Mis on Google'i installimata avatavad rakendused Androidis? Siit saate teada, kuidas see teenus töötab Rakendus

Google Instant Apps on Androidile saadaval tasuta teenus, mis võimaldab kasutajatel rakendusi testida ilma allalaadimiseta. Funktsionaalsuse, mille Google ametlikult käivitas 2017. aastal, kuid konsolideeriti 2018. aastal, eesmärk on hõlbustada juurdepääsu mõnele rakendusele ilma teie nutitelefoni mälu täitmata, kuna paljud kasutajad ei suuda programme installida telefonipuuduse tõttu.

Pange tähele, et Google Instant Apps ei ühildu kogu Google Play poe tarkvaraga. See loend sisaldab kõike alates videojagamisprogrammidest kuni uudisrakendusteni, kuid paljudele kasutajatele pakub huvi mängude arv: vaatamiseks või testimiseks on ligi 100 mängu. Kas soovite teada, kuidas tööriista aktiveerida? seda TechTudo eraldab mõned küsimused ja vastused Google'i kiirrakenduste kohta.

Võltsrakendus pettis kaheksa miljonit inimest; tea, kuidas seda vältida

Google Instant Apps võimaldab teil testida mitut Play poes saadaval olevat rakendust Photo: Reproduo / Rodrigo FernandesGoogle Instant Apps võimaldab teil testida mitut Play poes saadaval olevat rakendust Photo: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Google Instant Apps võimaldab teil testida mitut Play poes saadaval olevat rakendust Photo: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Tutvuge Võrdle TechTudoga

1. Mis on Google'i installimata avatavad rakendused?

Google Instant Apps on Play poe tööriist, mis on saadaval Android-süsteemile. See teenus võimaldab teil rakendusi kasutada ilma neid alla laadimata, nii et need ei võta seadme mälu. Funktsiooni aktiveerimisel on kasutajatel programmile kohene juurdepääs.

Kiirrakendus ei tööta nagu demoversioon: igaüks, kes seda funktsiooni kasutab, saab testida omarakenduse pakutavat kogemust. Kui neile meeldib, saab inimene rakenduse installida millal iganes soovib. Testi sooritamiseks peate olema ühendatud Internetiga.

2. Kuidas aktiveerida Google'i installimata avatavad rakendused?

Google Play poe menüüs aktiveerige tööriist Google Instant Apps Photo: Reproduo / Marcela FrancoGoogle Play poe menüüs aktiveerige tööriist Google Instant Apps Photo: Reproduo / Marcela Franco

Google Play poe menüüs aktiveerige tööriist Google Instant Apps Photo: Reproduo / Marcela Franco

Selle funktsiooni kasutamise alustamiseks sisestage lihtsalt Google Play pood, puudutage menüüd (mida tähistavad kolm rida ekraani vasakus ülanurgas) ja otsige valikut „Seaded”. Seejärel puudutage valikut „Google Play Instant” ja aktiveerige teenus. Platvormiga töötavad rakendused näitavad valiku „Installi” kõrval valikut „Testi kohe”. See funktsioon on saadaval Android 6.0 või uuema versiooni jaoks ja see on tasuta.

3. Millised rakendused ĂĽhilduvad selle funktsiooniga?

Google Instant Appsi kasutajad ei pea nende kasutamiseks rakendusi installima. Foto: Reproduo / Marcela FrancoGoogle Instant Appsi kasutajad ei pea nende kasutamiseks rakendusi installima. Foto: Reproduo / Marcela Franco

Google Instant Appsi kasutajad ei pea nende kasutamiseks rakendusi installima. Foto: Reproduo / Marcela Franco

Enamik testimiseks saadaolevaid programme koosnes mängudest. Clash Royale, Candy Crush, Vineyard Valley ja Caravan War on mõned selle tööriistaga ühilduvad võimalused. Lisaks mängudele saavad kasutajad näha ja testida ka Vimeo ja Buzzfeed rakendusi.

4. Kuidas Google Instant Apps keelata?

Tööriista deaktiveerimiseks järgige lihtsalt sama aktiveerimise rada. Puudutage Google Play poe menüüd, minge jaotisse „Seaded” ja otsige seejärel sõna „Google Instant Apps”. Teenuse kasutamise lõpetamiseks puudutage seda samas kohas, kus selle aktiveerisite.

5. Mis on selle teenuse eelised?

Lisaks seadmes ruumi vabastamisele võib Google Instant Apps olla kasutajatele kasulik, et mitte raisata aega rakenduste allalaadimisele ja pääseda programmidele kiiremini juurde. Samuti võivad tarbijafunktsioonid olla arendajatele midagi positiivset: pärast seda, kui Vimeo ühildus kiirrakendustega, näitas Google, et rakenduse kasutusaeg on pikenenud keskmiselt 130%.

Google Play pood: kuidas lahendada peamine probleem

Google Play pood: kuidas lahendada peamine probleem