MiniMap: ujuvkaart Androidile

Mõnes mängus kasutatakse tegelase positsiooni näitamiseks minikaarti. See on XDA vanemliikme Flyview inspiratsioon MiniMapi loomiseks – rakendus, mis toob teie Android-nutitelefoni ekraanile ujuva minikaardi.

MiniMap toimib a vidinad, kuid see on täielik rakendus, kuna Google ei luba Mapsi teavet kasutada vidinad. Rakenduse loodud kaardid hõljuvad teiste rakenduste kohal, nende suurust saab muuta ja need sisaldavad teavet, näiteks suuna, praeguseid koordinaate ja kõrgust. Versioon lisatasu see näitab ka liikluse olekut, kiirust ja toob muid vaatamisvõimalusi (maastik ja satelliit).

minikaart

Google Maps ujuvas aknas. / © ANDROIDPIT

Samuti on võimalik deaktiveerida automaatne pööramine, kasutada telefoni kompassi, et näidata suunda, kui te ei liigu, ja asukoha värskendamise sagedust, kui see pole aktiivne. Kaardi asukohta ekraanil saate muuta, lohistades paremas ülanurgas, allpool on otsetee seadetesse ja paremas alanurgas suuruse muutmine.

MiniMap on versiooniga tasuta lisatasu, versioonis 1.2.1, mahutab umbes 15 MB, nõuab Android 4.0 või uuemat versiooni ja kõik on inglise keeles.

MiniMapInstallige Google Playsse

Kas teile meeldib MiniMap? Milliseid muid kaardirakendusi soovitate?