Mis on Linktree? Vaadake, kuidas Instagramis linkide tööriist töötab | Sotsiaalmeedia

Mis on Linktree? Vaadake, kuidas Instagramis linkide tööriist töötab | Sotsiaalmeedia

Linktree on Instagrami veebiteenus, mis võimaldab teil levitada linke kõigilt oma profiilidelt ja veebisaitidelt ühes kohas. Mõjutajad ja ettevõtted kasutavad seda tööriista laialdaselt oma konto reklaamimiseks teistes sotsiaalsetes võrgustikes, näiteks Facebook või Twitter, ja isegi toodete müümiseks.

LOE: Instagram: 10 rakenduse funktsiooni, mida vähesed teavad

Kuna teadaolevalt ei võimalda fotosuhtlusvõrgud oma keskkonnas linke kasutada, on Linktree muutunud väga kasulikuks tööriistaks. See suutis koondada kõik URL-id, mis vajasid avaldamist, ühes URL-is loendivormingus. Sellisena saab teenuse loodud lühikesed lingid paigutada Instagrami Bio-lehele saidilünka, nii et igaüks, kes profiili avab, näeb esiletõstetud teavet.

Linktree on klientide jaoks värvikas teema Fotod: Reproduo / Pedro CardosoLinktree on klientide jaoks värvikas teema Fotod: Reproduo / Pedro Cardoso

Linktree on klientide jaoks värvikas teema Fotod: Reproduo / Pedro Cardoso

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Linktree põhiteenused on täiesti tasuta ja peavad enamikule kasutajatest piisavad. Mitme valiku abil on võimalik sisestada piiramatu arv linke, vaadata klõpsamise ja kuvamise statistikat, lisada oma avatari ja isegi teemat muuta.

Teisest küljest võivad mõjutajad ja suurettevõtted nõuda spetsiaalseid tööriistu, mis on saadaval ainult tellimisega, mis maksab kuus 6 dollarit kuus või praeguste dollarite noteeringute kohaselt umbes 25 dollarit.

Linktree pakett ja hinnad Foto: Paljundamine / Pedro CardosoLinktree pakett ja hinnad Foto: Paljundamine / Pedro Cardoso

Linktree pakett ja hinnad Foto: Paljundamine / Pedro Cardoso

Lisaks tasuta versiooniga samadele funktsioonidele pakub Linkree Pro prioriteetset teenindustoetust, üksikasjalikumat klõpsude mahu ja vaatajate üldist analüüsi, kasutusvalmismat teemat ja teenuse vesimärkide eemaldamist. Selle kasutajatel on ka rohkem visuaalse reguleerimise võimalusi ja võimalus sünkroonida uute linkide lisamist koos Instagramis postituste ajastamisega.

Selle tööriista loodud lehti saab jagada kõigis sotsiaalsetes võrgustikes, kuna lingid ei piira teisi, on nende kasutamine ebaoluline.

Kuidas Linktree'i registreerida ja kasutada?

Esmakordselt Linktree konto loomise lehele sisenedes saavad kasutajad protsessi kiirendamiseks täita vorme oma isikuandmetega või seostada oma Instagrami kontodega.

Linktree registreerimisleht Foto: Reproduo / Pedro CardosoLinktree registreerimisleht Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Linktree registreerimisleht Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Vahetult pärast seda suunab platvorm kasutaja põhiekraanile, kus on võimalik iga linki lisada. Selleks klõpsake lihtsalt käsul Lisa uus link ja sisestage saidi nimi koos otse teie profiilile mineva URL-iga.

Link teenuse konfigureerimise avalehele Fotod: Reproduo / Pedro CardosoLink teenuse konfigureerimise avalehele Fotod: Reproduo / Pedro Cardoso

Link teenuse konfigureerimise avalehele Fotod: Reproduo / Pedro Cardoso

Kuidas sa Linktree'i Instagramis kasutad?

Pärast kõigi oluliste linkide registreerimist kopeerige lihtsalt teenuse loodud URL ja pange see oma Instagrami profiilile vastavale väljale. Kõik, kes klõpsavad kasutaja profiilil ja järgivad kuvatud linki, leiavad allolevaga sarnase lehe:

Linktree töötab sujuvalt Instagrami fotoga: Reproduo / Pedro CardosoLinktree töötab sujuvalt Instagrami fotoga: Reproduo / Pedro Cardoso

Linktree töötab sujuvalt Instagrami fotoga: Reproduo / Pedro Cardoso

Kuidas näete Linktree statistikat?

Linktree konfiguratsioonilehel enne linki on jaotis nimega Analytics, mis tasuta teenuste kasutamisel kuvab ainult globaalsete klikkide arvu. Vaatajaskonna ĂĽksikasjalikuma analĂĽĂĽsi jaoks peate tellima iga kuu, nagu eespool mainitud.

Instagram: kuidas lõpetada profiili jälgimine, kellega vähe suhelda

Instagram: kuidas lõpetada profiili jälgimine, kellega vähe suhelda