Minecraft Earth kasutab liitreaalsust plokkide toomiseks reaalsesse maailma

Minecraft on mängumaailmas harva nähtav nähtus – nii on ka mängu loonud arendaja Mojang, selle omandas Microsofti kuldkaal paar aastat tagasi. NĂĽĂĽd astub ehitusplokkide pidu kõige olulisema sammu ja jõuab reaalsesse maailma … loomulikult selle abil.

Microsoft kuulutas täna välja frantsiisi viimase tiitli, mida nimetatakse Maa Minecraft. Nagu arvata võis, kasutab mäng mobiilseadmete täiustatud reaalsuse oskusi (iOS-is ja Androidis) Minecrafti hoonete ja maailmade ellu äratamiseks, võimaldades mängijate vahel koostööd ja vaidlusi territooriumide üle.

Kõige elementaarsemate kogemuste korral saavad mängijad ehitada “miniatuursed” hooned ja vaated lauale või pinnale ning paigutada need reaalsuuruses kuhugi maailma. Microsoft juhib tähelepanu sellele, et Minecraft Earth on ehitatud samadele alustele nagu algne mäng, nii et mängijatel on juurdepääs sama tĂĽĂĽpi plokkidele, elementidele ja ressurssidele, mis on neile juba tuttavad.

Seikluses kaugemale minnes on võimalik linnas ringi liikuda, et leida olendeid, koguda ressursse ja käsitööesemeid; ĂĽhel hetkel kaardil on saadaval “seiklused”, mis premeerivad mängijaid liitreaalsusega (nii ĂĽksi kui ka gruppides) universumisiseste auhindade ja boonuste eest. Samuti on oluline põgeneda kurjategijate eest, kes ohustavad hoone terviklikkust ja tegelase tervist.

Vaadake jant väljavõtet:

Minecraft Earth on praegu registreeritud mängijate jaoks suletud testimisfaasis saadaval – saate sellel lehel kutset taotleda, kui teil on seade, milles töötab iOS 10 või uuem versioon (või Android 7.0 või uuem versioon). Mäng jõuab laiema ĂĽldsuseni järgmisel pool algaval põhjapoolkera suvel.

Hämmastav, eks?

TechCrunchi kaudu