contador gratis Saltar al contenido

Mis on PicPay Pro? Vaadake hinda, kuidas see töötab ja kas see on seda väärt Tootlikkus

Mis on PicPay Pro? Vaadake hinda, kuidas see töötab ja kas see on seda väärt Tootlikkus

PicPay Pro on PicPay makserakenduse viis, mis on suunatud spetsialistidele, vabakutselistele ja tööandjatele. PicPay'le pääseb juurde Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonide rakenduste kaudu ning see aitab teha müüjate ja klientide vahel tehinguid, lubades madalaid tugikulusid. See teenus pakub ka muid ärilahendusi vastavalt kasutaja eesmärkidele. Vaadake allpool toodud erinevusi Pro, äri- ja poodipakettide vahel ning saate aru, mis on PicPay Pro ja milliseid tasusid platvorm nõuab.

LUGEGE: Nubankil on võimalus raha välja võtta; vaata kuidas kasutada

PicPay Pro-l on funktsioone nii äriinimestele kui ka professionaalidele Foto: Daniel Dutra / TechTudoPicPay Pro-l on funktsioone nii äriinimestele kui ka professionaalidele Foto: Daniel Dutra / TechTudo

PicPay Pro-l on funktsioone nii äriinimestele kui ka professionaalidele Foto: Daniel Dutra / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega.

1. Mis on PicPay Pro? Mis vahe on Empresa PicPay ja PicPay e-kaubandusel

PicPay Pro on PicPay rakenduse moodus, mis on mõeldud spetsialistidele, kes plaanivad teha tehinguid, mille väärtus ületab R $ 800 kuus. Teisisõnu, see pakett võimaldab ettevõtetel kanda suuri rahasummasid ja saada makseid PicPay platvormi kaudu, mis põhjustab kulusid, mida peetakse turu jaoks madalaks.

PicPay Empresas on füüsiliste müügipunktidega juriidilistele isikutele (näiteks kauplustes) mõeldud viis, millele pääseb juurde sama nimega rakendusest. E-kaubandus PicPay on maksete tegemise teenus virtuaalsetes poodides, veebisaitidel. Väärib märkimist, et erinevalt PicPay Pro-st pole mõlemal äriteenusel maksete tegemise võimalust, seega võimaldab pakett raha saada ainult platvormi kaudu.

PicPay Empresasi kasutajad saavad tasusid muuta sõltuvalt foto tagasivõtmiseks kuluvast ajast: Reproduo / Daniel DutraPicPay Empresasi kasutajad saavad tasusid muuta sõltuvalt foto tagasivõtmiseks kuluvast ajast: Reproduo / Daniel Dutra

PicPay Empresasi kasutajad saavad tasusid muuta sõltuvalt foto tagasivõtmiseks kuluvast ajast: Reproduo / Daniel Dutra

2. Kui palju maksab PicPay Pro?

Tasu moodustab 1,99% tehingu summast. Väljamaksete eest ei võeta tasu ega kuumakseid. Ametliku veebisaidi ja rakenduse enda sõnul on see madalaim tase turul. Kasutajal on võimalus tasu suurust muuta, kui ta otsustab raha välja võtta muul ajal. Mida rohkem päevi kasutajatel raha väljavõtmiseks kulub, seda madalam on hind.

Seega, vastavalt rakenduses ja ametlikul veebisaidil saadaolevatele arvutusvahenditele, tähendavad 40 päeva pärast makseid tehtud väljamaksed teenustasu 1,01%. Kui kasutaja otsustab raha välja võtta 80 päeva pärast, siis tasusid ei maksta.

1,99% -line määr on turul madalaim Foto: Reproduo / Daniel Dutra1,99% -line määr on turul madalaim Foto: Reproduo / Daniel Dutra

1,99% -line määr on turul madalaim Foto: Reproduo / Daniel Dutra

3. Saldode kättesaadavus

Pärast makse tegemist on raha kättesaadavus otse digitaalses rahakotis. Lisaks saab kasutaja soovi korral raha välja võtta. Kulub siiski aega, enne kui see on saadaval finantseerimisasutuses, kuhu soovite selle üle kanda.

PicPay on teinud koostööd Banco Originaliga, mis tähendab, et ülekanne pangakontole toimub ühe tunni jooksul. Teiste pankade jaoks võib raha kättesaamiseks kuluda kuni 2 tööpäeva. Pidage meeles, et digitaalse rahakoti saldodes moodustab raha 100% CDI-st.

Rakendus võimaldab osamakseid, mille eest saavad kliendid või fotode müüjad maksta intressi: Reproduo / Daniel DutraRakendus võimaldab osamakseid, mille eest saavad kliendid või fotode müüjad maksta intressi: Reproduo / Daniel Dutra

Rakendus võimaldab osamakseid, mille eest saavad kliendid või fotode müüjad maksta intressi: Reproduo / Daniel Dutra

4. Makseviisid aktsepteeritud

mõlemad pooled peavad tehingute tegemiseks installima rakenduse PicPay. Makse PicPay kaudu, kui määratud lingi kaudu sisenetakse PicPay kontole ja krediitkaardile või PicPay digitaalsesse rahakotti salvestatud summa kaudu.

PicPay Pro võimaldab osamaksetena tasuda. Kliendid saavad kaardil maksta kuni 12 osamakse. Iga osamakse eest võetakse siiski tehingutasu. Müüja otsustab, kas ta vastutab selle tasu eest ise või kantakse see üle kliendile, kes lõpuks tasub osamakseid koos intressidega. Igal juhul on täieliku makse kättesaadavus otse müüjale.

Kas PicPay abil on võimalik raha teenida? Jäta oma arvamus TechTudo foorumisse.

99POP: kuidas võidusõiduraha eest maksta

99POP: kuidas võidusõiduraha eest maksta