Mis on Office’i paketid? Leidke tootlikkusprogramm

Office’i komplekt on erinevate tootlikkusprogrammidega kontorirakenduste komplekt. Microsoftil on ĂĽks traditsioonilisemaid, Wordi, Exceli, PowerPointi abil. Siiski on tasuliste sviitide, veebi- ja tasuta Office’i sviitide, näiteks Google Drive, võimalusi. Kõigil neist on tekstiredaktorid, tabelid ja esitlused. Kõige võimsamatel on veel andmebaaside haldamise programmid.

LOE: Kas Office on maha jäänud? Konkurentidel on sama funktsionaalsus tasuta

Kontoripakettidest on saanud tööturu peamine vahend ja need on sageli vabade töökohtade eelduseks. Järgmisena saate lisateavet Office’i komplekti kuuluvate programmide kohta ja vaadake, milline tööriist on teie jaoks parim.

Ăśks seitsmest kontoripaketist on saanud tööturul oluliseks tööriistaks – Foto: Glenn Carstens / Unsplash

Kontoripakettidest on saanud tööturul fundamentaalne tööriist – Foto: Glenn Carstens / Unsplash

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Kontoripaketi programm

Kõigi Office’i pakettide aluseks on kolm rakendust: tekstiredigeerimisprogrammid, arvutustabelite redigeerimisprogrammid ja esitluste tootmine. Täiuslikumad sviidid võivad sisaldada muud tarkvara. Tutvuge peamistega allpool.

  • Tekstiredaktor on ĂĽks sviitidest kõige põhilisem ja olulisem. Tuntud ka kui Word, see programm võimaldab teil toota mis tahes tekstimaterjali, nagu kirjad, akadeemilised ja ĂĽliõpilastööd, ametid ja raamatud. Lisaks on funktsioonid lehe mõõtmete muutmiseks, kujunduse loomiseks või joonealuste märkuste lisamiseks. Selle tööriista abil on võimalik kirjutada ja teostada isegi monograafiaskeeme ja raamatuid.
  • Arvutustabeli redigeerimise tööriistadel on tavaliselt teatav keerukus, kuna neid saab kasutada mitmel eesmärgil. Excel võimaldab teil luua arvutustabeleid andmete korraldamiseks, andmebaasidesse sisestamiseks, raamatupidamise kasutamiseks ja muuks. Tarkvara suur erinevus seisneb käskude arvus, mis võimaldavad koodi abil arvutada, näiteks liitmist, lahutamist või korrutamist.
  • Tööl, koolis või ĂĽlikoolis esitluste jaoks on PowerPoint suurepärane valik selgituste dĂĽnaamilisemaks muutmiseks. Võimalik on lisada videoid, muusikat ja luua esitlusi julgete animatsioonide ja visuaalidega, mis aitavad publiku tähelepanu hoida.
  • Võimsamad Office’i paketid sisaldavad ka andmebaasiprogramme, näiteks Access. Neile, kes tegelevad suure hulga teabega, eriti arvutustabelites, võib see olla suurepärane võimalus failide, arvete või muude andmete korrastamiseks. See tööriist aitab ka seda teavet võrrelda ja isegi saata.

Office’i paketis on saadaval mitu sviiti. Programmid ja hinnad varieeruvad vastavalt teenust osutavale ettevõttele ja kasutajate vajadustele. Abiks valimisel nupud TechTudo on koostanud nimekirja peamistest täna turul olevatest Office’i sviitidest.

Microsoft Office 365 on üks populaarsemaid plaane, peale selle, et seda kasutatakse nii personaalarvutites kui ka mitme ettevõtte tööjaamades. Mitme tööriista abil on võimalik luua erineva formaadiga dokumente või kasutada Microsofti enda pakutavaid malle. Peale traditsiooniliste Wordi, Exceli ja PowerPointi teksti, tabelite ja esitluste redigeerimiseks pakub see komplekt meeskonnatöö sünkroonimiseks ka Microsofti meeskonda ja võimsat e-posti klienti Microsoft Outlook.

See rakendus on muu hulgas lisatud ostetavatesse pakenditesse, mille algväärtus on 239 R $, ühele kasutajale või kodu, õpilase ja ettevõtte versioonides, millel on erinevad hinnad. Lisaks töölauapaketile on olemas ka veebitööriistad, mis pakuvad ruumi ka dokumentide ja rakenduste salvestamiseks Android-telefonidele. Üks ketas võimaldab teil faile salvestada, teksti, tabeleid ja esitlusi redigeerida, luua ja jagada, kui peate installima mõne programmi, piisab ainult sisselogimisest ja paroolist.

2/7 Microsoft Office 365 on muude programmide hulgas Wordi, Exceli ja PowerPointiga – Foto: Disclosure / Microsoft

Microsoft Office 365 on teiste programmide hulgas Wordi, Exceli ja PowerPointiga – Foto: Disclosure / Microsoft

FreeOffice on avatud lähtekoodiga komplekt, mille funktsioonid ja visuaalid sarnanevad Office 365-ga. See tööriist on hea võimalus neile, kes soovivad tasuta kogemust erinevate tarkvaradega. See pakett on tasuta ja seda saab kasutada isiklikel ja ärilistel eesmärkidel. See pakub paljude tööriistadega teksti-, arvutustabeli- ja esitlusrakendusi, mis võimaldavad teil saavutada professionaalseid tulemusi.

3/7 FreeOffice on tasuta Office’i paketi valik – Foto: Reproduction / TechTudo

FreeOffice on tasuta Office’i paketi võimalus – Foto: Play / TechTudo

OpenOffice toob lisaks standardsele tekstile, arvutustabeli ja esitlusrakendustele tugeva aluse. See tööriist, millel on sama funktsioon kui Microsoft Accessil, on hõlpsaks sisestamiseks, konsulteerimiseks ja käsitsemiseks andmebaasimudelis arvutustabelite loomiseks ja haldamiseks. Küljendus pole nii kasutajasõbralik kui Office 365-s, kuid selle kasutamist on lihtne õppida. Selles komplektis on ka 3D-skeemide ja illustratsioonide genereerimiseks joonistamine ning matemaatiliste arvutuste jaoks Math. OpenOffice on ka tasuta.

4/7 OpenOffice toob kaasa baasi andmebaasihalduri – Foto: Reproduction / TechTudo

OpenOffice toob baasi andmebaasihalduri – Foto: Reproductions / TechTudo

Pidevate värskenduste ja kaasatud kogukonnaga on LibreOffice plaanis saada ĂĽheks Microsoft Office’i suurimaks konkurendiks. Seda 1980. aastatel alustatud projekti toetavad mitmed asutused, näiteks SĂŁo Paulo ĂĽlikool, Campinase ĂĽlikool ja Santa Catarina ĂĽlikool. Avatud lähtekoodiga litsentsiga on programm tasuta ja saadaval mitmes keeles.

Selles komplektis on rakendusi teksti, tabelite, piltide, andmebaaside ja graafika jaoks. Küljendus erineb küll Microsofti programmist, kuid funktsioonid konkureerivad samade nõuetega. Sellel paketil on ka kaks rakendust Android-telefonidele: vaataja ja prindirakendus, kuid neid saab installida pöidla kettaseadmesse kasutamiseks igas arvutis.

5/7 LibreOffice’i saab installida pensĂĽstelile – Foto: Disclosure / LibreOffice

LibreOffice’i saab installida pensĂĽstelile – Foto: Disclosure / LibreOffice

Google Drive on Google’i pilvemäluteenus, mis pakub kasutajatele tasuta 15 GB. See rakendus võimaldab teil veebis failide loomiseks ja redigeerimiseks kasutada tekstiplatvormi, näiteks Dokumendid. Arvutustabeleid ja esitlusi saab luua ka programmi Sheets and Slides abil. Seda sviiti on lihtne kasutada, see on täielik ja seda pole vaja installida. Ainult e-posti teel on võimalik faile luua, redigeerida ja hallata.

Tarkvara üks positiivseid külgi on võimalus jagada faile mitme inimesega, nii et kõik saaksid sama dokumendi kallal töötada ja neid redigeerida. Google salvestab endiselt failis tehtud muudatused.

6 seitsmest Google Driveist on Google’i tasuta konkurent Microsoft Office’i jaoks – Foto: Carolina Ochsendorf / TechTudo

Google Drive on Google’i tasuta konkurent Microsoft Office’i jaoks – Foto: Carolina Ochsendorf / TechTudo

Zoho Docs on veel ĂĽks suurepärane valik neile, kes vajavad kontorirakendusi, lisaks turundus- ja kontaktivahendite pakkumisele, rahandusele ja personalijuhtimisele. Kujundus sarnaneb Google Drive’iga ja teenus on saadaval ka Androidi ja iPhone’i (iOS) nutitelefonidele. Kasutaja saab programmile juurde pääseda igast seadmest, lihtsalt sisse logides. Selle peamised funktsioonid Office’i paketis on: Writer teksti jaoks, Sheet, arvutustabelite jaoks ja Show, esitluste jaoks.

7/7 Zoho Docs võimaldab teil veebis arvutustabeleid, esitlusi ja tekstidokumente luua ja muuta – Foto: Disclosure / Zoho Docs

Zoho Docs võimaldab teil veebis arvutustabeleid, esitlusi ja tekstidokumente luua ja muuta – Foto: Disclosures / Zoho Docs

Kuidas kustutada kõik Exceli tühjad read korraga

Kuidas kustutada kõik Exceli tühjad read korraga