IGRE

Milline on joogivee kvaliteet? Sellel rakendusel on vastus

Rakendus kannab nime H2O Quality ja kasutab nutitelefoni georeferiiti, et öelda reaalajas, milline on kraanivee kvaliteedi tase piirkonnas, kus viibite või kust soovite otsida.

Ettevõte garanteerib, et see on esimene kord, kui rakendus pakub seda georeferentset teavet, mis moodustab uuendusliku ülemaailmse rakenduse, ja rakenduste poes pole me kohanud midagi sarnast teiste veeteenuste utiliitidega.

Rakendus on sel nädalal saadaval Androidi Google Play rakenduste poes ja Apple’i App Store’is ning on tasuta ja pakub teavet portugali ja inglise keeles.

Ohutuse protsent, aastas tehtud analüüside arv ja päevane veemaht kuupmeetrites on osa rakenduses esitatud esimesest teabest, kuid üksikasjadega tutvudes näete teavet parameetrite kohta, nimelt kaltsium, magneesium, kloor, värvus , kõvadus, pH, muu hulgas koos saagise ja füüsikalis-keemiliste parameetrite väärtustega.

Lisaks veekvaliteedile võimaldab rakendus H2O Quality teil leida ja teada saada parima viisi, kuidas jõuda lähima joogipurskkaevu juurde või teada saada, kust saate osta pudeli Fill Forever, korduvkasutatava EPAL-i mahuti ja täita see kraaniveega. .

Samuti on võimalik saada lisateavet vee tekkimise, võtmise, transportimise ja töötlemise kohta, aga ka kraanini kasutatavate kvaliteedi- ja jaotussüsteemide kohta.

EPAL sisaldab juba veekvaliteedi teavet koos eelmise kvartali andmetega arvel ja rakendus teeb täiendava sammu, pakkudes suurema läbipaistvusega juurdepääsu igapäevasele teabele.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH