Milliseid kaarte Bradesco ja Banco do Brasil aktsepteerivad Apple Pay'is?

Nagu me täna varem teatasime, on ootamine klientide jaoks lõpuks möödas Bradesco ja Brasiilia pank, kes liituvad nüüd Banco Ita inimestega õnnelike inimestena, kes saavad seda juba kasutada Apple Pay meie riigis.

Itaalias on Apple Pay aktsepteeritud Visa või Mastercard krediitkaardiga. Kahes uues pangas on kahjuks hilisemaks jäänud vaid Visa-kaardid, mida Mastercard, American Express, Elo jt aktsepteerivad.

Seetõttu aktsepteeritakse neid:

  • Brasiilia pank: ĂĽkskõik milline Ourocard Visa kaart (Elo tuleb varsti), selle suure eelisega, et mitme kaardi korral saab ka deebetreĹľiimis oste osta fĂĽĂĽsilises kaupluses (ilmselt registreeritakse ainult deebetkaardid, mida ei saa osta). Vastu võetakse ka ĂĽhistu, Saraiva, Petrobrase ja Smiles kaarte.
  • Bradesco: Kvalifitseeruvad kõik ĂĽksikklientide Visa krediitkaardid, aga ka Visa PoupCard kaardi omanikud (mis toimivad deebetina). Lisandub järgmine kaart Elo lipp ja paljud loodetakse siseneda oktoobris.

Laste poole pöördudes on Ita suureks erinevuseks Mastercardi ribareklaam (lisaks hilisele eksklusiivsusperioodile), samas kui BB on esimene ja ainus, mis toetab paljusid võlgnevusega maksekaarte. Praegu pole teiste mänguga liitunud riikide pankade kohta teavet.

Nüüd, kui teate, milliseid kaarte aktsepteeritakse, lugege meie õpetust, kuidas kaarte Apple Pay-le lisada, ja vaadake ka mõnda kohta, kus need vastu võeti.

Ja head ostlemist!