Millised on Google’i otsingutrendid 2018. aastal? Uurige “Aasta mängust”

Detsember on kokkuvõtete kuu ja kui leidub üks bränd, mis on spetsialiseerunud surelike mälestuste jäädvustamisele, on aasta tähistamiseks piisavalt oluline, see on Google. Põhja-Ameerika hiiglastel on privileeg arendada digitaalset oraaklit, mille kohaselt enamik Interneti-kasutajatest esitab 90% päevasel ajal neile ilmuvatest küsimustest ja seetõttu on neil 52 nädala pärast lihtne trende ja kasutaja soove kapseldada.

Sel aastal lõi ettevõte Aasta mängu 2018, et kõik need mineviku kajastused oleksid interaktiivsed. Google’i selleks loodud portaalis saavad mängijad proovida mitut vastuste viktoriini, kus idee on näidata, milliseid väljendeid Google’is aasta jooksul kõige rohkem otsiti. Lõppude lõpuks, milline Marss oli 2018. aastal kõige enam otsitud? Bruno või see planeet?

Selles mängus antakse teile kolm elu. Mäng lõpeb siis, kui need otsa saavad.

See on esimene kord, kui tehnikahiiglane esitab oma statistikat mängu kaudu. Kuid tuleb meeles pidada, et avaldati ka video, mis võttis kokku 2018. aasta mõjukamad sündmused. Neid saate selle lingi kaudu meeles pidada.