Mida teha, kui teie iPhone 7 kokku kukub?

Mida teha, kui teie iPhone 7 kokku kukub?

Oleme siin blogis juba kommenteerinud, mida teha, kui teie iPhone või iPad kokku jookseb või peate mingil põhjusel selle taaskäivitama: lihtsalt hoidke paar sekundit eesmist (kodu) nuppu ja seadme puhkenuppu all, kuni ekraanile ilmub õuna logo .

Kuid koos iPhone 7 (ja järgmine tulemas) on see protseduur teine, kui peate selle taaskäivitama. Vaata kuidas.

Suur probleem on see, et iPhone 7-l pole enam päris eesmist nuppu. Helistama “KoduNĂĽĂĽd on osa ekraanist, mis vibreerib, kui vajutate sõrmega, et jäljendada tõelise nupu tunnet. Nagu me siin juba kommenteerisime, ei tööta see objektide, naastude ega seadme väljalĂĽlitamisel ning seetõttu ei kasutata seda enam seadme taaskäivitamiseks sunniviisiliselt.

Kuna probleemi ilmnemisel ei olnud esiosa nuppu enam võimalik kasutada, hakkas Apple selle funktsiooni asendamiseks kasutama teist nuppu: Lülitage helitugevus maha. Seejärel toimige järgmiselt järgmiselt.

  • Hard Reset tehaseseaded: vajutage ja hoidke samaaegselt nuppu Sleep / Wake ja Volume Down. Hoidke neid seni, kuni ilmub õuna logo. Vabastage ja oodake, kuni seade taaskäivitub.
  • TaastereĹľiim: vajutage ja hoidke samaaegselt nuppu Sleep / Wake ja Volume Down. Ă„rge vabastage nuppe, kui näete Apple’i logo. Hoidke vajutamist, kuni kuvatakse taastereĹľiimi ekraan.

Lähtestage iPhone 7

SEE Hard Reset tehaseseaded see on seadme taaskäivitamine, kui see hangub või vajab taaskäivitamist. Taasterežiim on mõeldud kogu süsteemi uuesti installimiseks, kui sellele pole uuesti juurde pääseda.

Pange tähele, et see trikk ei kehti seadmete kohta, millel on tühjad patareid. Sellisel juhul on elutähise andmiseks vaja elektrivooluga ühendada vähemalt 20 minutit.

Selle protseduuri kohta on väga oluline teada, kui teie või keegi teie lähedastest seda vajab.

Rohkemate iPhone’i ja iPadi näpunäidete saamiseks vaadake seda linki.