Mida teha, kui teie Instagrami kontot häkitakse

Mida teha, kui teie Instagrami kontot häkitakse

Mõne lihtsa sammu abil saab häkkerite teie Instagrami konto häkkimine peaaegu võimatuks! Tea, mida teha

seda Instagram on aastaid turvasüsteemi täiustanud, rakendanud funktsioone, mis kaitsevad kasutajaid valeinformatsiooni eest, võltsuudised ja häkkerid. Kuid nüüd ja siis läbivad sotsiaalvõrgustikud tormilisi aegu ning inimesed jäävad kaitseta ja ei tea, mida teha oma konto ründajate eest kaitsmiseks.

Arvestades seda, et aidata teil oma kontot kaitsta Instagram, jätkake lugemist ja kontrollige mõnda näpunäidet rakenduse turvalisuse parandamiseks.

Kuidas teada, et teie Instagrami konto on varastatud

Kui keegi proovib teie konto e-posti aadressi või parooli muuta, saatke e-kiri Instagram teavitame teid e-posti teel. Kuid paljud küberkurjategijad hiilivad salaja teie kontole.

Et teada saada, kas keegi on teie profiili muutnud, peaksite uurima tegevusi Instagram(nt lood, postitused, kommentaarid ja otsesõnumid), et näha, kas on muudatusi või värskendusi, millest te ei tea.

Teine viis teada saada on kontrollimine sisselogimisaktiivsus. Seal näete viimast korda kus Instagram on sisenenud ja sotsiaalvõrgustik ise küsib, kas olete või mitte. Siit leiate teavet järgmiste võimaluste leidmise kohta.

Androidi jaoks

Nutitelefoni jaoks Android, kĂĽlastage: MenĂĽĂĽ (kolm punkti)> Seaded> Turvalisus> Sissetulev tegevus.

Sisselogimisaktiivsuse kontrollimiseks samm-sammult

IPhone'i jaoks

Protseduuri läbiviimiseks iPhone, külastage: Menüü (kolm kriipsu)> Seaded> Turvalisus> Sissetulev tegevus.

IPhone samm-sammult

Minu kontot on häkkinud. Mis nüüd?

Kui kaotate oma konto parooli, nime ja telefoninumbri muutmise tõttu, võite võtta ühendust tugiteenusega Instagram. Selleks avage nutitelefonis rakendus, minge aadressile Unustasite oma sisselogimisandmed? Abi sisselogimisel .

Vahetult pärast seda täitke häkitud kontoga andmed ja koputage valikut "Vajan rohkem abi"; teavitage profiiliga lingitud e-posti kontot, kontrollige valikuid "Minu kontot on häkkinud" ja "Saada taotlus".

Saate meilisõnumi koos mitme juhisega, et saaksite oma sisselogimise taastada. seda Instagram küsige lisateavet, et teie tellimus oleks tõepärane.

Põhilised keerukad paroolid

Internetiturbeekspertide sõnul on mida rohkem rikkaid ja juhuslikke paroole. Paljud kipuvad mõtlema paroolidele, mida on lihtne meelde jätta, näiteks kellegi sünnipäev, amet või numbrikombinatsioon.

Kui uurime mõnda artiklit lähemalt, on inimesi, kes sisestavad lemmiklooma nime, lemmikfilmi või isegi elukoha üksikasjad. See on ohtlik ja jätab teid kaitseta.

Ise Instagram soovitage kuue tähemärgi kombinatsioon numbrite, tähtede ja kirjavahemärkidega. Kuusteist tähemärki koos kogu selle ning väiketähtedega annavad teile väga tugeva parooli.

Paljud inimesed kasutavad väga lihtsaid paroole, mis on häkkerite jaoks "täielik plaat".

Näited nõrkadest paroolidest: "Ärijuht", "12071955"

Näited tugevatest paroolidest: Kui% # $% 1987fOTiRaMi

Kahefaktoriline autentimine

Oleme üksikasjalikult uurinud, kuidas kahefaktoriline autentimine töötab. Instagram õiges artiklis. Praegu kasutavad peaaegu kõik rakendused ja sotsiaalsed võrgustikud seda süsteemi, mida on suhteliselt lihtne aktiveerida, kuid mis on teie konto kaitsmisel väga tõhus.

Lühidalt, kaheastmeline kinnitamine loob täiendava kaitsekihi, kui numbrikombinatsioon saadetakse SMS-i või kolmanda osapoole rakenduse kaudu ja oma kontole pääsete juurde vaid selle sisestades.

Samuti on oluline e-posti turvalisus

See, kellel on juurdepääs tema e-kirjadele, pääseb hõlpsamini ligi oma elu teistele külgedele, pidades meeles teavet, näiteks salasõna unustades, näiteks tema juurde minnes.

Seetõttu kehtivad ülaltoodud näpunäited ka teie e-posti kohta ja eelistatavalt on parool erinev Instagram. Pakkujatel on sageli süsteeme ja näpunäiteid, mis blokeerivad soovimatud sisselogimiskatsed. Järgige neid!

TĂĽhistage jagatud arvutisse sisselogimine

Häirete või tähelepanuta jätmise tõttu unustavad paljud kustutada arvutis oma kontodelt sisselogimisedHäirete või tähelepanuta jätmise tõttu unustavad paljud kustutada arvutis oma kontodelt sisselogimised

Nii ilmne kui see ka ei tundu, paljud unustavad Instagram Logi sisse sõbra majas või isegi LAN-i majas, jättes konto väga haavatavaks.

Suhtlusvõrgustike nutitelefonisse jätmine (Android või iPhone), Avatud "Menüü" ja klõpsake nuppu "Mine". Kui sisestate korraga mitu asukohta, küsib rakendus, kas soovite kõik seansid jätta.

J töölaual liikuge menüüsse Instagram; klõpsake paremas ülanurgas oma profiiliikoonil; kinnitage hammasrataste külge; ja siis "Välja".

Väljuge töölaualt Instagramist

Üldised näpunäited

Mõnda vana soovitust pole teie konto kaitsmiseks kunagi liiga palju, sealhulgas:

  • Ă„rge pakkuge oma parooli kellelegi, välja arvatud juhul, kui olete väga usaldusväärne inimene;
  • Klõpsates tundmatutele linkidele Internetis, eriti neile, kes soovivad juurdepääsu teie sotsiaalmeedia andmetele;
  • Takistage kolmandate osapoolte rakenduste juurdepääsu teie kontole Instagram. Selle haldamiseks avage oma konto töölaua kaudu, klõpsake sätetel ja minge siis lehele Taotlus ja veebisait. Siit leiate nende rakenduste loendi, millel olete volitatud nende profiilidele ja teabele juurde pääsema. Kui leiate midagi imelikku ja erinevat, klõpsake nuppu "TĂĽhistada juurdepääsu".

Ja kaitsete oma kontot hästi Instagram? Jäta oma arvamus kommentaaridesse!