Ming-Chi Kuo panustab juba varsti taas A13 kiibiga uue iPhone SE-le, mille hind USA-s on 399 dollarit

Ming-Chi Kuo panustab juba varsti taas A13 kiibiga uue iPhone SE-le, mille hind USA-s on 399 dollarit

Eelmise nädala enda prognoosi ĂĽksikasjad, analĂĽĂĽtik Ming-Chi Kuo, ĂĽtles TF International Securities, täna, mida ta ootab “IPhone SE 2”.

Kuo sõnul on Apple’i plaan selle uue iPhone SE turule toomine 2020. aasta esimeses kvartalis, alates 64 GB versiooni eest USA-s 399 dollarist. Teie disain põhineb (või sellega võrdne) iPhone 8, Mis ilmselt tähendab, et see läheb samal ajal rivist välja.

Ma ĂĽtlen seda seetõttu, et iPhone 8 koos oma kiibiga A11 Bionic maksab praegu 449 dollarit. Kui uus iPhone SE “välja näeb” ja kaasas on kiip A13 Biooniline, mida tähendab nende kahe kooseksisteerimine? On täiesti võimalik, et kulude veelgi kärpimiseks kasutab Apple võimalust 3D Touch uuelt mudelilt eemaldada (ja panustan ka traadita laadimisele), kuid siiski ei ole see märkimisväärne eristav tegur nende kahe joone hoidmisel.

Ka Kuo saadud teabe kohaselt on uuel iPhone SE-l versioon 64 GB ja 128 GB, 3 GB RAM ja seda tuleks müüa värvilisena kosmose hall, hõbedane ja punane.

On täiesti võimalik, et see uus mudel saab väga populaarseks nende inimeste seas, kes veel 3-5 aastat tagasi iPhone’i kasutasid (või nii) ja otsisid taskukohast versiooniuuendust.

AppleInsideri kaudu