Mis lõpetab Instagrami jälgimise? Lugege kõike kellegi jälgimise lõpetamise kohta

Instagramis pole funktsioon „jälgijaid” või „jälgijaid” (portugali keeles) midagi muud, nagu tõlkest järeldub, võimalus lõpetada suhtlusvõrgustikes kellegi tegemiste nägemine. Selle nupu vajutamisel lõpetab kasutaja inimese värskenduste saamise, see tähendab, et ta ei näe enam voos või lugudes tema fotosid ja videoid.

Kuidas Instagrami kĂĽsimustele fotode abil vastata

Kuigi tööriist on hõlpsasti kasutatav, võib see tekitada selliseid kĂĽsimusi nagu: „Kas Instagram hoiatab mind, kui jätan kellegi jälgimise maha?”, „Kuidas ma tean, et see järgneb mulle tagasi?”, „Mis vahe on jälgimata jätmisel ja blokeerimisel? sõber?”. Siin on mõned korduma kippuvad kĂĽsimused funktsiooni kohta – ja sobivad vastused – selle kohta, kuidas seda kõige paremini kasutada.

Ăśks 5-st jälgimata jätmine või „jälgimata jätmine” on Instagrami valik kellegi postituste nägemise lõpetamiseks – Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Jälgimata jätmine või jälgimise tĂĽhistamine on Instagrami võimalus kellegi postituste nägemise lõpetamiseks – Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Kuidas ma tean, kes on mind enam jälginud (või kui keegi ei jälgi mind tagasi)?

Üks peamisi põhjusi, miks profiili ei järgita, on vastastikkuse puudumine, mis järgib ainult neid, kes teid jälitavad. Et teada saada, millised kontod teid jälgivad või kelle jälgimine on lõpetatud, on kaks võimalust: ükshaaval kontrollige oma kontakte või kolmanda osapoole rakenduse kaudu, mis on selle funktsiooni jaoks loodud.

Käsitsi: Pärast profiili sisestamist näete jälgitavate kontode arvu ja teid jälgivate kontode arvu. Nendele numbritele klõpsates näete, kes need profiilid on. Siis on võimalik käsitsi võrrelda järgijaid ja järgijaid.

Rakenduse järgi: Rakendused, nagu Followers +, Reports + ja InstaFollow, on saadaval iPhone’i (iOS) ja Androidi jaoks, näidates, kes on teid enam jälginud. Neid on lihtne kasutada, otsige lihtsalt vahekaarti „Ärge jälgi teid tagasi“ või „Ärge jälgi teid tagasi“.

2 viiest Tea, kes sind jälgivad ja keda sina jälitad. – Foto: paljundamine / Gabrielle Ferreira

Uuri välja, kes on sind jälgivad inimesed ja keda sina jälitad. – Foto: paljundamine / Gabrielle Ferreira

2. Kui kellegi jälgimist lõpetan, kas sellest inimesest teavitatakse?

Mitte. Samamoodi ei teavitata teid, kui mõni profiil teid jälgib, teistele kontodele jälgimise lõpetamisest ei teatata. Selleks, et kasutaja saaks teada, kas te jälitate teda, peab ta tegema ühe eelmises teemas mainitud kahest toimingust.

3. Kui ma kellegi jälgimise lõpetan, kas ma näen ikkagi tema lugu? Ja kas ta näeb minu omi?

Kui lõpetate profiili jälgimise, peatatakse teie jaoks automaatselt selle konto kõik värskendused, olgu siis lood või postitused voos. Kui soovite näha kasutaja postitusi, peate käsitsi minema nende profiili juurde. Kui ta aga teid jälgib, kuvatakse talle ikkagi teie postitused.

Kui te ei soovi oma postitusi kellelegi näidata, on Instagramis seadetes privaatsuse ja turvalisuse valikud, kus saate valida, kellel on juurdepääs teie sisule. Seda funktsiooni nimetatakse “Peida lugu”.

3/5-st Vaadake jälgitavaid profiililugusid. – Foto: paljundamine / Gabrielle Ferreira

Vaadake jälgitavaid profiililugusid. – Foto: paljundamine / Gabrielle Ferreira

4. Kas on võimalik teada saada, keda keegi Instagramis jälgib?

Jah. Kasutaja järgitavate kontode nägemiseks on vaja minna tema profiilile ja klõpsata valikul „Järgmine”. Samuti on võimalik teada, millist profiili konto järgib. Tasub meeles pidada, et sellistele andmetele juurdepääsu saamiseks on vajalik, et konto avati või kui see suleti, lubas teil seda eelnevalt jälgida.

5. Mis vahe on jälgimata jätmisel ja blokeerimisel?

Peamine erinevus seisneb selles, kas lubada teistel kontodel teie postitusi jätkata. Jälgimise lõpetamisel on teistel kasutajatel endiselt juurdepääs teie sisule. Ta võib jätkata teie jälgimist või postituste vaatamiseks teie profiili külastamist.

Kui konto on blokeeritud, on teie vanu ja uusi postitusi automaatselt võimatu näha. Kas voo kaudu või oma profiili käsitsi kĂĽlastades. Konto blokeerimiseks peate minema sinna ja otsima valikut “Blokeeri”.

4 viiest blokeerib kasutajad, kes ei soovi juurdepääsu teie sisule. – Foto: paljundamine / Gabrielle Ferreira

Blokeerige kasutajad, kes ei soovi juurdepääsu teie sisule. – Foto: paljundamine / Gabrielle Ferreira

6. Kas on mingisugust muud võimalust lõpetada teiste postituste nägemine?

Jah. Instagramis on valik “Vaikne”, kus on võimalik jätkata kellegi jälgimist, kuid lõpetada nende avaldamise nägemine. See funktsioon on kasulik, kuna olete ĂĽhenduses sotsiaalsete võrgustikega.

Kasutajate vaigistamiseks lihtsalt avage profiil, klõpsake ekraani ĂĽlaosas oleval kolmel punktil ja otsige valikut “Vaikne”. Ilmub aken, kus on valikud „Vaikiva väljaanne”, „Vaikuse lugu” ja „Vaikiva väljaanne ja lugu”.

5 viiest vaikusest, mida te ei soovi enam oma voos näha. – Foto: paljundamine / Gabrielle Ferreira

Vaigistage see, mida te enam oma voos ei soovi. – Foto: paljundamine / Gabrielle Ferreira

Kuidas ma saan Instagramis uusi kasutajaid jälgida? Vaadake TechTudo foorumit.

Kuidas teada saada, kes pole teie Instagramis jälgimise taotlust saanud?

Kuidas teada saada, kes pole teie Instagramis jälgimise taotlust saanud?