Minu lemmik iOS-i rakendus (Bruno Salutes)

Jätkates sarja “Minu lemmikrakendused”, saame täna teada meie autori Bruno Salutesi valiku.

Jätkates sarja “Minu lemmikrakendused”, saame täna teada meie autori Bruno Salutesi valiku. Vaadake nende lemmikrakendusi ja saate teada, miks:

1. Songza

Ma lihtsalt ei loobunud sellest hämmastavast rakendusest muusika voogesitus. Songzal on esitusloend valitud muusika- ja käitumisekspertide poolt, korraldatud stiili, meeleolu, päeva ja nädalaaja ning isegi žanri järgi. Samuti on see rakendus üks väheseid, mis toetab 3G-ühendust vähemalt 30 minutit ilma krahhideta. Tasub alla laadida!

2. SoundCloud

Leidke uusi bände ja stiile ning kuulake mõnda taskuhäälingusaated, üldiselt kasutan selleks SoundCloudi. Selle rakenduse huvitav asi on asjaolu, et lood pole asukoha järgi blokeeritud. Nii et ma kuulen oma bändi indie-euroopa, ilma probleemideta.

3. Feedly

Pikka aega olin Flipboardi osav, kuid rakendus ei toiminud mobiilsidevõrkudes alati hästi ja otsustasin Feedlyle proovida. Olen rakendust testinud teistel platvormidel, kuid iOS-i jõudlus on laitmatu. Mul õnnestus koostada oma tehnikasaidid kategoorilises järjekorras, ka värvide ja siltide järgi sorteeritult.

4. Spotify

Olen kasutanud “Spoti” vähemalt 3 aastat ja ma olen temaga sĂĽnkrooninud ainulaadsete hetkede ja olukordade lugusid, mille peale pole kunagi mõelnud nende kaotamisest. Voogesituse kvaliteet on suurepärane ja Brasiilia kollektsioon kasvab kiiresti. Vajadus prooviversioon 30 päevaks alla laadida. Siis ĂĽtle mulle, mida sa kommentaarides arvad.

5. Google+

Ma armastan suhtlusvõrgustikke Suur G, võib-olla sellepärast, et see ei ole eriti populaarne ja selle tootlus on huvitavam. Google+ kaudu leidsin töökontakte ja sain kogukonnas suurepärase kogemuse, leidmata teel hulgaliselt reklaame ja meeme.

6. Instagram

Jah! Ma armastan Instagrami. Püüan mõelda, et see pole teenus, mida Facebook ostab ja mis võiks igal ajal reklaamtahvliks saada. Heade piltide salvestamiseks ja rakenduses avaldamiseks valin alati hea kaameraga nutitelefoni. Instagram võimaldab teil jälgida ainult teid huvitavaid inimesi, andes teile sarnast tagasisidet nagu Google+.

7. Verticus

Vältige esimese isiku mängudes pomme ja meteoore. See on Verticuse – mängu loogika, mis vastutab laiskuse tundide täitmise eest reas ja sees murda teenistuses. Lisaks tipptasemel graafilisele detailile tagab kõrvaklappide kaudu kuuldav heliriba mängus täieliku sukeldumise.

8. Väikesed tiivad

Fiespi tehnikamessil avastatud mängust on saanud üks minu lemmikuid iOS-i jaoks. Paigutus on lihtne, ärge laske ööl tulla, laske oma Pisikesel tiival eri kujuga kõrgele ja üle mägede lennata. Mäng maksab 0,99 USD ja on iga senti väärt.

9. Jupiteri hĂĽpe

Kui te pole Flappy Birdiga piisavalt pingutanud, võite panustada Jupiter Jumpile, et see kogu viha maha võtaks. Vältige meteoriiti ja hüpake rohelisele joonele, see tundub lihtne. Kuid kiirus ja takistuste arv teel on hakanud suurenema, muutes meteoriidist põgenemise meeletuks seikluseks. Ootan teie kommentaare, nii et laadige mäng alla juba täna!

10. Tweetbot

Parim iOS-i jaoks mõeldud Twitteri klient, eriti mitme konto haldamiseks. Lisaks täielikule integreerimisele on sellel rakendusel kaks eksklusiivset teemat ja funktsiooni.

Mida arvate loendist? Kas kasutate mõnda rakendust? Kas teate sarnast (ja paremat) rakendust kui esitletud? Liituge aruteluga ja jätke oma arvamus kommentaaridesse!