Milliseid lukustuskuva rakendusi ja seadeid soovitate?

Meile meeldib rääkida Androidi lukustusekraanidest. Kuna enamikul lugejatel näib sellel teemal olevat kindel arvamus, otsustasin seekord soovitada soovitusi. Minu lukustuskuval on väga lihtsad ja üsna igavad seaded. Nii et tahaksin teada, mis on teie lukustuskuva rakendus ja milliseid seadeid peaksite sellega jagama.

Mis paneb mind oma lukustuskuva ĂĽle mõtlema, on hirm, et mind ei “optimeerita” nii, nagu ma tahan. Ma ei tea sinust, aga mulle meeldib mõelda, et kasutan ära kõiki moodsamaid Androidi funktsioone – jagan oma asukohta WhatsAppis, kasutan kontaktide kiireks edastamiseks NFC-d – kuid lukustuskuva rakendused ja seaded on minu jaoks omamoodi pimeala .

Näiteks vaid kaks nädalat tagasi andsin lukustuskuval märguandeid. Minu arvates on see funktsionaalsus suurepärane. Ja sina, kas oled seda funktsiooni kasutanud?

Mulle meeldib mõelda, et ma kasutan ära kõiki Androidi kõige moodsamaid funktsioone

AndroidPITi lukustuskuva Huawei Mate7 2

Kui hea pilt lukustuskuval / © ANDROIDPIT

Samuti ei meeldi mulle tavalised turvakoodid, sest arvan, et need pole tõesti turvalised, sest igaüks, kes näeb mind ekraanil koodi joonistamas, mäletab neid palju lihtsamalt kui PIN-kood. Kuid kas see on tõesti parim viis ekraani lukustamiseks PIN-koodi abil? Kas lukukuval olevad teated on tõesti halb mõte? Ma pole selles päris kindel.

Nii et küsisin nõu. Jagage oma ettepanekuid allpool toodud kommentaarides ja luban lähipäevil teie näpunäited proovile panna.