contador gratis Saltar al contenido

Mis Globoplay? Lisateave voogesitusteenuste kohta | Heli ja video

Kuidas muuta Globoplay parooli | Heli ja video

Brasiilias on edukas olnud voogesitusteenus Globoplay, Globo TV. Ainuüksi 2019. aasta kolmandas kvartalis kasvas platvorm eelmise aasta sama perioodiga 56%. 2015. aastal käivitatud voogesitus algab ringhäälinguorganisatsiooni täieliku programmeerimispakkumisega ja pakub täna enam kui 500 pealkirja, sealhulgas originaalseid produktsioone ja rahvusvahelisi hitte, nagu näiteks The Good Doctor ja The Handmaid's Tale. Kogu sisule pääseb juurde veebis, mobiilirakendustes ja nutitelerites, esitamiseks on viis 4K-ekraaniga ekraani.

LUGEGE: kaheksa saiti, kus saab fotosid müüa ja kodus raha teenida

Eelmisel nädalal alustas Globoplay oma rahvusvahelist laienemist teenuste saabumisega Ameerika Ühendriikidesse. Põhja-ameeriklaste jaoks on liitumistasu 13,99 USA dollarit (otse ümberarvestamisel umbes 58 dollarit), võrreldes Brasiilias võetava 21,90 dollariga. Järgmisena vaadake üksikasju Globoplay programmeerimise, toimingute ja kataloogi kohta.

Mis Globoplay? Lisateave foto voogesituse teenuste kohta: Helito Beggiora / TechTudoMis Globoplay? Lisateave foto voogesituse teenuste kohta: Helito Beggiora / TechTudo

Mis Globoplay? Lisateave foto voogesituse teenuste kohta: Helito Beggiora / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Globoplay tasuline pakett vabastab kogu eksklusiivse sisu 21,90 R $ kuus. See kataloog sisaldab terviklikke seebioopereid, rahvusvahelisi seriaale ja filme, aga ka programme Globo, Multishow, GNT ja Gloob lastekanal. Arved tehakse kord kuus, automaatse uuendamisega ja makseid saab teha konto deebet-, krediit- või deebetkaardina. Samuti on olemas aastapaketi variant, mis pakub 25% allahindlust. Liitumistasu maksab 196,80 R $ ja krediitkaardilt saab tasuda kuni 12 osamaksuga R $ 16,40.

Erinevus tasuta ja tasuliste Globoplay pakettide vahel Foto: Reproduo / GloboplayErinevus tasuta ja tasuliste Globoplay pakettide vahel Foto: Reproduo / Globoplay

Erinevus tasuta ja tasuliste Globoplay pakettide vahel Foto: Reproduo / Globoplay

Igaüks, kes soovib seda teenust proovida, kas kasulik tellimus võib valida seitsmepäevase degusteerimise perioodi koos õigustega kogu sisu vabastamiseks. Kohustuslik on makseandmeid registreerimise ajal teavitada, kuid kulud tehakse pärast seda perioodi. Kui kasutaja loobub eelnevalt, siis ärge makske midagi.

Mittetellijad saavad Globo TV saateid tarbida ka teenuste kaudu, kuid teatud piirangutega. Näiteks seebiooperite peatükid on jagatud osadeks ja neid ei saa täies mahus näha. Lisaks algab iga video kuulutusega, mida ei saa alati vahele jätta.

Globoplay pakub otseülekannet telekanalist Globo Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesGloboplay pakub otseülekannet telekanalist Globo Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Globoplay pakub otseülekannet telekanalist Globo Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Üks funktsioone, mida Globoplay pakub klientidele ja mitteklientidele, on nn simulcasting, mis on otse teleris esitatavate programmide samaaegne kuvamine. See funktsioon on saadaval suurlinnades Rio de Janeiro, So Paulo, Recife ja Minas Gerais.

Jaamade programmeerimist saavad reaalajas tarbida ka osariikide Amap, Par, Amazonas, Acre, Roraima, Rondnia ning Braslia, Florianpolise, Goinia, Salvadori ja So Luizi elanikud. Kasutajad, kes asuvad väljaspool seda piirkonda, saavad juurdepääsu kõigile programmidele ja jaotistele, kuid ei saa sellest rõõmu tunda ringhääling.

Need, kes elavad Ameerika Ühendriikides, saavad vaadata Globo rahvusvahelisi kanaleid. Võrk on ajavööndite ja sisu edastamise õiguste tõttu kohandatud Põhja-Ameerika turu teenindamiseks.

Globoplay on saadaval erinevatel fotoplatvormidel: Paulo Alves / TechTudoGloboplay on saadaval erinevatel fotoplatvormidel: Paulo Alves / TechTudo

Globoplay on saadaval erinevatel fotoplatvormidel: Paulo Alves / TechTudo

Globoplay'le pääsete juurde oma arvutis, Androidi telefonides ja tahvelarvutites, iPhone'is ja iPadis (iOS), nutitelevisioonis, Chromecastis, Android TV-s ja Apple TV-s, iga seadme sõltumatute rakendustega. Platvormile pääsemiseks logige lihtsalt sisse oma Globo kontoga.

Globoplay pakub HDR ja 4K HDR sisu, kui kasutatav seade ühildub soovitud eraldusvõimega. Ultra HD-s on lindistatud mitu romaani ja sarja, mis on osa platvormikogust.

Globoplay kataloogis on üleriigilised ja rahvusvahelised filmid. Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesGloboplay kataloogis on üleriigilised ja rahvusvahelised filmid. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Globoplay kataloogis on üleriigilised ja rahvusvahelised filmid. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Globoplay klientidel on lisaks kõigile täielike seebiooperite peatükkidele juurdepääs kõigile Globo telesaadetele, sealhulgas uudisteprogrammidele, spordi- ja meelelahutussaadetele, sarjadele ja miniseeriatele. Mõnel juhul antakse sisu välja päev või nädal enne selle televisioonis näitamist, nagu seebiooperis Seis e Malhao: Toda Forma de Amar.

Need, kes jätavad klassika vahele, nagu A Grande Famlia, Os Normais ja Sai de Baixo, leiavad selle ka Globoplay kataloogist. See teenus meeldib ka Brasiilia Big Brotheri fännidele. 2020. aasta tõsielusaade debüteeris möödunud teisipäeval (21) 24-tunnise ülekandega voogesituse platvormi kaudu.

Veel üks Globoplay esiletõst on rahvusvaheline sari. Kollektsioonis esitleti auhinnatud tiitleid ja see pälvis palju tunnustusi, näiteks Dr. Maja, The Handmaid's Tale ja The Walking Dead ning avalikud lemmikkomöödiad, näiteks Big Bang Theory ja Everybody Hates Chris. The Good Doctori hiljutine hitt kuulus ka platvormipealkirjade hulka.

Pulau Besi: Globoplay originaalne lavastus ühendab endas draama, põnevuse, seikluse ja romantika Foto: Divulgao / GloboplayPulau Besi: Globoplay originaalne lavastus ühendab endas draama, põnevuse, seikluse ja romantika Foto: Divulgao / Globoplay

Pulau Besi: Globoplay originaalne lavastus ühendab endas draama, põnevuse, seikluse ja romantika Foto: Divulgao / Globoplay

Mitmekesise kollektsiooni abil on Globoplay panustanud palju originaalsesse tootmisesse, mis on valmistatud spetsiaalselt teenindusklientidele. Ilha de Ferro seeria juhtum, draama, seikluse ja romantikaga segatud süžee ning Aruanas, milles tehakse ettepanek arutleda Amazonase aktivismi ja bioloogilise mitmekesisuse tuleviku üle. Leidub ka selliseid tiitleid nagu Assdio, mis on inspireeritud endise arsti Roger Abdelmassihi juhtumist, ja Sesso de Terapia, kellel on tegemist juba neljanda hooajaga.

G1 (1, 2) ja Globoplay kaudu

Kas teie teler ei tunne HDMI-kaablit ära? Uurige, kuidas seda lahendada TechTudo foorumist

Viis rakendust filmide ja srysi vaatamiseks

Viis rakendust filmide ja srysi vaatamiseks