Mis on AnyDesk? Vaadake, kuidas Windowsi kaugjuurdepääsuprogramm töötab

AnyDesk on Windowsile, Macile, Linuxile ja mobiilile mõeldud tasuta kaugjuurdepääsutarkvara, mille kasutamiseks pole vaja konto loomist. Arendaja sõnul on programmil oma krüptimise ja koodekitega turvaline ühendus, mis tagab krahadeta edastamise. Alternatiiviks TeamViewerile, Chrome Remote Desktopile ja Microsofti kaugtöölauale pakub see rakendus kahesuunalisi seansse erinevates operatsioonisüsteemides ja võimaldab teil seadmete vahel ühenduse luua platvormist sõltumata. Lugege kõike lahenduse kohta, sealhulgas funktsionaalsust, saadaolevaid platvorme ja selle kasutamist alloleva hinnaga.

LOE: Kaheksa nippi Google’i otsingu viisi muutmiseks

1 neljast AnyDesk on kaugjuurdepääsuprogramm Windowsi, macOSi, Linuxi, Androidi ja iOS-i jaoks – Foto: Disclosure / AnyDesk

AnyDesk on kaugjuurdepääsuprogramm Windowsi, macOSi, Linuxi, Androidi ja iOS-i jaoks – Foto: Disclosure / AnyDesk

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Vaadake ka: näpunäiteid arvuti kiiremaks muutmiseks ilma midagi installimata

Vaadake näpunäiteid, kuidas muuta arvuti kiiremaks ilma midagi installimata

Vaadake näpunäiteid, kuidas muuta arvuti kiiremaks ilma midagi installimata

Mis on AnyDesk ja milleks see sobib?

AnyDesk on suunatud neile, kes peavad arvuti või mobiiltelefoniga pakkuma mingit kaugabi ja vajavad juurdepääsu kellegi teise seadmele. See programm loob kasutajate vahel silla ja võimaldab ühel inimesel teist seadet juhtida. See lahendus on kasulik ettevõtetele ja spetsialistidele, kes peavad õpetama Interneti kaudu praktilisi kursusi, lisaks tehniliste probleemide lahendamisele, mis nõuavad näiteks spetsialisti otsest sekkumist.

Isiklikus plaanis on see programm kasulik igapäevase väikese abi pakkumiseks sõpradele ja pereliikmetele, kellel on küsimusi või probleeme sõprade ning perearvutite ja nutitelefonidega: teatud protseduuri selgitamise asemel on võimalik näidata, kuidas seda praktikas teha, isegi ilma läheduseta.

2/4 AnyDesk võimaldab teil Windowsi arvutile kaugjuurdepääsu teisest arvutist – Foto: Reproduction / Paulo Alves

AnyDesk võimaldab teil oma Windowsi arvutile kaugjuurdepääsu abil teisest arvutist pääseda – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Milliseid vahendeid programm pakub?

Sarnaselt teiste kaugjuurdepääsuprogrammidega on AnyDeski põhifunktsioon täisekraani jagamine. Seansi ajal saavad külalised juhtida klaviatuuri, hiirt ja puutetundlikku ekraani (kui see on toetatud), saata käske nagu Ctrl + Alt + Del, aktiveerida VPN-i ja jagada faile mõlemas suunas. Samuti saab see dokumente saata otse kaugmasinatega ühendatud printeritesse ja joonistada ekraanile, et pälvida hosti tähelepanu.

Nad kaks saavad lisaks integreeritud vestluse kaudu vestelda ja jälgida kombineeritud ajaloos jagatud faile, lisaks salvestada seansse, mida hiljem vaadata. Programm pakub ka avastamisfunktsiooni, mis asetab kõik seadmed samasse võrku ekraanile, et hõlbustada ühenduse loomist inimeste või ettevõtte seadmetega. Enne ühenduse loomist saate valida külastajatele seansi ajal antud õigused.

AnyDeski 3-l neljast on vestlused ja õigused alates salvestamisest kuni failide jagamiseni – Foto: Reproduction / Paulo Alves

AnyDeskil on vestlused ja õigused salvestamisest failide jagamiseni – Foto: Reproduction / Paulo Alves

AnyDesk on isiklikuks kasutamiseks tasuta ja pakub põhifunktsioone, sealhulgas salvestamise, joonistamise funktsioone ja ĂĽhenduse loomist lähedalasuvate seadmetega. Ă„rimeetodeid on kolm. Lite’is võib teil olla ĂĽks kasutaja ja kontrolleri seade hinnaga 10,99 dollarit kuus. Professionaalsel kasutajal on 20,99 USA dollari (umbes R $ 91) kuutasu eest õigus piiramatutele seadmetele ja muudele funktsioonidele, nagu aadressiraamat ja installeri kohandamine. Kõige arenenum Power pakub piiramatuid ĂĽheaegseid seansse hinnaga 52,99 USD (umbes R $ 230) kuus.

Millises süsteemis on võimalik alla laadida?

AnyDesk on koostalitlusvõimeline, mis tähendab, et sama seanss võib kaasata erinevate opsĂĽsteemide kasutajaid. See ĂĽhildub kaugjuurdepääsuga mõlemas suunas arvutites, kus töötab Windows, macOS, Linux (Ubuntu), FreeBSD ja Chrome OS, samuti Android-telefonides ja Raspberry Pi mini-arvutites. IPhone’is (iOS) saab tarkvara kasutada ainult teiste seadmete juhtimiseks, mitte aga toe saamiseks.

Töölaua kasutajad saavad programmi alla laadida ametlikult veebisaidilt (https://anydesk.com) ja avada selle käivitatavale failile klõpsates. Paigaldamine on vabatahtlik. Nutitelefonis peate hankima ametliku rakenduse Google Playst või App Store’ist.

4/4 Ăśhenduse loomiseks sisestage arvuti identifikaator – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Sisestage lingitava arvuti identifikaator – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Kuidas pääseda AnyDeskiga Windowsi kaugjuurdepääsuks?

AnyDesk peab kaugjuurdepääsu võimaldamiseks olema installitud või kaasaskantava versiooniga olema avatud Windowsi veebiarvutisse. Sel juhul küsige ekraani vasakul küljel asuvat hostinumbrit, sisestage see number väljale „Muu tööruum” ja klõpsake nuppu „Ühenda”. Host saab teate ja saab valida kontrollerile antava loa tüübi. Näiteks võib olla võimalik takistada süsteemi või arvuti heli jagamist.

Seejärel on kõigil, kes juurdepääsu käivitavad, teise inimese Windowsi arvuti üle kontrolli ja ta saab kõiki funktsioone kaugjuhtimisega täita. Sarnane toiming mobiiltelefonides.