contador gratis Saltar al contenido

Mida Travis Scotti Fortnite programm meelelahutuse tuleviku kohta paljastas?

Mida Travis Scotti Fortnite programm meelelahutuse tuleviku kohta paljastas?

Travis Scotti edu näitab ja avab Fortnite Festa, mis asetab mängu reklaamituru esirinnas

Pole uus Fortnite mängumaailma muutmine: mängu edukus on otseselt vastutav mitte ainult žanrifaktide eest lahinguväli on saanud uusimate mängijate kalliks ja pannud kõik kirjastajad konkureerima järgmise omalaadse suure mängu käivitamiseks, Eepiline on üks suurimaid ettevõtteid maailmas ja võimaldab tal luua oma suure veebipoe, saades esimeseks suuremaks konkurendiks Aur.

Kuid ettevõte ei tundu olevat huvitatud oma suurimate edusammude kasutamisest ainult muutuste nimel videomäng, kuid turg meelelahutus üldiselt. Kõik sai alguse 2018. aastal, kui mängu kasutati filmide reklaamimiseks Kättemaksja: lõpmatuse sõda, üritusega, mis võimaldab mängijatel kontrollida kurikaela Thanost ja kasutada Infinity Gauntlet vastaste pühkimiseks.

Pikka aega tagasi Fortnite reklaamige tavaliselt muid teoseid, millel pole mänguga otsest seost, näiteks film (Vastus: Endgame, Tähesõjad: tõusnud Skywalker, Röövlinnud: Fantastiline arlekiin ja emantsipatsioon ja John Wick 3), Seeria- ja telesaated (nagu uued Võõrkehad See on Supervibu) ja isegi kuulsuste mängijatele (nagu kuulsad voogesitajad) Ninja), tegema Fortnite See pole lihtsalt mäng, vaid ka oluline reklaamivahend.

Mängu see külg jõudis teisele tasemele aprilli lõpus, kui spetsiaalsel viiepäevasel üritusel oli täielik räpparisaade Travis Scott mängus hiiglasliku muusiku avatari abil kaardi keskel. Esitlust nägi otseülekandes 12,3 miljonit inimest ja kõiki esinemisi nägi ürituse viie päeva jooksul 27,7 miljonit.

See esitlus on salvestatud mängu ajalukku kui inimeste suurim kontsentratsioon mängu ühte kohta. Ja see on võib-olla üks olulisemaid sündmusi hasartmänguturul viimastel aastatel, sest see avab uusi võimalusi partnerluseks, võimaldades selleks hasartmängude valdkonnas uue ajastu avamist. meelelahutus.

Videomängud ja reklaamid

tähesõjad fortnite 2019. aasta üks suurimaid filmihitte, Star Wars: Ascenso Skywalker on teinud suure panuse mängu Fortnite turunduskampaaniale (Pilt: Epic Games)

Kui vaatame reklaamituru inimeste tunnistusi, on seda lihtne märkida Fortnite on oma sündmustega teinud midagi ajaloolist, seda mitte ainult videomängude meediumite enda jaoks, vaid ka selle kohta, kuidas seda saab reklaamieesmärkidel kasutada.

Veebilehe jaoks antud intervjuus Kampaania, reklaam Nnamdi David, meediumistrateegia direktor Mediahub, kuulutab üritust, mida edendab Fortnite võib reklaamijatele lõpuks näidata, et mänguturg on väärt koht investeerimiseks. Aastate jooksul on olnud teatud eelarvamusi ettevõtetelt, kes selle nišiga otseselt ei tööta, ehkki numbrid näitavad, et see sobib ideaalselt noorema vaatajaskonnani jõudmiseks.

David väitis, et üritust jagati Travis Scott saavutada suurepärase turunduskampaania kõik eesmärgid, kuid lõpuks on see midagi enamat, sest see näitab meile sellist kogemust, mis saab töötada ainult videomängudes ja samal ajal halvendada seda, mis on kuni viimase teleri omanduses oleva meedias: ürituse korraldamise võimalus Elu.

J Sarah Salter, innovatsiooni direktor Rõivaste valmistaja, nendib, et jõudlus Travis Scott tõesta meile, kuidas need virtuaalsed sündmused suudavad kuidagi jäljendada samu tundeid, mis meil tõelises saates viibides on. Ta märkis ka, et see kogemus hägustab üha enam eraldusjoont reaalse ja virtuaalse maailma vahel ning on näidanud uusi viise meelelahutusprogrammide loomiseks, mida saab samaaegselt kogeda kogu maailmas.

Marshmello fortnite Enne räppar Travis Scotti oli DJ Marshmello esimene muusik, kes tegi mängu otseülekande (Pilt: Epic Games)

J jaoks Christophe Brumby, strateegiajuht at Tugevdama, mida ta võttis sellest kõige huvitavama hiljutise kogemuse põhjal Fortnite et nad aitasid uuesti määratleda, mis peaks olema postimaailma otseülekanne COVID-19. Selle põhjuseks on asjaolu, et seda tüüpi üritused mitte ainult ei võimalda miljonitel inimestel kogu maailmas osaleda samaaegselt samas kogemuses, vaid aitavad luua ka suhteid ja tunne, et kuulute gruppi isegi siis, kui soovitatakse, et kõik oleksid oma kodudes isoleeritud.

Kuid lõpetage Rabe, show Travis Scott see peaks olema alles esimene samm selles uues meelelahutusvormis. Ta usub, et tulevikus peab meedia leidma viise, kuidas tagada, et mängijad ei saaks mitte ainult nende sündmuste vaatajateks, vaid et nad suhtleksid nendega otse, luues viise, kuidas mängijate individuaalsed ja kollektiivsed tegevused saaksid esitlust otseselt mõjutada. Seega muutub sündmus iseenesest mänguks, mis suurendab veelgi mängija sukeldumist.

Brasiilia elu

Ja kuigi Brasiilia reklaamiturg on endiselt üldsusest natuke kaugel Fortnite, see võib olla ettevõtetele järgmine suur samm, et hakata ka sellesse keskkonda investeerima, seda eriti vajadustest tulenevalt COVID-19 näitab, et riigi avalikkus järgib virtuaalsete ürituste ideed.

marilia elab Laulja Marlia Mendona otseülekandest on saanud YouTube'i ajaloo suurim otseülekanne (Pilt: YouTube)

Viimase paari kuu jooksul elu (otseülekanne luuakse sellise veebisaidi kaudu nagu Youtube või suhtlusvõrgustikud nagu Instagram See on Facebook) sai laulja esinemisega tegelikuks avalikuks nähtuseks Marlia Mendona jõudes videoplatvormil järjest 3,3 miljoni vaatajani maailmarekordini. Kuid selles riigis pole õnnestunud ainult muusikaülekanded ning isegi poliitiliste tegelaste ja ettevõtjate saated on meelitanud suuremat vaatajaskonda kui sama tüüpi telejaamade edastatav sisu.

Sel põhjusel panustavad üha enam ettevõtteid sponsoreerima seda sündmust oma kaubamärgi reklaamimise viisina ja ajalehe intervjuus The New York Times Seda Ambev ta ütles, et usub, et ettevõtte toetatud kantrilauljate elu jälgis umbes 250 miljonit inimest. Ja kuigi me ei tea täpset mängijate arvu Fortnite Brasiilias selgus 2019. aasta uuringust, et enam kui pooled Brasiilia elanikest mängivad teatud tüüpi elektroonilisi mänge. Arvestades, et see on endiselt nišš, mida reklaamiturg on alakasutanud, on see hea investeerimissait brändidele, kes soovivad jõuda noorema vaatajaskonnani asukohtades, kus reklaamil pole suurt konkurentsi.

Kui kuulute sellesse publiku hulka, eraldasime kõigi enam kui 100 artisti nimekirja, kes kinnitavad, et nad on mai kuu ajal otseülekandel, nende toimumise päeva ja kellaajaga, samuti oleme märkinud, millistel saitidel või võrkudes neid edastatakse.

Fortnite pidu

Ja see uus videomängude vaatamise viis tuleb käivitamisega ametlikult vormistada Fortnite pidu, on välja töötatud uued mängurežiimid, nii et mängijad saaksid omavahel suhelda, ilma et oleks ohtu, et neid taha lastakse.

Ilma relvade või ehitusmaterjalideta töötati see uus meetod välja nii, et see toimiks muusikaliste etenduste lavana ja mängijatele juurdepääsu võimaldava suhtluspaigana Fortnite vähem lahingut ja rohkem sõpradega kogunemist, pakkudes mitmeid minimänge, mida saab rühmana nautida.

Stardipidu toimus 8. mail kell 22.00 (aeg Braslia) ja sellel osalesid DJ-d Dillon Francis, Steve Aoki ja Deadmau5, esinedes tund aega pealaval otseülekandena Fortnite pidu.

See sündmus võib olla mitte ainult uute mängumoodide ametlik avamine, vaid ka uute viiside abil, kuidas reklaamiturg vaatab üldiselt mänge ja avab ruumi paljudele uut tüüpi sündmustele, mis toimuvad järgnevatel kuudel ja aastatel.

Allikas: Kampaania, ScreenRant, The New York Times, eepilised mängud, Forbes