Miks me ostame nutitelefone?

Parem Interneti-ühendus ja võimalus rakendustele juurde pääseda on kaks peamist põhjust, mida nutitelefoni kasutajad sellise seadme valimisel välja toovad. Tulemused pärinevad Ericssoni rahvusvahelisest uuringust, milles hinnati enam kui 6000 vastust.

Kiiresti kasvavatel turgudel, näiteks Brasiilias, Indias ja Venemaal läbi viidud areneva rakenduskultuuri analüüsi kohaselt pääseb 69% nutitelefoniomanikest iga päev Internetti seadmesse installitud mobiilirakenduse kaudu.

20 protsenti kasutab endiselt igapäevaselt andmesidemahukaid teenuseid, nagu video, teler, kaardid või abistatavad navigeerimisrakendused, lisas uuring, mille allkirjastas Ericssoni ConsumerLab.

Ligikaudu 6220 nutitelefoni kasutajast vanuses 15–54 aastat kasutab 49% rakendusi suhtlusvõrgustike jaoks, 39% kiirsuhtluse (vestluse) lahendusi ja 31% teenuseid ilmaennustuste vaatamiseks. . Uudised (26%), kaardid, GPS ja navigeerimine (20%), sõiduplaanide koostamine ja liiklus (12%) olid teised kõige enam kasutatavad rakendused.

Tegevuste osas, mis on kõige populaarsemad hiljuti seda tüüpi seadme ostnud kasutajate seas, Registreeri mõnes kohas on kaartidega rakenduste kasutamine navigeerimiseks või liiklusteabe saamiseks ja Interneti-televisioonile juurdepääsemiseks üksmeelne.

Sellele järgneb filmide vaatamine, võrgus mängimine, voogesitavate videote vaatamine, mängimine sotsiaalvõrgustikes, otseülekannete vaatamine, Twitteri kasutamine ja blogides lugemine / kirjutamine, mida on üksikasjalikult kirjeldatud pressiteadetes.

Samuti märgitakse, et hiljuti nutitelefoni ostnud ja pikka aega kasutanud kasutajate rakendamise kiirus ei erine.

„Sellel kiiresti kasvaval turul tekkiv rakenduskultuur peegeldab Ameerika Ăśhendriikide ja teiste arenenud majandustega sarnast suundumust. Rakendused pole enam mõeldud ainult varajasele kasutusele võtjatele, “ĂĽtles Ericssoni ConsumerLabi eest vastutaja.

Nende turgude ja kĂĽpsemate turgude kasutajate erinevus on pigem näiteks rakenduste allalaadimise tasandil. Kaks viiest kasutajast kĂĽlastavad ametlikku mobiilirakenduste poodi “harva või mitte kunagi”. Selle asemel laadivad nad lahendusi alla kolmandate osapoolte veebisaitidelt ja foorumitest, selgitas ta.

Umbes pooled kasutajad laadivad rakendused kõigepealt oma arvutisse ja seejärel edastavad need nutitelefonidesse, et oma andmesidepiiranguid säästa, lisas uuring.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes