Mida peaksin Tinderi kirjeldusse lisama? Nimekiri toob eluloole 5 näpunäidet

Huvitava sisuga Tinderi kirjelduse loomine võib olla paljude Androidi ja iPhone’i (iOS) jaoks saadaval oleva suhterakenduse kasutajate soov. See rakendus võimaldab teil leida uusi inimesi, kellega kohtuda ja teemat tundma õppida, profiililt, millel on kuus fotot ja kuni 500 tähemärgi pikkune kirjeldus.

Kuid on oluline teada, kuidas eristuda, et saada rohkem “vasteid”, ja ĂĽks viis selleks on platvormitööriistade, näiteks Instagrami ja Spotify integreerimisfunktsioonide täielik ärakasutamine. Siin on viis nõuannet suurepärase ja kaasahaarava Tinderi eluloo kirjutamiseks. Tasub meeles pidada, et tänu laulja Gabriel Dinizi loo Jenifer õnnestumisele on rakendus viimase nädala jooksul veelgi ilmekam. Sõnades ĂĽtleb kunstnik, et kohtus neiuga rakenduse kaudu.

KĂĽmme asja, mida Tinderis teha ei saa

Ăśks kuuest Tinderi elulookirjeldusest peaks täiendama profiilifotot ja sisaldama rohkem teavet; vaata näpunäiteid – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Tinderi elulugu peaks teie profiilifotot täiendama ja sisaldama rohkem teavet; vaata näpunäiteid – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Lisage emoji ja populaarne släng

Biograafias, kuna kasutaja kirjelduseks ette nähtud profiiliruum on teada, on huvitav kasutada mõnda populaarset tööriista. Soovitav on lisada emotikonid, mida inimesed kõige rohkem kasutavad ja mis edastavad positiivseid tundeid, nagu pilgutamine, naeratus, naljakas nutt või emotikonid südamega silmis. 2018. aasta Tinderi uuringu järgi olid need eelmisel aastal kõige populaarsemad näod platvormil.

2/6 emotikonid Tinderi eluloos – Foto: Reproduction / Felipe Vinha

Emotikonid Tinderi eluloos – Foto: paljundamine / Felipe Vinha

Samuti on huvitav investeerida oma biograafia slängi. Tinderi enda sõnul kipuvad sellised terminid nagu Geek, Mozão, Fofo või Anjo paremini töötama. On ka teisi termineid, mis ei pruugi olla slängid, kuid mis esinevad kõige sagedamini kasutatavates sõnaloendites, näiteks sportlane, seiklus või kunstnik.

2. Integreerimine Instagrami ja Spotify’ga

Integreerimine, mida Tinder pakub koos väliste rakendustega, võib teie profiiliteavet suhete rakenduses veelgi rikastada. Kontod, mis näitavad teie muusikamaitset Spotify kaudu, või Instagrami postitatud fotod võivad olla visuaalselt atraktiivsemad ja meelitada platvormil rohkem flirtimist.

Lisaks võib see säte suurendada ühtsust Spotify kasutajatelt kuuldud lugude leidmisel, hoolimata võimalusest näidata rohkem enda fotosid Instagrami voogu postitustega integreerimisel.

3/6 Integreerimine teiste Tinderi platvormidega – Foto: Reproduction / Felipe Vinha

Integreerimine teiste Tinderi platvormidega – Foto: Reproduction / Felipe Vinha

3. Täitke kõik profiilifotod

Oluline on hoida oma profiil terviklikuna: lisaks biograafias sisalduvale integreerimisele ja teabele ka tulevastele taotlejatele näidatud fotod. Tinder toetab konto kohta kuni kuut fotot, seega on soovitatav valida võimalikult palju klikke, et täita võimalikult palju ruumi. Valige oma foto ja viimane foto.

4/6 Täitke foto kindlasti Tinderis – Foto: Reproduction / Felipe Vinha

Täitke foto kindlasti Tinderis – Foto: Reproduction / Felipe Vinha

Lisaks pakub Tinder “nutika foto” funktsiooni, mis muudab automaatselt fotode salvestamise järjekorda, mis paneb inimesi rohkem paremale libistama. Seega järeldab rakendus nende andmete põhjal, milliste piltidega teised Tinderi kasutajad kõige rohkem nõustuvad, ja hakkab neid esmalt teiste taotlejate profiilil kuvama.

4. Lisage vestlussoovitused elulookirjeldusse

Tinderi bio peamine ülesanne on kuvada kasutaja kirjeldusi. Seetõttu on huvitav lisada aineteksti ettepanekud ja huvitavad näpunäited vestluste hõlbustamiseks algavate eelseisvate matšidega.

5/6 teemalisi ettepanekuid Tinderi abi kohta vestluses – Foto: Reproduction / Felipe Vinha

Teemade ettepanekud Tinderi vestluse abi kohta – Foto: Reproduction / Felipe Vinha

5. Kasutage teema tutvustamiseks teaseri rakendust

Kui teil on endiselt kĂĽsimusi selle kohta, kuidas Tinderis vestlust alustada, saate minna teisele rakendusele. Mitme teema hulgas on rakendusi, mis pakuvad fraasisoovitusi vastavalt teemadele, kuupäevadele, sĂĽndmustele. Hea näide on Puxa Subject – Phrases, mis töötab Tinderist sõltumatult, kuid võib mõne kasutusvalmis fraasiga ka teie eluloo huvitavamaks muuta.

6/6 Rakendused ja lauldud fraasid aitavad Tinderi vestlustel – Foto: Reproductions / Felipe Vinha

Laulatud rakendus ja fraasid Tinderi vestluses on kasulikud – Foto: Reproductions / Felipe Vinha

Miks Tinder enam ei tööta? Kuidas ühendada? Esitage küsimus TechTudo foorumis.

Mis on Tinder ja kuidas see töötab

Mis on Tinder ja kuidas see töötab