Mida tähendab kallim iPhone? AppleCare + on muidugi ka kallim

Võib-olla on see jäänud märkamata, arvestades iPhone X mõnevõrra hirmuäratavat hinda (ehkki eeldatavasti, nagu enamik tänaseid peaesinejaid), on asjaolu, et isegi kõige lihtsamad uued iPhone’id on üldiselt kallimad kui kunagi varem. . Muidugi peame meeles pidama, et pakuti välja 32 GB mudel ja puhta mälumahu osas pakub iPhone 8/8 Plus paremat kulude ja tulude suhet kui eelkäija.

KĂĽlmade sõnadega on asi aga selles, et väikseim summa, mille kulutaksite USA uusimale lukustamata iPhone’i mudelile, on nĂĽĂĽd 700 dollarit (pluss maksud), võrreldes eelmise 650 dollariga.

Muidugi, pärast hinnatõusu kallineb ka ĂĽks element, mis on paljude kasutajate jaoks väga oluline. Ja kahtlused kinnitasid: garantiiplaani pikendati alates AppleCare + sellel on väike väärtushĂĽpe – isegi olemasolevate iPhone’ide, näiteks 6s Plus ja 7 Plus plaanides.

AppleCare

Nagu näete ametlikul mĂĽĂĽgiplaani lehel, võtab AppleCare + tasu iPhone 8 Plus / 7 Plus / 6s Plus eest 150 dollarit – varem palus Apple suuremate nutitelefonide pikendatud garantii eest 130 dollarit. See väärtus jääb vähemalt väiksemale mudelile: iPhone 8/7 / 6s-i garantiilaiend tuleb välja sama. 130 dollarit tavaline.

Suurim pilt, nagu võite arvata, on AppleCare + iPhone X-le: Apple’i kulud 200 dollarit tööriista garantii pikendamiseks. Tõesti, see hiilgav otsast lõpuni ekraaniparandus ei tohiks olla maailma odavaim (muide, ma ootan, et iFixit seadme lahti pakkiks), kuid ĂĽllatuslikult pole nutitelefoni remondikulud võrreldes eelmise iPhone’i väärtusega muutunud: 30 USA dollarit katkiste paneelide väljavahetamiseks ja muudeks remonditöödeks 100 USA dollarit.

Tundmatu AppleCare + lisab Apple’i seadmetele kaheaastase pikendatud garantii, nõudes vähendatud tasu selliste kasutajavigade parandamise eest nagu pragunenud ekraanid või vedeliku sissetungimine. Nagu oleme alati märganud, hoolimata sellest, et kava pole veel Brasiilias ametlikult mĂĽĂĽgil, teenindab Apple siin juba ametlikult AppleCare + alla kuuluvaid iPhone’i. Pidage meeles, et paketi saate osta ainult seadme ostuga või maksimaalselt 60 päeva hiljem.

MacRumorsi kaudu