Mis on The Sims 4 laiendus?

Mis on The Sims 4 laiendus?

Simsi frantsiisil, mis on üks parimatest arvutite simulatsioonimängudest, on alati teada olnud mitu laienemist. Olgu see suurem, mis lisab mänguelemente või väiksemaid pakette teatud teemaobjektidega. Muidugi pole see teiste mängudega palju muutunud, tegelikult on see lihtsalt paremaks muutunud. Mängus on hetkel vähemalt 35 erinevat DLC-d. Välja arvatud see, et The Sims 4 nii suure laienemise korral on isegi raske teada, millised neist on ja millised peaksite ostma.

Selle abistamiseks oleme koostanud täieliku juhendi. Selgitame erinevust laiendamise, mängupakettide, objektipakettide ja mängijatele jagatava tasuta sisu vahel. Näitame teile ka iga paketi olemasolu, millal see turule toodi, ja hinda. Kõigi The Sims 4 laienduste kohta lisateabe saamiseks lugege lihtsalt allpool olevat täielikku nimekirja!

The Sims 4 laiendus

laienemise sims 4

Alustuseks räägime The Sims 4 niinimetatud laiendamisest. Nagu nimigi ütleb, on olemas oluline uuendus, mis toob suurepäraseid mänguelemente, karjääri, uusi juukselõike, maailmu, rõivaesemeid ja kümneid objekte.

Laiendamisel on üldiselt mängude jaoks spetsiaalsed teemad ja lisatud objektid. Suurem osa laienemisest järgib eelmises mängus nähtud mustrit. Lõppude lõpuks meeldivad fännid nagu vanades mängudes välja antud paketid, nii et nad tahavad neid The Sims 4-l veelgi moodsamas versioonis näha.

Kuna need on nii suured, saavad nad teie arvutis siiski pisut kaaluda. See võib tõsta arvuti temperatuuri või muuta mängude salvestamise keerukamaks, kui installitud on palju laiendusvõimalusi.

Originaalpoes tavahinnaga laiendus 159,00 R $. Õnneks müüvad nad alati vähemalt 50%, nii et mõnikord on hea seda oodata.

1. Töö

Mängu esimene laiendus käivitati 31. märtsil 2015. Nagu nimest järeldada võib, keskendub see Simsi tööelule ja tutvustab kolme interaktiivset karjääri: arst, politsei ja teadlane.

Lisaks sisaldab pakett ka kaupluste loomise ja haldamise süsteemi. Midagi, mis on väga tuttav kõigile, kes on mänginud The Sims 2 "Open for Business" laienemist.

Muud uued omadused hõlmavad tulnukaid, kondiitritooteid ja fotograafiaoskusi. Samuti on kaks uut keskkonda, Magnolia Promenade ja Sixam, varjatud tulnukate planeet

2. Liituge kuttidega

Järgmine laienemine toimus 8. detsembril 2015. See tõi maailma nime Windenburg, mida inspireerisid Euroopa linnad. See pakett keskendub rohkem klubisüsteemile, millele on frantsiisimisel tõestatud.

Põhimõtteliselt saab Sims luua ja liituda erinevate huvide, isiksuste ja stiilidega klubidega. Pakett sisaldab ka DJ ja Dana oskusi, rohkem Oba asukohti ja teatud tegevusi, mida saab teha rühmadena.

Laienemist kritiseeriti toona mõnevõrra, kuna see ei toonud grupisüsteemist nii palju uudiseid. Pakendis olevad esemed, juuksed ja riided tegid selle lõpuks siiski populaarsemaks.

3. Elu linnas

See võttis aega peaaegu aasta, kuid kolmas laiendus saabus lõpuks 1. novembril 2016. Elu linnas tõi korterid ja katusekorterid, mida taheti ja taheti, midagi, mida armastavad enamik mängufänne.

See kõik linnailmas on San Myshuno linnas, kus on neli naabrit, täiesti uus. Lisaks viib pakett läbi vähemalt kolm interaktiivset karjääri: poliitika, sotsiaalmeedia ja kriitika.

Samuti toimub San Myshunos palju kultuurifestivale, mis muutuvad igal nädalal. Tõesti, üks mõnusamaid pakette.

4. Kassid ja koerad

Enam kui aasta hiljem käivitati The Sims 4 üks oodatumaid laienemisi 10. novembril 2017. Pärast paljusid sooviavaldusi said The Sims 2 O Bicho Vai Pegari pakendisarja järel lõpuks kättesaadavaks koduloomi vedavad pakendid.

Selles paketis saate täielikult kohandada lemmikloomade välimust ja funktsioone, kus on palju vabadust. Isegi selleks, et muuta oma lemmikloom reaalseks paljude detailidega ja teha ekraanipilte, et neid hiljem sõpradele kuvada.

Lisaks tõi ta ka interaktiivse veterinaarkarjääri, uue maailma ja mitmesuguseid teemaga seotud esemeid ja rõivaid.

5. Jaam

Veel üks väga soovitud pakett saabus peagi pärast 22. juunit 2018. Viies laienduspakett tõi sisse hooaja- ja ilmastiku süsteemi, mida fännid tõesti soovisid.

Midagi väga sarnast The Sims 2 "Neli hooaega" laiendamissüsteemiga. Selle paketi korral muutub hooaeg mõne päeva või nädala pärast (saate ise valida) ja igal hooajal on spetsiaalsed sündmused ja pühad.

Lisaks rõivastele, esemetele, juustele ja paljudele muudele teemaga seotud huvitavatele uudistele on ka uus botaanikukarjäär. Teie Sim võib endiselt kannatada äärmiselt kuuma ja külma käes, mis muudab selle veelgi huvitavamaks.

6. Kuulsuse poole

Rumo Fama nime all tuntud pakett ilmus 16. novembril 2018. Nagu nimest järeldada võib, tõi see tagasi kuulsussüsteemi, mis tutvustati The Simsis esmalt paketis "Superstar".

Pakett tõi uued riided, uue maailma nimega Del Sol Valley ja kaks interaktiivset karjääri: näitleja ja sotsiaalmeedia mõjutaja. Väga lahe laienemine, eriti uute karjääride kaudu ja võib-olla kuulsaks saamine isegi tavalise karjääri jooksul.

7. Troopilised saared

Seitsmes pakett ilmus 21. juunil 2019. Troopilised saared kannavad väga sarnast teemat nagu "Sims 3 saare paradiis", keskendudes troopilises maailmas nimega Sulani.

Sellel oli kaks interaktiivset karjääri, tuntud kui Conservationist ja Lifeguard. Lisaks on lisatud ka näkid, paadid ja mõned uued mehaanikud.

Seda peetakse üheks soovitavamaks Sims 4 laiendamiseks. Sellel on huvitavaid objekte ja elemente, kuid see näeb pigem välja mängupakett kui laiendus.

8. Ăślikoolielu

Hiljuti turule viidud, 15. novembril 2019, tõi kaheksas laienemispakett tagasi ülikooli süsteemi. Väga sarnane The Sims 2 "Vida de Universitrio" esitlusele.

Lisaks akadeemilisele keskkonnale lisas laiendus uusi riideid, jalgrattaid ja uut maailma nimega Britechester. Maailmas on kaks ĂĽlikooli, Britechesteri ĂĽlikool ja Foxbury instituut.

The Sims 4 mängupakett

The Sims 4 uudsus on mängupakett. Need toimivad keskpunktina suurte laienduste ja esemepakkide vahel. Siiski kannavad nad teatud teema ümber mõnda uut mänguelementi, kuid objekte on palju vähem kui tavalisel laiendamisel.

Need on head ainult neile, kes soovivad midagi muud, kuid madalama hinnaga kui laiendamine. Ăśldiselt saate seda osta 79,00 R $ tavahinnaga, kuid sageli mĂĽĂĽakse neid ka.

1. Retkeerimine õues

Esimene mängupakett ilmus 13. jaanuaril 2015. See lisas uue maailma nimega Granite Falls, kus Sims saab puhkama õues rahvuspargis.

See pakett lisab uusi Herbalismi võimeid, võime putukaid koguda ja Simsi jaoks uusi omadusi. Samuti on välitegevustega seotud saavutusi, püüdlusi, riideid, esemeid ja koostoimimist.

2. Spaapäev

Spaapakett saabus varsti pärast 14. juulit 2015. Ta lisas enamiku tutvustatud tegevuste jaoks uut tüüpi spaa.

Lisaks uute teemaga seotud rõivaste, esemete ja mängude interaktsioonidele näitas ta ka uusi heaoluoskusi. See hõlmab massaaži, meditatsiooni, mudaravila, saunasid ja joogat.

3. GurmeepĂĽhad

Veel üks väga huvitav pakett saabus 7. juunil 2016. Escapada Gourmet lisab uut tüüpi restorani, mida saate ise oma ettevõttena üles ehitada ja juhtida.

Neile, kellel on laiendus "Ao Trabalho", saab mitu elementi segada, mis muudab need kaks paketti palju huvitavamaks. Restoraniomanikuna saate proovida uusi toite, värvata ja juhtida töötajaid ning muuta see koht kasvavaks ja populaarseks.

4. Vampiirid

Vampiiride teemapakett ilmus 24. jaanuaril 2017. Ootuspäraselt võimaldab see Simsile muutuda eri tugevuste ja nõrkustega vampiiriks.

Lisandunud on ka uus eluasememaailm, mida tuntakse unustatud õõnes. On veel uusi püüdlusi, palju ja palju esemeid, mis on seotud vampirismi ja terrori teemaga üldiselt.

5. Pereelu

Järgmine pakett saabub 30. mail 2017. See toob pereellu rohkem suhtlemist ja võimaluse olla lastele aeg-ajalt paremad vanemad.

Lisaks on veel üksikasju ja laste ja noorukite vahelist suhtlust. Alandused, tõmblused, kooliprojektid ja palju muud.

Lisaks võivad imikud, lapsed ja noorukid mässata oma vanemate ja teiste sugulaste vastu. Vanemad saavad seda uut käitumist käsitleda rangelt või hoolimatult – see võib mõjutada laste isiksust täiskasvanuks saades.

6. DĹľungli seiklus

27. veebruaril 2018 käivitati teine ​​pakett. Ta lisas uue puhkusemaailma nimega Selvadorada, mis toimib nagu "Retiro a Ar Livre".

Lisaks lisati uusi toite, tantse ja muusikat. Samuti on esemeid ja säilmeid, mida saab üles kaevata ja uurida.

7. StrangerVille

Järgmine pakett võtab umbes aasta aega ja see ilmus alles 26. veebruaril 2019. Pakett lisas maailmas tuntud kui StrangerVille, mis lubas tuua lahendamiseks suure mõistatuse.

Kõige lahedam on see, et see on esimene pakett, mis keskendub peaaegu täielikult mingile lugude režiimile. Midagi sellist, mida Simsi frantsiisi põhimängus praktiliselt ei näe.

Lisaks lisas DLC ka uusi püüdlusi, mitmesuguseid esemeid, juukseid ja rõivaid. Kõik on salapärane teema, et see pakendisse sobiks.

8. Maagia kuningriik

Pärast neid fantastilisemaid teemasid ilmus 10. septembril 2019. aastal veel üks huvitav pakett. Maagia kuningriik lisas vähemalt kaks uut maailma, Glimmerbrook ja Maagia kuningriik.

See pakett sisaldab ka võlurite ja võlumängu, mida teie simsid saavad õppida. Simsi viisardi loomiseks on ka erinevaid objekte ja mõned uued funktsioonid. Tõesti, üks lõbusamaid ja erinevaid pakke.

Objektide kogu The Simsist 4

Objektide kollektsioonid on olnud pikka aega olemas ega ole The Sims 4-s palju muutunud. Põhimõtteliselt pakuvad nad väikest valikut teatud teemadega esemeid, juukselõike ja rõivaid.

Need on rohkem suunatud neile, kes soovivad, et temaatiliste objektide jaoks oleks midagi palju odavamat. Mõned neist on väga huvitavad ja sobivad hästi laienduspakettide ja teatud mängudega.

Ăśldiselt mĂĽĂĽvad nad hinnaga 39,00 R $ ja ka aeg-ajalt.

1. Uhke pidu

Esimene esemepakett ilmus 19. mail 2015 The Sims 4 mängijatele. Selles on mitmesuguseid esemeid ja riideid väljamõeldud pidude jaoks, nagu nimigi juba viitab.

See hõlmab näiteks buffet-tabeleid ja juustu / šokolaadi / jookide allikaid. Omamoodi nišipakett, aga väga huvitav.

2. Täiuslik terrass

Pisut hiljem, 16. juunil 2015, saabus Terrao Perfeito nime all tuntud kollektsioon. Nagu võite ette kujutada, on pakendil mitu eset teie terrassi ja muude välisosade kaunistamiseks.

Lisaks veel mõned uued riided ja privaatsed vannid. Midagi väga haruldast The Sims 4 alguses.

3. Kuidas kööki

Kolmas kollektsioon saabus 11. augustil 2015. Kogu tähelepanu on suunatud objektidele, et muuta köök ilusamaks ja atraktiivsemaks.

Üldiselt sisaldab kollektsioon mitmeid köögilaudu, kappe ja seadmeid. Lisaks on pakendis väga lahe jäätisevalmistaja, millel on rohkem kui 30 erinevat maitset.

4. Erakorraline

See Halloweenist inspireeritud pakk saabus 29. septembril 2015 hästi. Ta tõi kaasa selliseid esemeid nagu kõrvitsa kopad, dekoratiivsed ämblikuvõrgud ja hämmastav valik temaatilisi pidusid.

Väga huvitav, veelgi enam, kui kasutate esemeid, millel on hooaja laienemise üritus ja puhkuse süsteem.

5. Filmiöö

Järjekordne kollektsioon ilmus 12. jaanuaril 2016. Seekordne teema oli filmidest, koos selliste esemetega nagu suur teler, popkorni valmistaja ja mugav mööbel.

Ta tõi ka palju toredaid, väga ilusaid riideid. suurepärane pakett isegi neile, kes kino teema eriti ei huvita.

6. Romantiline aed

Jardim Romntico kollektsioon lansseeriti 9. veebruaril 2016. Nagu nimest järeldada võib, kannab see paljusid romantilisemate teemadega aiaobjekte.

Samuti on uued riided ja mõned mänguelemendid. Huvitav pakett, kuid mitte nii üksikasjalik.

7. Lastetuba

Kuni selle paketi käivitamiseni 28. juunil 2016 polnud lastele mõeldud objektide variante palju. Õnneks lisas ta lisaks riietele ja juustele ka lastetoa esemeid.

Objektide hulgas on uus voodipesu, nukuteater, kaardimängud ning uued soengud ja rõivad lastele.

8. Lõbus tagaaias

Vähem kui kuu hiljem, 19. juulil 2016, saabus veel üks väliskaupade kollektsioon. See pakett lisab mitmeid esemeid ja mööblit, et teha tegevust teie tagahoovis nauditavamaks.

See hõlmab uute mänguelementidega veeliumägesid. Samuti on saadaval uusi lindude toitjaid, juukseid ja rõivaid.

9. Vintage glamuur

6. detsembril 2016 saabus Glamour Vintage kollektsioon. See hõlmab põhimõtteliselt vintage-stiilis esemeid ja taganemisstiile, millel on šikk vanamoodsam Hollywoodi tunne.

Seal on tualettlaud, peidetud baar ja isegi kelnerite palkamise võimalus. Samuti on olemas uued juuksed ja riided, kõik vastavalt pakendi stiilile.

10. Keegliöö

Üsna huvitav kollektsioon lisati 29. märtsil 2017 The Sims 4 laiendusraamatukokku. Bowling Night sisaldab selliseid esemeid nagu bowlingurajad ja selle praktikaga seotud ettearvatavad oskused.

Seal on ka temaatilisi rõivaid, uut mööblit ja isegi tapeeti, et saaksite oma keeglirada kõige paremasse stiili panna. Üldiselt väga meeldiv pakett, kuigi see on väga spetsiifiline nišš.

11. Fitness

Neile, kes soovivad sobivuse poole suunatud esemeid, saabub pakett 20. juunil 2017. Selle teemaga on mitmeid uusi esemeid, sealhulgas kaljuronimisseinad, treeningvideod ja kõrvaklapid.

Lisandunud on ka uusi spordivahendeid, mis võimaldavad seda tüüpi partiide ehitust veelgi mitmekesistada.

12. Beebid

Järgmine ilmus 24. augustil 2017. Nagu nimigi ütleb, keskendub see kõik väikelastele, kes saavad pärast "Pereelu" paketi saabumist suurepäraseid tasuta värskendusi mängudele.

Kollektsioon toob lisaks teemaga seotud esemetele ja rõivastele beebidele kasutamiseks uue mänguväljaku.

13. Pesupäev

Uus pakett saabus mõni kuu hiljem, 16. jaanuaril 2018. Mis kõige parem, selle valisid fännid ise The Sims 4 arendajate avalikul hääletusel.

Uskuge või mitte, paljud mängijad ootavad pesupakke. See kollektsioon tutvustab tehnoloogiat, mis aitab Simssil elada jätkusuutlikult.

Lisaks on pesumasinad, kuivatid ja mitmed muud sellega seotud esemed. Üks lõbusamaid pakette neile, kellele meeldivad realistlikumad elemendid.

14. Minu esimene lemmikloom

Järgmine esemepakett saabus 13. märtsil 2018 paljude poleemikatega. Uute lemmikloomadena on sellel hamstrid, hiired, kääbussiilid ja bubalused.

Lihtsalt on vaja kasutada kassi ja koera laienemist. Midagi sellist, mida The Simsis varem nähtud pole, sest teise DLC ostmiseks pole kunagi vaja DLC-d.

Tänaseks on paketid, mis saavad fännidelt kõige negatiivsemaid kommentaare, kõige ebapopulaarsemad. Soovitame pakkumist oodata, kui soovite seda oma kollektsiooni.

15. Moschino

Pole midagi uut, kui näha mängu The Sims originaalset brändi, nii et see pakett pole liiga üllatav. 13. augustil 2019 turule toodud pakendis on mitu Moschino kaubamärgi rõivaid ja kaunistusi.

Kuid see ei muuda seda DLC populaarseks. Ta tõi vabakutselise moefotograafi karjääri ja mõned väga meeldivad suhtlemised neile, kes seda karjääri mängu alati tahtsid.

Ainuüksi see suurendab pakettmüüki. Meie soovitus on oodata müüki jõudmist, sest see pole kõige täiuslikum pakend nimekirjas.

16. Kompaktne elu

Viimane pakett ilmus 21. jaanuaril 2020. See sisaldab Simsile palju uusi tooteid ja tehnoloogiaid, mis elavad kompaktsemalt.

See sai lõpuks reaalsuseks pärast seda, kui tihendatud majade ehitamine sai populaarseks, eriti YouTube'is. Sellest paketist on saanud üks populaarsemaid ja tõeliselt üks parimaid nii üksuste kui ka mänguelementide osas.

Lisaks mini-kodude soodustamisele tutvustatakse selles ka süsinikuheite vähendamise tehnoloogiat, lisades süsinikneutraalseid plaate ja sisseehitatud voodikohti. Suurepärane näide päriselus.

The Sims 4 DLC Free

Lahe on see, et nii paljude tasuliste DLC-de hulgas on mõni tasuta. Muidugi, nad pole nii täielikud kui pakett, mida me eespool nägime, kuid need on siiski üsna lahedad ja neid saab alla laadida, sõltumata teie mängu versioonist.

1. aastavahetuse peo pakett

Esimene tasuta pakett tuli turule 16. detsembril 2014. Nagu nimest selgesti järeldub, sisaldab see pühadepidude kaunistusi ja rõivaid.

Lahe asi, millel on juba mitu iga-aastast värskendust, et oleks uus aastalõpu kirje. Vaja kontrollida.

2. Dona Morte Mrbida kitarr

See Dona Morte spetsiaalne kitarr ilmus 17. augustil 2016. See on põhimõtteliselt boonussisu mängubülletääni tellimise eest.

Nagu võite ette kujutada, ainult üks objekt, kuid väga huvitav.

3. Perekonna portree

Lõpuks on meil Pereportree, mis ilmus 17. aprillil 2018. Samuti koosnes see boonusisu vormis ainult ühest artiklist.

Seekord anti see kõigile, kes registreerusid The Sims Mobile'i ilmumise päeval.

Kas teile meeldib The Sims 4 laiendus?

Kas kasutasite meie nimekirja, et teada saada, mis oli Sims 4 laiendus? Jätke oma kommentaar, öeldes meile, millised neist teil juba on ja millised soovite oma kollektsiooni lisada!

Ja kasutage The Simsis oma loovust ära, tutvuge kindlasti mängude loomiseks soovitatavate tööriistadega!