Mida vaadata Netflixis? Vaadake seitset saiti, mis aitavad teil filme leida Heli ja video

Mida vaadata Netflixis? See on küsimus, mida paljud kasutajad veebisaidi või rakenduse avamisel esitavad, kuna filmi või sarja valimine pole alati lihtne. Otsimise hõlbustamiseks on veebis olemas tasuta teenus, mis aitab teil voogesituse platvormilt sisu leida. Tööriist võimaldab otsida filme ja seeriaid erinevate filtrite abil, näiteks ilmumisaasta, žanr ja kasutaja klassifikatsioon.

LUGEGE: Apple TV + debĂĽteerib Brasiilias Netflixiga konkureerimiseks; vaata hinda ja kataloogi

Lisaks tutvustatakse saidil ka üksikasju lavastuse kohta, näiteks lühikokkuvõte, cast, režissöör ja treiler. Järgnevas loendis on peamised filmi- ja seeriaotsinguteenused, kui teil on kahtlusi, mida Netflixis vaadata.

Listas kuvab peamise veebiteenuse, mis aitab teil Netflixi kaudu vaadata filme ja seriaale. Foto: Carolina Ochsendorf / TechTudoListas kuvab peamise veebiteenuse, mis aitab teil Netflixi kaudu vaadata filme ja seriaale. Foto: Carolina Ochsendorf / TechTudo

Listas kuvab peamise veebiteenuse, mis aitab teil Netflixi kaudu vaadata filme ja seriaale. Foto: Carolina Ochsendorf / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Reelgoodi otsimootor leidis Netflixi veebisaidil saadaval foto: Paulo Alves / TechTudoReelgoodi otsimootor leidis Netflixi veebisaidil saadaval foto: Paulo Alves / TechTudo

Reelgoodi otsimootor leidis Netflixi veebisaidil saadaval foto: Paulo Alves / TechTudo

Reelgood on terviklik platvorm, kust erinevate voogesitusteenuste kasutajad saavad vaadata vaadatavat sisu. Netflixi puhul on tulemuste määramiseks võimalik kasutada erinevaid saadaolevaid filtreid, olgu need siis filmid või kataloogide seeriad. Sisu on esitatud kaasaegses liideses ja täis teavet, näiteks loo lühikokkuvõte, kestus, žanr ja lingid Netflixi veebis saadaval olevate näitlejate ja lavastajate teoste leidmiseks.

Lisaks on paremusjärjestus ka hea viis teada saada, kas lavastus on avalikkuse poolt hästi vastu võetud. Kasutajad saavad kontrollida IMDb skoori ja ebaõnnestumiste protsenti protsenti kuulsal Ameerika veebisaidil Rotten Tomatoes, mis kogub ülevaateid filmide ja telesaadete kohta.

See platvorm pakub isegi kiireid linke Netflixi sisulehtedele. Negatiivne on see, et kataloog ei näita, mis sisu on Brasiilias saadaval. Seetõttu ei pruugi mõned pealkirjad siin saadaval olla. Lisaks pole teenusel võimalust liidest portugali keeleks muuta.

Just Watch on veebiplatvorm, mis tutvustab Netflixi fotot: Reproduo / Barbara MannaraJust Watch on veebiplatvorm, mis tutvustab Netflixi fotot: Reproduo / Barbara Mannara

Just Watch on veebiplatvorm, mis tutvustab Netflixi fotot: Reproduo / Barbara Mannara

JustWatch on alternatiiv teada saada, kas mõni huvitav film või sari kuulub Netflixi kataloogi. Tootmise Rene portaal on saadaval mitmesugustes voogedastusteenustes ja kasutaja on Netflixi filtri määramine, et teada saada, kas see on platvormil saadaval. Erinevalt Reelgoodist võimaldab JustWatch valida oma regiooni, et näha teavet Brasiilia kataloogi kohta. Võrreldes selle peamiste konkurentidega on see teenusest suur erinevus. Lisaks on see sait saadaval portugali keeles.

See platvorm võimaldab teil filtreid kasutada esitatud tulemuste kitsendamiseks kas otsides või kogu sisu vaadates. IMDb ja Rotten Tomatoes on võimalik kindlaks teha filmiotsing, seeria, ilmumisaasta, žanr ja paremusjärjestus. Sisu esitluse lehel on ülevaade, hooaja number ja link muude pealkirjade kontrollimiseks, kus töötab sama näitleja või lavastaja.

FlickMetrixi veebisait võimaldab teil otsida filme ja seriaale Netflixi kataloogist.Foto: Reproduo / Marvin CostaFlickMetrixi veebisait võimaldab teil otsida filme ja seriaale Netflixi kataloogist.Foto: Reproduo / Marvin Costa

FlickMetrixi veebisait võimaldab teil otsida filme ja seriaale Netflixi kataloogist.Foto: Reproduo / Marvin Costa

FlickMetrix on Netflixi kataloogis otsimise lihtsam alternatiiv. See teenus võimaldas algselt kindlaks määrata filtrite ilmumisaasta ning filmide ja seeriate aastase näidu. Kui kasutaja soovib täpsemat otsingut, peab ta aktiveerima muud peidetud filtrid, näiteks kriitiline otsing, vaatajaskonna arvamus ja IMDb paremusjärjestus, või lisama täiendavaid otsingutermineid režissööride, pealkirjade ja näitlejate nimedele.

Ainult inglise keeles saadaval sellel saidil kuvatakse lühike kokkuvõte, näitleja ja lavastaja nimi ning link, mis suunab Netflixi produktsioonilehele. Sisukaanel klõpsates näidatakse filmi või sarja treilerit. See platvorm on tasuta, kuid pakub registreerimisvalikuid, mis vabastavad täiendavaid ressursse, näiteks lemmikute salvestamine, jagamiste loomine ja tulemuste lisamine esitusloenditesse.

Õpetus näitab, kuidas kasutada teenuse Date Night Night abil oma filmi vaatamiseks filmisoovitusi. Foto: Reproduo / Eduardo ManhesÕpetus näitab, kuidas kasutada teenuse Date Night Night abil oma filmi vaatamiseks filmisoovitusi. Foto: Reproduo / Eduardo Manhes

Õpetus näitab, kuidas kasutada teenuse Date Night Night abil oma filmi vaatamiseks filmisoovitusi. Foto: Reproduo / Eduardo Manhes

Kuupäevaöö on alternatiiv paaridele, kes soovivad koos filmi vaadata. Veebisait soovitab paaridel valida kaks filmi, mis vastavad nende isiklikule maitsele, ja seejärel pakkuda tulemusi kahe valitud pealkirjaga seotud lavastustega. Sel moel on võimalik vaadata filme, mille jutustused meeldivad mõlemale.

Selle platvormi dünaamika on huvitav, et aidata paare, kes kõhklevad. Tulemused ilmuvad aga ainult kaane, pealkirja, osatäitmise, lühikokkuvõtte ja näitleja nimega. Netflixi kataloogis pole andmeid selle kohta, kas toode on saadaval. Seetõttu on vaja teenusele juurde pääseda ja läbi viia sisemine otsing, et teada saada, kas film on saadaval.

Sisu voogude koondaja veebisaidi liides Flicksurfer Foto: Reproduo / Marvin CostaSisu voogude koondaja veebisaidi liides Flicksurfer Foto: Reproduo / Marvin Costa

Sisu voogude koondaja veebisaidi liides Flicksurfer Foto: Reproduo / Marvin Costa

FlickSurferi abil saavad Netflixi kasutajad otsingufiltrite abil kataloogist soovitusi leida. See platvorm eraldab tulemused filmidest ja seriaalidest, lisaks võimaldab otsing pealkirja, lavastaja ja näitleja nime järgi. Küsitluse tulemused põhinevad aga Ameerika Netflixi kataloogis. Seetõttu ei pruugi mõned pealkirjad Brasiilia klientidele saadaval olla.

Diferentsiaalina kannab see platvorm filtreid, et otsida lavastusi, mis on nomineeritud või võidetud Oscariks või Kuldgloobuseks. Nagu ka eelmises teenuses, on FlickSurferil kohandused, et valida hea jõudlusega tulemusi sellistel saitidel nagu IMDb ja Rotten Tomatoes. Näitleja ja lavastaja nimele klõpsates suunatakse kasutaja lehele, mis tutvustab teist pealkirja, kus ta töötab – midagi, mis fännidele meeldib.

FlixAble'i veebisait võimaldab teil Netflixi fotokataloogist vaadata filme ja seriaale, mida vaadata: Reproduo / Marvin CostaFlixAble'i veebisait võimaldab teil Netflixi fotokataloogist vaadata filme ja seriaale, mida vaadata: Reproduo / Marvin Costa

FlixAble'i veebisait võimaldab teil Netflixi fotokataloogist vaadata filme ja seriaale, mida vaadata: Reproduo / Marvin Costa

Minimalistliku liidese abil tehti FlixAble Netflixi kataloogis otsingute sujuvamaks. Selle kaudu saavad kliendid otsida filme ja seriaale, kasutades eri tüüpi filtreid. Esiletõstmiseks võimaldab see platvorm valida dubleeritud dialoogi suvanditega lavastuste vaatamise keele. Võrreldes konkurentidega pakub see sait mitmeid filtreerimisvõimalusi. Sellegipoolest on käivitamise otsing huvitav alternatiiv neile, kes soovivad olla kursis Netflixi uudistega. Samuti on võimalus tulemusi filtreerida ilmumisaasta põhjal.

Ingliskeelsete menüüde ja lühikokkuvõtetega pakub see platvorm konto loomise võimalust, et pealkirju saaks lemmikute loendisse paigutada. Huvitav on veel see, et sisu on otse seotud Netflixi taasesituse lehega.

FlixBossi veebisait aitab teil leida Brasiilia Neflixi fotokataloogist vaadatavaid filme: Reproduo / Marvin CostaFlixBossi veebisait aitab teil leida Brasiilia Neflixi fotokataloogist vaadatavaid filme: Reproduo / Marvin Costa

FlixBossi veebisait aitab teil leida Brasiilia Neflixi fotokataloogist vaadatavaid filme: Reproduo / Marvin Costa

FlixBoss on platvorm, mis on alati kursis Netflix Brasiilia kataloogiga. Seetõttu saavad kasutajad tulemuste filtreerimiseks ja vaadatavate filmide valimiseks kasutada oma veebisaiti ja interaktiivseid silte. See süsteem võimaldab valida filme või sarju, samuti määrata žanri ja väljalaskeperioodi.

Selle teenuse tugev külg on see, et see näitab tooteid, mis kataloogist välja tulid. Seda funktsiooni saab kasutada teabe vastuvõtmiseks, mida Netflix ise ei jaga. Menüüd, kokkuvõte ja muu teave on esitatud algselt portugali keeles. Lisaks on kogu sisu lingitud voogesituse teenuse vastava lehega.

Netflix: näpunäited, mida iga klient peaks teadma

Netflix: näpunäited, mida iga klient peaks teadma