contador gratis Saltar al contenido

Mis on Androidi bloatware?

Mis on Androidi bloatware?

Kas teate kohe seadmesse installitud rakendust? Teil pole seda vaja ja te ei saa seda lahti lasta. Need aeglustavad teie süsteemi ja võtavad seadme mälus väärtuslikku ruumi. Need on bloatwares ja selgitan teile siin, mida see tähendab ja mis lahendus neile on.

Mis on bloatware?

Võimalik, et te pole kuulnud terminist bloatware, kuid olete oma Android-seadmest leidnud õigustatud kategooria koopia. See on täiesti kasutu rakendus, mille tootja on teie seadmesse installinud. Minu arvates on peamised bloatware ettevõtted Motorola ja Samsung. Näiteks keda võiks huvitada Samsung App Store? Androidi opsüsteem sündis konfiguratsioonivabaduse vaimus, mida need tüütud programmid püüdsid alistada.

Paistetusrakendus võtab ruumi, aeglustab teie süsteemi ja mis kõige hullem, seda ei saa tavalisel viisil eemaldada. Mingil määral käivad need käsikäes iga tootja kasutajaliidesega, näiteks Samsung One'i kasutajaliidesega. On hea põhjus, miks arendajad ja fännid veedavad palju aega oma ROM-ide puhastamiseks bloatware'ist.

AndroidPIT Android uis 4350Kõik Android / AndroidPIT pole puhtad

Tarkvara osas ei meeldi ühelegi kasutajale, kui tootja otsustab, mida nutitelefonis või tahvelarvutis vaja läheb. Kui mul on valikuvõimalusi, soovin, et minu seade oleks saadaval ainult Google Play poes ja otsustan, millise rakenduse alla laadida. Bloatware on väga tüütu, kui teie telefonil või tahvelarvutil on vähem kui 16 GB sisemälu ja raisatakse palju väärtuslikku ruumi.

Mis on lahendus?

Mobiiltelefonist mittevajalike funktsioonide eemaldamiseks saate seadme käivitada, mis annab teile vabaduse, mida tootja proovib kasutada. Võite näiteks kustutada rakendusi, mida peetakse süsteemirakendusteks, kuid mis pole tarkvara toimimiseks tegelikult vajalikud. Või järgige allolevas artiklis toodud juhiseid, et juurimist pole vaja.

Ja teie seadmes on palju bloatvara? Mis sind kõige rohkem tüütas? Jäta siia kommentaar.

. (tagsToTranslate) bloatware (t) android algajatele (t) eemaldab süsteemirakendused