MiniTool Power Data Recovery – taastage kustutatud failid!

Pole midagi meeleheitlikumat kui märkida, et kustutasite kogemata olulise faili. Siinkohal piisab kustutustoimingu tagasivõtmiseks klahvikombinatsiooni “Ctrl + Z” kasutamisest. Aga mis juhtub, kui te ei näe, et olete selle kustutanud, ja märkate ainult siis, kui vajate faile tavaliselt? MiniTool Power Data Recovery võimaldab need kaotatud failid taastada.

See tarkvara on saadaval Windowsi või Maci jaoks ning võimaldab teil hankida erinevaid faililaiendeid, lisaks sellele, et see on kasulik ka failide taastamiseks, millest te ei pruugi isegi aru saada, et olete kaotanud. Lisateavet MiniTool Power Data Recovery kohta ja selle kohta, kuidas see aitab kustutatud või kaotatud faile taastada, vaadake järgmistest lõikudest.

Failide kaotamine pole alati teie sĂĽĂĽ

Tundub mõttetu, kui teil on programm failide taastamiseks, et mitte lihtsalt oma pahameele ohvriks langeda. Tegelikult võite kaotada oma arvutis failid ilma seda teadmata.

Väga levinud failikao põhjus on arvuti prügikasti puhastamisel kindel kustutamine, eriti neile, kes tavaliselt sinna palju faile saadavad. Kui teil on mitu mälupulka või mälukaarti, võite kaardi valesti vormindamisel kaotada ka fotod, videod või dokumendid.

See tähendab, et MiniTool Power Recovery Data abil saab kustutatud faile taastada salvestustarvikutest, nagu eespool mainitud.

Teine põhjus, miks kasutajad sageli üllatuvad, on kõvaketta enda või isegi opsüsteemi vead. Sellise vea ilmnemisel kaotab see tavaliselt olulised failid, mida saavad taastada ainult sellised rakendused nagu MiniTool.

Järgnevalt on toodud mõned peamised MiniTool Power Data Recovery funktsioonid ja eelised!

Minitööriistade andmete taastamine

MiniTool Power Data Recovery: eelised ja funktsioonid

NĂĽĂĽd, kui olete aru saanud erinevatest olukordadest, kus võite faile kaotada – mõned neist on ootamatud -, uurige, mida on selle programmi abil võimalik taastada.

Peamine funktsioon on failide taastamine. Kadunud failid saate taastada kõvakettale, SSD-le, välkmäluseadmele või mälukaardile. Isegi Android-telefoni faile saab taastada, kui ühendate nutitelefoni arvutiga.

MiniTool Power Data Recovery töötab kolmes lihtsas etapis: see analüüsib salvestusruumi, kuvab taastatavate failide eelvaadet ja teostab taastamise ise. Kõik see tehakse mõne minutiga, sõltuvalt sellest, kui palju gigabaiti või terabaiti on teie laos.

Samuti väärib mainimist, et programm suudab eraldada faile umbes 70 vormingus, sealhulgas:

Võite alustada failide taastamist tasuta!

MiniTool Power Data Recovery üks peamisi eeliseid on see, et saate seda tasuta kasutama hakata. Tasuta paketis saate taastada kuni 1 GB faile, mis on ideaalne neile, kellel on vaja hankida vähem ruumi vajavaid dokumente.

Tasulised plaanid eemaldavad selle piirangu, võimaldades teil taastada mis tahes suurusega faile. Kas teil on kunagi olnud probleeme oluliste failide kaotamisega ja teil pole tarkvara nende taastamiseks?

Seejärel klõpsake oma arvuti MiniTool Power Data Recovery leidmiseks linki!