Miks vajab High Court 12 (!) IMac-i, mille Retina 5K ekraan on seatud kreeni?

Pähklid on halb asi, mu sõbrad, kuid on midagi halvemat alla neelata.

Nagu teatas AEG just eile Kõrgem Kohus otsustas hiljuti kulutada omandamiseks 339 000 R $ (kolmsada kolmkĂĽmmend ĂĽheksa tuhat reaali) 12 “Apple’i arvuti”.

Ja kas sa tead, mis arvuti see on?

iMac on konfigureeritud kuni pagasiruumi

Pakkumise kirjeldus teeb väga selgeks, kas see vastab tõele Retina 5K ekraaniga pagasiruumi konfigureeritud iMacidehk praegune tipptasemel kohandatud mudel koos Intel Core i7 protsessoriga neljatuumaline 4GHz, 32GB RAM, AMD Radeon R9 M395X 4GB graafikakaart ja isegi AppleCare Protection Plan.

iMac on konfigureeritud kuni pagasiruumi

Nad lihtsalt ei määra salvestusruumi, viidates minimaalselt 256 GB välkmälule, kuid lõplik arve sobib ainult juhul, kui konfigureerime iMaci maksimaalselt 1 TB. Saavutasime individuaalse väärtuse 30 198 R $, mis on väga lähedal 28 250 R $ keskmisele ostude koguarvule (põhisoodustus).

Ka vastavalt AEG, on selle mudeli valik sellepärast, et see pakub “parimat jõudlust kõrglahutusega piltide redigeerimisel”. Siis kĂĽsin teilt: mis ajast sai STJ-st professionaalne multimeediumitootja? Kas toodate Oscari väärilist dokumentaalfilmi meie riigis toimuvast lugematust maracutast? …

Ah.

[tipdaninformasidari[dicaeinformaçõesdeRodrigo Ghedin]