Minecraft Earth hakati App Store'is välja andma kogu maailmas

Minecraft Earth hakati App Store’is välja andma kogu maailmas

Oleme sellest saidist juba palju rääkinud Maa Minecraft, Mojangi (PT tĂĽtarettevõtja) uus looming Microsoft), mida esitati viimasel WWDC-l ja kasutatud oskusi ARKit et populaarseid fenomenaalseid plokke iPhone’i ja iPadi ekraanidel ellu äratada.

Viimases uudises anname teile eelseisva mängu kohta (millel on mitu kuud olnud avatud testimisprogramm) lubavad arendajad välja anda millalgi oktoobris. Noh, oktoober möödus ja Minecraft Earth’i ei olnud, kuid nĂĽĂĽd on meil hingamine: pealkirjad hakkavad levima maailma App Store’ides.

Elustage oma Minecrafti looming liitreaalsusega! Minecraft Earth on nĂĽĂĽd saadaval App Store’is.

Praegu pole Brasiilia App Store’is sellest veel märke, kuid nĂĽĂĽd, kui väljaandmisprotsess on alanud, ei lähe kaua aega. Selle tiitli on saanud mitmed teised kauplused ĂĽle maailma, näiteks Ameerika ja Inglismaa.

Tuleb märkida, et Minecraft Earth oli juba mõni kuu tagasi saadaval mitmes App Store’is, täpsemalt, et testimisfaasis osalejad saaksid mängule juurde pääseda. NĂĽĂĽd, kui kõik detailid on kohandatud ja kärbitud, saavad kõik hakata tegelikus maailmas ehitama – oodake vaid minut.


Minecraft Earth rakenduse ikoon

Maa Minecraft

aastal Mojang

Versioon: millal 0,21,0 (365,7 MB) Nõuab iOS 12.0 või kõrgem ?? Pole saadaval Brasiilia App Store’is!