Mida teha enne kasutatud iPhone müümist

See artikkel on hädavajalik kõigile, kes soovivad oma kasutatud iPhone’i müüa. Samuti on see väga oluline kõigile, kes mõtlevad kunagi oma vääris Apple nutitelefoni müüa. Lõin selle artikli, kuna sain iga päev e-kirju lugejatelt, kes ostsid kasutatud iPhone’e, ja neid müüvad inimesed ei teinud müügiprotseduure korralikult, nii et otsustasin õpetada.

Seetõttu on see artikkel oluline ka lugejatele, kes soovivad osta kasutatud iPhone’i, kuna saate müüjalt küsida, kas ta järgis samme õigesti. Kui teie juhtum on iPadiga või iPodiga, võite järgida ka alltoodud samme.

Kui teil on endiselt iPhone, peate järgima ainult kolme sammu:

  1. Varundage.
  2. Lähtestage kogu sisu ja kohandage vastavalt sellele.
  3. Salvestage see, et te ei kukuks ega varastaks! (Usu mind, seda on juhtunud paljude lugejatega!)

Me selgitame iga sammu.

1 – varundamine

Esimene asi, mida peate tegema, on kõigest täielik varukoopia, et te ei kaotaks oma iPhone’i sisu. Siit saate seda üksikasjalikult lugeda, kuid võtan selle kokku siin. Varundamine iPhone’i kaudu on üsna lihtne. Logi sisse Seaded> iCloud> (Kerige alla) Varundamine> Varundamine kohe. OK, nüüd teeb iPhone kogu sisu varukoopia iCloudi kaudu.

Soovitan siiski veel ühte sammu, teete seda oma arvutis. Kiiremini, nii teha kui ka taastada. Protsess on väga lihtne. Lülitage arvuti sisse, kui iTunes on installitud, ja ühendage oma iPhone sellega.

lahendage iPhone'i probleemid, installige iOS uuesti ja taastage iPhone

See pilt oli iTunesis juba ammu, nii et see võib tunduda veidi teistsugune, kuid loogika on sama. Lihtsalt puudutage Varundage kohe ja valmis.

Nüüd läheme teise sammu juurde:

[the_ad id=”5747″]

2 – lähtestage kogu sisu ja sätted

Pärast varundamise nõuetekohast sooritamist peate iPhone’i lähtestama tehaseseadetele. See kustutab kogu sisu, seaded, fotod, sõnumid. Saate oma iPhone’i müüa turvaliselt, ilma et keegi teine ​​teie andmetele juurde pääseks.

See protsess on isegi lihtsam kui esimene samm. Võtke oma iPhone ja minge Seaded> Üldine> Lähtesta> Kustuta sisu ja sätted. Pärast selle valiku puudutamist kustutab iPhone kõik ja naaseb tehaseseadetele.

Kui olete aga aktiveerinud “Leia iPhone” (loe siit), palub see teil sisestada Apple kasutajatunnus nii et see iPhone on teie kontoga linkimata. Pärast parooli sisestamist taastatakse ja taaskäivitatakse iPhone, kuna see tuli tehasest.

Nüüd saate oma iPhone välja lülitada ja selle kiibi eemaldada.

3 – Salvestage oma iPhone väga hästi!

(Vaat. Pildil on kolmas samm müük ja see on tõsi, kuid see on selge, otsustasin selle olulise sammu teie jaoks teha)

See on samm, mis tuleb pärast lugeja e-kirja, milles öeldakse, et ta tegi ülaltoodud toimingud, ja järgmisel päeval kadus tema iPhone, seejärel küsis ta meilis: “Kas leiate selle iPhone’i?”. Kahjuks vastus mitte. Head lugejad. Kas teete need sammud (1 ja 2) koos ostjaga või tehke need ja hoolitsete nende eest väga hästi. Kas see …

Aga ma olen oma iPhone müünud ​​ja ei jälgi tema jälgi, mis siis nüüd?

Asjad lähevad veidi keerulisemaks, kui te pole enam temaga koos. Sel juhul soovitan teil lugeda seda artiklit Apple’ilt. Tema käest sain selle teabe.

jätkata

Nagu me alguses ütlesime, on see artikkel pühendatud nii iPhone’ist vabanevatele lugejatele kui ka neile, kes kavatsevad osta neid. Neile (kes on kohe ostmas) teeme aga hiljem ilusa artikli, nii et ärge armuge preestrisse.

Küsimuste korral kasutage kontakti loomiseks kommentaare!