte peab esitama kolm mudeli varianti. Ise: S20, S20 + ja rea ​​ülaosa S20 Ultra. Niikaua kui 2020. aasta demonteerimine, võiks ilmutatud seade tuua QHD + AMOLED ekraani 120Hz värskendussageduse ja uue protsessoriga Snapdragon 865, käivitati eelmise aasta detsembris.

Sisend S20 ja vahendaja S20 + suudab pakkuda 128 GB salvestusruumi koos laiendamise võimalusega microSD-kaardi kaudu. Kuulujuttude kohaselt tulevad need vastavalt 6,2 ja 6,7 ​​tollise ekraaniga. Fotograafiahuvilistele on saadaval 64x objektiiv 3x optilise suumiga ja veel 12MP.

Eraldi kaanelugu Galaxy S20-lUus S20 võib tuua uue Snapdragon 865 protsessori

Jo S20 Ultra kaasas tugevad spetsifikatsioonid, mida juba oodatakse. Sellel mudelil on 512 GB salvestusruumi ja kuni 16 GB RAM-i. Põhikaamera suurus on 108 megapikslit, seal on veel üks 12 MP objektiiv Samsung võib sisaldada tarkvara, mis võimaldab 100x digitaalset suumi. Ekraan S20 Ultra ka suurem, 6,9 tolli.

Väärtus on endiselt teadmata, kuid me juba teame, et kõik kolm saabuvad kõrge hinnaga. Kuulujutt on see Galaxy S20 alates 999 dollarist Ameerika Ühendriikides. seda S20 + hinnanguliselt maksab 1199 dollarit ja S20 Ultra 1399 dollari eest. Väljaspool Ameerika Ühendriike võivad hinnad olla veelgi kõrgemad.

Samsung Galaxy Z Flip

Uue Samsungi saab kokku panna, et seda esitleda väljapakkimata 2020Samsung saab tutvustada uut Galaxy Z Flip. See on veel üks nutitelefon, mida saab kokku voltida

Kasutades voldide väljanägemist, Samsung peavad käivitama Galaxy Z klapp. Väga erinev Fold Galaxy 2 ja tuua visuaale, mis on sarnased Razr alates Motorola. seda Z klapp debüüt ainult kahes värvitoonis: lilla ja must. Arvatakse, et see maksab umbes 1500 dollarit.

Fold saab varustada Snapdragon 855+ alates Qualcomm ja 8 GB muutmälu. Aku on omakorda 3300 mAh.

Sellel seadmel on 6,7-tolline põhiekraan ja kokkupandav OLED FHD + ekraan ning see tagab suure suhte 22: 9. Z klapp sellel on ka ainult 1-tolline väline ekraan teatiste vaatamiseks. Lisateabe saamiseks peame ootama 2020. aasta demonteerimine.

Uus nutikell

Uue nutikella saab käivitada väljapakkimisel 2020Selle kohta pole veel üksikasju, kuulujuttude kohaselt tuuakse Samsung Unpacked 2020 turule uus nutikell

A Samsung võib-olla töötab uue kallal nutikell milleni viia 2020. aasta demonteerimine. Praegu on ainult kuulujutud, ilma üksikasjadeta, et see on peaaegu ametlik, nagu see juhtus S20 ja Z klapp. Ootame siis!

Samsung Galaxy Buds +

On märke, et uus põlvkond Galaktika pungad teel ja Samsung võib paljastada Tulistab + aastal So Franciscos. Kõrvaklappidega ei tehta kapitaalremonti, kuid nendega võivad kaasneda olulised muutused jõudluses, helikvaliteedis, aku tööajas ja uuendatud mikrofonis.

Hiljuti spetsifikatsioonid Tulistab +. Allpool näeme, mida oodatakse vidin.

Galaxy Buds + spetsifikatsioonid

Galaxy Home Mini

Galaxy Home Mini esitletakse väljapakkimata 2020Kõik näitab, et uut Galaxy Home Mini esitletakse väljapakkimata 2020

Seal on suur võimalus 2020. aasta demonteerimine esitlema a Galaxy Home Mini. Esinejad võivad olla varustatud Bixby, isiklik hääleassistent Samsung.

2020. aasta alguses teatas ettevõte seadme saabumisest. Postituses esindaja Samsung kuuluta see uus Galaxy Home Mini avatakse 12. veebruaril, see tähendab järgmisel päeval 2020. aasta demonteerimine. Samuti on välja kuulutatud muud väljalaskekuupäevad, kõik lähedal iga-aastasele Lõuna-Korea üritusele.

Projekt Google'iga

A Samsung esitage koostöös uuega midagi uut Google. Eelmisel kolmapäeval, 5. veebruaril, ametlik konto Android Twitteris avaldas ta video, kus ta jättis õhku saladuse. Väljaandes on tekst: Midagi põnevat nurga taga. Kohtumiseni pakkimata, saidil @SamsungMobile.

Ootan Samsung pakkimata 2020? Kommenteerige oma ootusi siin kommentaarides.

Allikas: 9to5Google