Kuidas installida muusikat Instagrami lugudesse kasutades Deezerit Sotsiaalmeedia

Mis ohver? Vaadake pakette ja kataloogi voolavast rivaalist Spotify | Mängija

Tidal on teenus, mis pakub nutitelefonide ja arvutite jaoks rakenduste voogesitamiseks enam kui 60 miljonit lugu. Nagu peamistel konkurentidel, on ka sellel platvormil kuuplaan, mis vabastab kogu heli jaoks mõeldud kataloogi. Räppar Jay-Z-st kuulus tööriist pakub ka eksklusiivseid funktsioone ja erinevaid tellimispakette, näiteks kvaliteetset failide reprodutseerimist, ulatuslikku videoklippide kogu ja kunstnike programme.

LUGEGE: seitse kuulsust, kellelt on Instagram keelatud; vaata seda

Teisalt mängivad lauaarvuti versioon ja iPhone'i (iOS) ning Androidi telefonide tasuta rakendus lugusid ainult siis, kui kasutaja valib tellimispaketi – erineb Spotifyst, mis pakub võimalust kuulata tasuta muusikat koos reklaamide reprodutseerimisega. Järgmisena saate teada, kuidas loodete jõudlus töötab, millised on voogesituse peamised omadused, tellimisviis ja võrdlus teiste voogesitusteenustega.

Kuidas installida Spotify muusikat Instagrami

Kuidas installida Spotify muusikat Instagrami

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Tidal pakub liitumisrĂĽhmi, mis on eraldatud nomenklatuuriga Premium ja HiFi. Premium-tellimusi on kolme tĂĽĂĽpi: esiteks, nn Standard – kasutajad maksavad kataloogile juurdepääsu, konto ressursside kasutamise ja teenusekuraatoritelt toimetusnõuannete saamiseks 16,90 R $ kuus. ReĹľiimis "Pere" on kuutasu kuni 25 konto juurdepääsu jagamiseks 25,35 R $. ReĹľiim "Ă•pilane" maksab 8,45 dollarit, seega peate platvormile kinnitamiseks lisama dokumendid. Praegu on sellel teenusel mĂĽĂĽgiedendus, kus kõik Premium paketid maksavad esimese viie kuu jooksul 4,99 R $.

Siit saate teada, kuidas see töötab ja millised on loodete foto põhijooned: Marvin Costa / TechTudoSiit saate teada, kuidas see töötab ja millised on loodete foto põhijooned: Marvin Costa / TechTudo

Siit saate teada, kuidas see töötab ja millised on loodete foto põhijooned: Marvin Costa / TechTudo

HiFi paketis seisneb peamine erinevus kadudeta helikvaliteedis ilma tihendamise või kvaliteedi kaotamiseta. Sisemist ressurssi nimetatakse TIDAL Masteriks. Valides HiFi-st suvandi "Standard", maksab kasutaja kogu kataloogile juurdepääsu eest 33,80 R $. Paketis "Perekond" saavad kuni viis kontot kasutada samu soodustusi, makstes 50,70 R $. Valiku "Õpilane" korral langeb väärtus 16,90 R dollarini.

Praegu jõuab TIDAL-i kataloog enam kui 60 miljoni lauluni, mida esitavad artistid kogu maailmast. Ehkki see loodi mitu aastat pärast Spotify loomist, on sellel platvormil suurem kataloog kui peamistel konkurentidel, millel on umbes 50 miljonit lugu. J Deezer pakub rohkem kui 56 miljonit lugu. Apple Music pakub omalt poolt ka oma kataloogis enam kui 60 miljonit lugu. Sellisena paistab TIDAL silma voogesitusturu konkurentidega võrreldes.

Videolõik on veel üks punkt, mis eristab TIDALi konkurentidest. Lisaks erinevate kunstnike klippidele pakub see teenus originaalset sisu, mis on muusikast "minidokumentaal". Võib isegi olla võimalik leida mitu platvormi küsitletud Brasiilia kunstnikku, kes annavad tunnistust nende karjäärist ja kunstielu kogemustest. Videot saab mängida arvuti versioonis ja nutitelefoni rakenduses.

TIDALi kasutajatele on saadaval videoreproduktsiooniga ekraanid Foto: Marvin Costa / TechTudoTIDALi kasutajatele on saadaval videoreproduktsiooniga ekraanid Foto: Marvin Costa / TechTudo

TIDALi kasutajatele on saadaval videoreproduktsiooniga ekraanid Foto: Marvin Costa / TechTudo

Erinevat tüüpi seadmete paljundamise kvaliteeti ja Interneti kiirust on võimalik reguleerida. Eraldusvõime on vahemikus 180p kuni Full HD (1080p) ja taasesitust saab teha täisekraanil või aknarežiimis, ekraanil paremal asuva rea ​​lauludega.

Kasutatavad liidesed, ressursid ja platvormid

Konkureeriva teenuse liides on sarnane Spotifyga: must taust, valikud ekraani vasakus servas ja navigeerimine artisti lehel, plaadid ja esitusloendid. Mängija juhtelemendid asuvad alumisel ribal taasesituskäskluste, ajaindikaatorite, helitugevuse ribade, kõlarite valiku ja taasesituse järjekorraga.

Mobiiltelefonides muutub välimus aga palju. Kodulehel kuvatakse platvormil kuvatavate uute lugude ja artistidega ribareklaamid. Altpoolt leiate soovitatud esitusloendeid ja netisaateid. Teenuse loodud videoklippide ja eriprogrammide vaatamiseks on isegi eksklusiivne sakk.

Kasutajate funktsioonid sarnanevad muude voogesitusteenuste funktsioonidega. Saate luua esitusloendeid, lisada järgmisel mängimiseks muusikat, vaadata heliloojate krediite ja jagada neid sotsiaalmeedias. Nagu Spotify, loob ka TIDAL kasutaja maitsega esitusloendeid, mis kasutavad esitusloendite loomiseks sisemisi algoritme.

See teenus on saadaval Windowsi ja macOS-i jaoks. Lisaks saavad kasutajad alla laadida rakendusi iPhone'i ja Androidi jaoks.

TIDALil on peamistest konkurentidest erinevad omadused ja tellimused Foto: Melissa Cosseti / TechTudoTIDALil on peamistest konkurentidest erinevad omadused ja tellimused Foto: Melissa Cosseti / TechTudo

TIDALil on peamistest konkurentidest erinevad omadused ja tellimused Foto: Melissa Cosseti / TechTudo

TIDAL-i erinevus on helikvaliteedi kaudu pakutav helikvaliteet. Faili reprodutseeritakse 16 bitise ja 44 kHz FLAC-vormingus, mis esindavad sama CD-kvaliteeti. Ettevõtte sõnul ei ole heli mingit tüüpi tihendamist ega helikvaliteedi langust. Premium pakett kordab AAC 320 Kbps heli. HiFi-režiimi kvaliteet sobib ideaalselt kasutajatele, kes otsivad kõrgemat kvaliteeti, kuid tasub mainida, et see sõltub kiirest Internetist, kus paljuneda ilma krahhideta.

TIDAL-il on suurem kataloog kui Spotify ja Deezer, kuid see on võrreldav Apple Music-failide arvuga, olles ĂĽks odavamaid alternatiive. Lisaks pole sellel teenusel reklaamiga tasuta paketti – nagu ka Spotifyl. Järgnevas võrdluses on võimalik kontrollida ĂĽlalnimetatud teenuste väärtuste erinevust. TIDAL võimaldab tasuta prooviversiooni kuni 30 päeva.

TIDALi tellimuse väärtus

Lisatasu Hind HiFi Hind
Standardne R $ 16,90 Standardne R $ 33,80
Perekond R 25,35 dollarit Perekond R 50,70 dollarit
Üliõpilane R $ 8.45 Üliõpilane R $ 16,90

Konkurentsivõimeline liitumisväärtus

Teenus Tasuta pakett Tellimuse väärtus ja tüüp
Spotify Spotify Free Individuaalne 16.90 21.90 duo Perekond R 26,90 dollarit Ăślikooli R 8,50 dollarit
Deezer Deezer tasuta Deezer Premium R 16,90 dollarit Deezeri perekond R $ 26.90
Apple Music Ăśksikisikute R $ 16,90 Perekond R 24,90 dollarit Ă•pilase R 8,50 dollarit

Kui otsite teenust, mis sisaldab ulatuslikku muusikakogu ja piisavalt suurt videopanka, on TIDAL hea valik. Lisaks võib heli kadudeta kuulamise võimalus muuta inimesed muusika reprodutseerimise kvaliteedi osas nõudlikumaks. Sellel teenusel on 30 päeva pikkune tasuta prooviversioon, mis aitab kasutajatel rakendust paremini tundma õppida ja otsustada, kas tasub seda tellida.