Millisel nutitelefonil on kõrgeim edasimüügi väärtus?

iPhone on endiselt parim valik

iphone6kaamera Vanadel iPhone’idel nagu 6 on suured mĂĽĂĽgipunktid / © Apple

Ohus, et lugejad neid kividega viskavad, ei saa kuidagi mainida selles loendis olevaid Apple’i seadmeid. Pean silmas Apple’i tooteid, mitte ainult iPhone’e, sest kõik õuntega koos olevad tooted hoiavad alati parimat edasimĂĽĂĽgihinda. Proovige hankida 2011. aasta vananenud masin MacBook Air ja te ei leia seda vähem kui 2000 dollari eest.

IPhone 4S, mis vallutas Brasiilia igal ajal R $ 1000 eest, on samuti 2011. aastast pärit seade ja seda müüakse endiselt massiliselt kasutatud veebisaitidel. Vabaturult leidsin müügiks üle 2000 ühiku, sel ajal 59 konkurendi Galaxy S2 vastu.

Sest see mĂĽĂĽb: Apple’il on alati olnud lahja joon ning see aitab parandada seadme tuge ja kvaliteeti. Pealegi teame kõik, et Apple’i toote omamine on staatuse sĂĽmbol ja inimesed ostavad ĂĽhe sellise omamiseks rohkem kui sĂĽsteemi jaoks. Paljudele inimestele on võimalus osta kasutatud asju.

Samsung on Brasiilia kõige väärtuslikum Android

AndroidPIT Samsung Note 8 GOLD 4391

Galaxy märkus: te ei saa kogu raha tagasi, kuid paljud müüakse edasi / © NextPit

Me räägime Galaxy S2-st võrreldes iPhone 4S-ga, kuid Samsung on üks väheseid, mis säilitab ka hea edasimüügi väärtuse, sõltuvalt sellest, millise liini ostate ja kui kaua pärast käivitamist maksate oma raha. Loogiliselt võttes on parimad Note, S ja A read, sest nende eest maksate ka palju raha.

Trikk seisneb selles, et tuleb oodata paar nädalat enne viimase väljaande ostmist. See on puudutus, mis kehtib kõigile, kuid Samsung ise on lansseerinud väga kalli toote, mis kaotas kogu ajaga R $ 500. Ja hea edasimüügi jaoks on oluline maksta ka seadme eest hea hind.

J-liin, mis muutub üha populaarsemaks, kaotab kiiresti väärtust nii jaekaubanduse kui ka kasutatud asjade turul. Hinnad on juba suhteliselt madalamad ja edasimüügi ajal kohaldatav protsent on madalam just seetõttu, et uues seadmes on juba paremaid võimalusi.

Import on suurepärane võimalus raha kaotamata

AndroidPIT oneplus 5t eesmine liivakivi

Saate oma kulud isegi katta sellise seadmega nagu OnePlus / © NextPit

Need, kes otsustavad astuda sammu ja osta imporditud seadmeid Hiina poodidest või reisides teistesse riikidesse, saavad premeeritud. Seadme ootamine kauem kui kuu võib olla üks parimaid edasimüügivõimalusi.

Kuna imporditud tooted on üldiselt odavamad kui Brasiilias müüdavad seadmed, pole nende edasimüügi korral keeruline nende väärtust täies mahus taastada. Kui seade on suhteliselt uus ja hästi hooldatud, on võimalik müüa sama hinnaga, mille maksisite ostu eest.

Seda seetõttu, et paljud inimesed otsustavad seda tüüpi ostudega mitte riskida, ei sõida välismaale, ei usalda Hiina veebisaite ega taha oma telefonide olemasolu lõpmatult oodata, mis võib maksustamisel siiski hindu tõsta. Seega on ohutum osta neilt, kellele need juba Brasiilias kuuluvad, isegi kui nad selle eest veidi rohkem maksavad.

Võttes näiteks kuulsa OnePlus 5T, müüb see Hiina populaarsetel veebisaitidel kuni 2750 R $. Brasiilias võib sama seadme 8 GB RAM-i ja 120 GG ROM-iga, millele on märgitud müüja poolt kasutatud silt, kuni 3400 R $.

Varustus hästi hooldatud

DSC 3170

Heas korras ja koos tarvikutega tõuseb kasutatud toodete edasimüügi väärtus / © NextPit

Kuid hoolimata sellest, mis marki mobiiltelefon te olete, on selle edasimüügi väärtusega seotud mõned asjad. Ehkki katkise ekraaniga iPhone võiks ikkagi palju rohkem väärt kui LG samas seisukorras, tõi heas seisukorras nutitelefon palju rohkem muudatusi.

Teile ei pruugi tõesti meeldida ümbrised ja filmid, kuid edasimüügi ajal oli hädavajalik seade, mille ekraanil olid mõned kriimud (kui neid oli) ja kehal puudusid kriimustusjäljed. Mõnikord müüme oma telefone seetõttu, et oleme hädas, kuid kui seda ei juhtu, on hooldus rohkem väärt.

Sama kehtib ka originaalseadmete, näiteks kõrvaklappide ja kaablite kohta. Samuti aitab arve omamine, kui see on kodumaine või ostetud välismaalt poest. Lisatarvikuteta nutitelefon lõhnab nagu näks, kuigi see pole nii.

Motorola, LG, Asus, Sony jt

Nende teiste kaubamärkide puhul sõltub see tavaliselt rohkem eelmisest tootest, seadme heast hooldusest kui tootest või mudelist endast. Lisatarvikud võivad aidata, kuid need sõltuvad ka tüübist.

Sony edasimüügihind on olnud parem, kuid jaemüügiväärtus on väga kõrge, mille tulemuseks on madal nõudlus uute ja kasutatud toodete järele. LG on tuntud oma toodete väärtuse järsu languse pärast vahetult pärast turule toomist ning Motorola on väga populaarne, müües palju, nii et selle pakkumine on nõudlusest palju suurem, langedes ka hinnad.

androidpit zenfone 3

Sõltuvalt mudelist võivad Zenfones olla odavad / © Adrenaline

Asus on veel üks, millel on olnud suur edasimüügihind, kuid kuna selle nutitelefonid on selle turuletoomisest alates olnud kallimad, ei ole protsent enam sama, mis Zenfone 2-l. Seevastu Sony ja LG on teiste seas. need on kõige amortiseerunud.

Sellised esemed nagu ümbrised ja filmid on praktiliselt väärtusetud, välja arvatud juhul, kui need on pärit tuntumatelt kaubamärkidelt nagu Spigen või Otter. Motorola avamine lisab kindlasti hinda, kuid ainult neile, kes otsivad just seda lisaseadet.

Kiired näpunäited hea edasimüügi jaoks

  • Paku seadmega võimaluse korral karp koos tarvikute ja arvetega
  • Kontrollige uusi hindu, kui need ikka veel hästi mĂĽĂĽvad, ja proovige pakkuda alla keskmise hinna. Kui sellega kaasnevad lisad, võib see hind kindlasti tõusta
  • Paku reklaamis seadmest ehtsat fotot, viidates võimalikule puudusele ja teatades, et selle mõtlemiseks on määratud hind
  • Internetis olevad brasiillased armastavad kaubelda. MĂĽĂĽgihindadele mõeldes pidage seda meeles

Mis on teie jaoks parim seade edasimĂĽĂĽmiseks?