contadores estadisticas Saltar al contenido

Millised on COVID-19 ajal tarbijate õigused telekommunikatsioonisektoris? Anacom vastab – telekommunikatsioon

Loodusliku COVID-19 pandeemia kestel tekitavad tarbijad telekommunikatsioonisektoris kahtlusi. Sellele reaalsusele mõeldes käivitas Anacom sel esmaspäeval praktilise juhendi Portugali peamistele kahtlustele vastamiseks, aidates selgitada nende õigusi.

Mida teha, kui ma ei suuda oma kommunikatsiooniteenuste eest maksta või võin lepingu ilma trahvita üles öelda? Need on mõned küsimused, mis jõuavad Anacomi tähelepanu kaebuste ja teabenõuete kaudu kaebuste raamatus. Muud küsimused laekuvad ka otse üksuse pakutud kontakti kaudu.

Kasutusjuhend: Kõik, mida peate teadma suhtluse kohta COVID-19 pandeemia ajal.

Saadaval paberaamatu vormingus, mis meenutab "originaalset" raamatut ja koos piltidega, on selles juhendis 22 lehte, mida saate sirvida. Lisaks sellele, et saate seda veebis kasutada, saate selle ka alla laadida.

Nagu mitmed veebiplatvormid, näiteks Eurostat, käivitas Anacom samal päeval ala, mis on pühendatud spetsiaalselt COVID-19 mõjule telekommunikatsioonisektoris. Ülaltoodud erinevate teemade hulgas saate tutvuda peamiste pandeemiast tulenevate seadusemuudatustega ja õppida Anacomi nõuandeid pettuste ja pettuste vältimiseks.

ANACOM käivitab spetsiaalselt COVID-19 mõjule pühendatud ala

Anacomi viimaste avaldatud andmete kohaselt vähenes 27. aprillist kuni 2. maini kõne- ja andmeliiklus, kuid väärtus püsis pandeemia-eelse perioodi kohal. Võrreldes perioodiga enne rahvatervise kriisi, registreeris regulaator andmeliikluse kasvu 55%. Remonditud toodete puhul suurenes see 59%, mööbli osas aga 3%. Kooskõlas eelmise nädala andmetega teatas regulaator, et 95% andmeliiklusest põhineb endiselt püsivõrkudel.