contador gratis Saltar al contenido

Minu tööruum pakub kiiret juurdepääsu Office 365 failidele, sündmustele ja rakendustele otse teie menüüribalt

Minu tööruum pakub kiiret juurdepääsu Office 365 failidele, sündmustele ja rakendustele otse teie menüüribalt

A Microsofti garaaž, eksperimentaalsete tarkvaraprojektide kavandamise eest vastutaval meeskonnal Redmondi hiiglasel ei ole seal veel absoluutse edu saavutamise tulemusi. Esiletõstetud on kolm rühma loomingut MacMagazine (Word Flow ja keyboard Hub Keyboard ning rakendus Thinga.me) arenesid hiljem välja.

Muidugi on selge vastus sellele, mida Garaaži inimesed ei peaks tegema lööma valmis üllas ajakava, kuid tutvustada ettevõtetele ja kogukondadele uusi ideid ja laiendada silmaringi nende ideede üle, mis meil tarkvara osas on. Isegi kogu meeskonna tänasest loomingust sarnaneb see nüüd sellega, mis sarnaneb kõige enam terviktootele ja muidugi tõenäoliselt ka õnnestub.

Ma räägin Minu tööruum, väike Maci rakendus, mis paigutab laias laastus peamise tugielemendi Kontor 365 vaid üks klõps süsteemi menüüribal.

Nelja kuu jooksul Kanadas Vancouveris asuva meeskonna poolt välja töötatud väike programm sisaldab mitmeid sektsioone. Ülemises osas kuvatakse teie päevad ja eelseisvad kohtumised, mis põhinevad Outlooki või iCloudi kalendrisündmustel, sealhulgas kutsed ja kontaktisikute teave, et saaksite aknast ise Skype'i kõnesid teha. Allpool kuvatakse OneDrive'i ja Sute'i rakenduste uusimad dokumendid, pakkudes võimalusi mõne neist manustamiseks kohese juurdepääsu saamiseks või linkide loomiseks koheseks jagamiseks. Lõpuks, allpool, on meil ikoonid kiireks juurdepääsuks sellistele rakendustele nagu Word, Excel, Outlook, PowerPoint ja OneNote.

Minu tööruumi saab nüüd oma veebisaidilt tasuta alla laadida ja see ei vaja erilist konfigureerimist: kui olete Office 365 klient ja installite selle oma arvutisse, integreerub programm sellega automaatselt.

Päris lahe, eks? Siinkohal jääb projekt edasi, sest idee on väga kasulik.

läbi AppleInsideri