contador gratis Saltar al contenido

Minge alla versioonile: kuidas minna tagasi rakenduse eelmisele versioonile

Minge alla versioonile: kuidas minna tagasi rakenduse eelmisele versioonile

Sageli saan küsimusi kasutajatelt, kes soovivad teada, kuidas on võimalik Androidi rakenduse eelmise versiooni juurde tagasi pöörduda. Protsess, mida nimetatakse “alandamiseks”, lubab isegi pärast seda, kui arendaja on Play poes rakendust värskendanud, võite minna tagasi rakenduse vana versiooni juurde, kui muudatused teile ei meeldi. Täna näitan teile, kuidas saate Androidi rakendusi madalamale versioonile viia, ilma et peaksite oma seadet juurima.

Enne alustamist tuleb öelda, et kuna kõik arendajad ei paku oma rakenduse varasemaid versioone, on tõenäoline, et te ei leia alternatiivi enne värskendamist pakutavatele funktsioonidele toetumiseks. Allpool leiate kaks meetodit, mis on osutunud üsna tõhusaks.

1. meetod: seadmetele, millel puudub juurepääs

Rakenduse Backup Backup Restore Transfer abil ei vaja te oma Androidilt administraatorijuurdepääsu, kuid peate loobuma rakenduses juba salvestatud seadete taastamisest. Selle rakenduse abil Androidis rakenduse varasemale versioonile üleminekuks järgige allolevaid juhiseid:

  • Laadige rakenduse Transfer App Backup Restore alla Google PlayStore’is;
  • Enne selle värskendamist tehke oma rakendusest varukoopia. See tarkvara võimaldab teil ka varukoopiaid oma Google Drive’i salvestada;
  • Kui soovite pärast rakenduse värskendamist eelmisele versioonile tagasi minna, avage rakendus Varundamine ja taastamine, valige konkreetne rakendus ja paluge failil taastada. Lahe on see, et saate rakenduse versiooni valida varundamise kuupäeva või isegi versiooni numbri põhjal.
Rakenduse AndroidPIT varundamine ja taastamine

Backup Backup Restore Transfer ei vaja root ja seda on lihtne kasutada / © NextPit

Varunda varundamine Taasta ülekanneInstallige Google Playsse

2. meetod: juurjuurdepääsuga seadmete jaoks

Titanium Backup juure kasutades salvestatakse teie rakenduste ja varasemate rakenduse seadete automaatne varundamine. Ainus detail, mis on mõne kasutaja jaoks ebamugav, on see, et see nõuab seadmele juurjuurdepääsu. Selle rakenduse abil Androidis rakenduse varasemale versioonile üleminekuks järgige allolevaid juhiseid:

  • Laadige Play poest alla Titanium Backup juur;
  • Rakenduse kasutamine Superkasutaja, Kui teil palutakse, lubate Titanium Backupile juurepääsu. Titanium Plus sisaldab ka pilve eksportimist Dropboxi kaudu. Lisaks tasub mainida, et rakenduse Pro versioon salvestab teie andmed automaatselt korrapäraste ajavahemike järel;
  • Klõpsake nuppu “Varundamisvalikud” ja valige Varundamine / taastamine;
  • Valige esitatud loendist rakendus, mida soovite varundada;
  • Kui soovite alla minna, valige rakendus ja klõpsake nuppu Taasta. Titanium Backup naaseb eelmisele versioonile, säilitades kõik seaded ja edusammud (mängude puhul).
AndroidPIT titaanvaru

Titanium Backup root abil saate salvestada ja taastada oma rakenduste vanad versioonid / © NextPit

Titanium Backup ★ juurInstallige Google Playsse

Titaniumiga seoses pidage meeles, et mängude täielike andmete salvestamise võimalus on vaikimisi keelatud, seega peate selle lubama. Kui varundate ROM-i ja varundate uuema kohandatud ROM-i, ei installita aktsiasüsteemi faili, isegi mitte Google’i rakendusi.

Veelgi enam, arvestage, et Titanium salvestab vaikimisi kõik varukoopiad sisemällu. Seega, kui teie seadmel pole piisavalt ruumi, pöörduge seadete poole ja valige suvand andmete salvestamiseks välisele mälukaardile.

Kas teile meeldis selles artiklis kasutatud meetod? Milliseid muid alternatiive sa arvad?


Selle artikli eesmärk on koguda kogu teave selle kohta, kuidas Androidi rakendusi ühes versioonis madalamale versioonile üle viia. Sellisena muutub selle väljaande ajakohastamine ja avaldamine aja jooksul vajalikuks.