contador gratis Saltar al contenido

Mis on Grindr? Vaadake, kuidas rakendus töötab LGBTQI + | kogukonna jaoks Sotsiaalmeedia

Mis on Grindr? Vaadake, kuidas rakendus töötab LGBTQI + | kogukonna jaoks Sotsiaalmeedia

Grindr on suhterakendus, mis on pühendatud gei-, bi-, trans- ja queer-kogukondadele. See kümme aastat tagasi käivitatud rakendus, millel on maailmas iga päev enam kui 3,8 miljonit kasutajat, on saadaval Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonidele. Grindr kasutab kasutajate ühendamiseks seadme geograafilise asukoha määramise tööriistu ja pakub filtrivalikuid, mis aitavad kasutajatel potentsiaalseid partnereid leida. Muud tööriistad, näiteks privaatvestlus ja lingid sotsiaalsetesse võrkudesse, on saadaval tasuta versioonis ja kahes premium-liitumisvõimaluses. Järgmisena vaadake lisateavet Grindri toimimise kohta.

LUGEGE: parem kui Tinder? 6 nippi Instagramis flirtimiseks

LGBTQI kogukonna liikmetele mõeldud Grindri suhterakendus + Foto: Divulgao / GrindrLGBTQI kogukonna liikmetele mõeldud Grindri suhterakendus + Foto: Divulgao / Grindr

LGBTQI kogukonna liikmetele mõeldud Grindri suhterakendus + Foto: Divulgao / Grindr

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Konto allalaadimine ja loomine

Grindri allalaadimiseks lihtsalt sisestage iPhone'is App Store või Android Store'is Play Store, otsige rakenduse nime ja laadige see alla tasuta. Kui Grindr esmakordselt juurde jõudis, valige suvand Registreeri, nõustuge kasutustingimustega ja sisestage oma andmed käsitsi või Google'i või Facebooki kontolt. Esimene taotluses nõutav teave on nimi, foto, vanus ja sooline identiteet.

Grindri suhterakendus LGBTQI + jaoks, millel on suurim arv rahvusvahelisi kasutajaid Foto: Reproduo / Karina SanitGrindri suhterakendus LGBTQI + jaoks, millel on suurim arv rahvusvahelisi kasutajaid Foto: Reproduo / Karina Sanit

Grindri suhterakendus LGBTQI + jaoks, millel on suurim arv rahvusvahelisi kasutajaid Foto: Reproduo / Karina Sanit

See rakendus ei uurita fiktiivsete nimede tegemist ega vaja isegi fotode kasutamist ega avalikku vanuse kuvamist. Fotodega kasutajad köidavad tõenäolisemalt potentsiaalsete taotlejate tähelepanu. Grindri profiilis võib esitada ka muid omadusi, nagu kaal, pikkus, füüsiline suurus, etniline kuuluvus ja seksuaalne tervis.

Grindri profiilis on võimalik registreerida füüsiline teave, ootused ja isegi seksuaaltervis Foto: Reproduo / Karina SanitGrindri profiilis on võimalik registreerida füüsiline teave, ootused ja isegi seksuaaltervis Foto: Reproduo / Karina Sanit

Grindri profiilis on võimalik registreerida füüsiline teave, ootused ja isegi seksuaaltervis Foto: Reproduo / Karina Sanit

Grindri põhiekraan on mitme profiiliga mosaiik. Esialgu kuvatakse need, kes on kasutajale geograafiliselt kõige lähemal, kuid ettepanekuid saab filtreerida muude omaduste järgi.

Otsingufiltrite loomiseks või haldamiseks valige rakenduse paremas ülanurgas ikoon. Tasuta versioonis on võimalik kasutajaid filtreerida vanuse (minimaalne ja maksimaalne) järgi, selle järgi, mida nad rakendusest otsivad (selliste võimaluste hulgas nagu vestlus, tutvumine ja praegu), hõimu kohta, kus nad asuvad, ja näopiltide kasutamise kohta nende profiilidel.

  Grindri kasutajaotsingute isikupärastamiseks on võimalik kasutada mitmeid filtrite seeriaid: Foto: Reproduo / Karina Sanit  Grindri kasutajaotsingute isikupärastamiseks on võimalik kasutada mitmeid filtrite seeriaid: Foto: Reproduo / Karina Sanit

Grindri kasutajaotsingute isikupärastamiseks on võimalik kasutada mitmeid filtrite seeriaid: Foto: Reproduo / Karina Sanit

Hõimud tähistavad rühmi LGBTQI + kogukonnast, mis on moodustatud füüsiliste, emotsionaalsete, etniliste ja muude tunnuste põhjal. Neil, kes kuuluvad näiteks Urso hõimu, on lisaks kehapikkusele ja kehakaalule ka juuksed keha ja habemega. Barbie hõim seevastu portreteerib selgete lihastega mehi, kellele meeldib oma keha näidata, eelistavad kitsaid riideid ning pühendavad oma vaba aja klubidele ja spordisaalidele.

Profiilile juurdepääsu saamiseks võite alustada vestlust, seda toetada, blokeerida või küpsist pakkuda. Andke fotol antud kiituse ja meeldimiste illustreerimiseks Brasiilia Gria kook, mis kuvatakse koos sotsiaalvõrgustikuga, just selleks üles pandud näituse kaudu. See funktsioon on eksklusiivne ainult Brasiilias ja selle eesmärk on näidata kellegi vastu huvi, ilma et peaksite vestlusega alustama.

Kuidas kasutada Grindrit töölaual

Ehkki sellel pole PC-versiooni, saab Grindri installida Androidi emulaatori töölauale. Kõige kuulsam variant on BlueStacks, mille saab tasuta alla laadida. Pärast installimist laadige rakendus alla ja kasutage seda tavaliselt. Pidage alati meeles, et lubate sellel juurdepääsu teie asukohateabele.

Grindr: rakendus cis ja transseksuaalide jaoks, kes on geid või bi. Foto: Divulgao / GrindrGrindr: rakendus cis ja transseksuaalide jaoks, kes on geid või bi. Foto: Divulgao / Grindr

Grindr: rakendus cis ja transseksuaalide jaoks, kes on geid või bi. Foto: Divulgao / Grindr

Grindr XTRA ja piiramatu: rakenduse tasuline versioon

Grindr pakub kahte tasulist versiooni: XTRA, mille igakuine tellimus on 36,90 R $ ja aastane tellimus on 187,90 R $, ning UNLIMITED, mis maksab 73,90 R $ kuus või R $ 449,90 aastas. Grindr XTRA puhul on mõned peamised eelised järgmised:

 • Kuulutuste puudumine;
 • Isikupärastatud push-teated;
 • Vaadake kuni 600 inimest (tasuta versioon võimaldab vaadata 100 inimest);
 • Vaadake ainult seda, kes on võrgus (tasuta versioonis kuvatakse ka võrguühenduseta kasutajad);
 • Täiendavad otsingufiltrid (näiteks kaal, pikkus, füüsiline suurus ja rahvus);
 • Veel Grindri hõimusid;
 • Saatke uusimaid fotosid kiire kohaletoimetamisega;
 • Vestluse kaudu saadetud sõnumite lugemise kviitung.

UNLIMITED Grindr pakub lisaks kõigile XTRA funktsioonidele ka ainulaadseid eeliseid, näiteks piiramatu profiilide kuvamine, teie profiili viimase 24 tunni jooksul näinud kasutajate tuvastamine, vestluse kaudu saadetud sõnumite ja fotode kustutamine ning hoiatuste kuvamine teiste kasutajate tippimisel.

Grindri kui kasutajafoto mosaiigi põhiekraan, mis vastab kasutatud otsingufiltrile Foto: Divulgao / GrindrGrindri kui kasutajafoto mosaiigi põhiekraan, mis vastab kasutatud otsingufiltrile Foto: Divulgao / Grindr

Grindri kui kasutajafoto mosaiigi põhiekraan, mis vastab kasutatud otsingufiltrile Foto: Divulgao / Grindr

Seksuaaltervise ja andmete lekke juhtumid

Grindr võimaldab kasutajatel teatada oma HIV-staatusest ja viimase testi kuupäevast ning pakub meeldetuletuse võimalust koos teatega uue testi tegemiseks kolm või kuus kuud pärast eelmist testi.

2018. aastal sai rakendus osa vaidlusest jagada rohkem kui 3 miljoni kasutaja andmeid kahe teise ettevõttega, sealhulgas nende HIV-staatus. Ettevõtte sõnul kasutatakse seda teavet ainult rakenduse enda funktsionaalsuse parandamiseks. Lisaks väitsid nad, et profiili sisestades on kasutajad nõus selle avaldama. Pärast juhtumi mõju otsustas ettevõte siiski andmeid kolmandate osapooltega mitte jagada.

Tinder on üks Grindri konkurente Foto: Rassa Delphim / TechTudoTinder on üks Grindri konkurente Foto: Rassa Delphim / TechTudo

Tinder on üks Grindri konkurente Foto: Rassa Delphim / TechTudo

Grindri üks peamisi konkurente on Horneti rakendus. Spetsiaalselt geimeestele pühendatud rakendusel on maailmas umbes 3 miljonit igakuist kasutajat ja sellel on mitmeid erinevusi, näiteks võimalus pääseda brauserile ilma selleks kasutamata kolmanda osapoole programmi. Samuti edastatakse vooge geograafiliselt lähedaste kasutajate väljaannetega, mida saab meeldida ja kommenteerida.

Teine konkurent, seekord pisut täpsem, Growlr. Sellel rakendusel on funktsioonid, mis on väga sarnased teiste tutvumisplatvormidega, kuid on mõeldud spetsiaalselt geide jaoks, kes on määratletud kui karud. Ehkki vähem tuntud, võib see olla hea valik neile, kes teavad täpselt, mida nad otsivad.

Lõpuks on võimatu Tinderit mitte tsiteerida. Ehkki see pole mõeldud eranditult LGBTQI + kogukonna jaoks, kasutavad seda rakendust laialdaselt erineva soo ja seksuaalse identiteediga inimesed, see on kasutusel enam kui 190 riigis ja saab iga päev 2 miljardit vaadet.

Kuidas alla laadida rakendus Rumblr? Esitage TechTudo foorumis küsimusi.

Mis ja kuidas Tinder töötab

Mis ja kuidas Tinder töötab