Mis on Uber VIP? Leidke parim juhtide ja reisijate programm

Uber VIP on programm, mis ühendab platvormi kõrgel kohal olevaid reisijaid parimate juhtidega, pakkudes turvalisemat, mugavamat ja muretumat teekonda. Kui lisatakse VIP-kategooriasse, saavad kasutajad hüvitisi sõidu eest lisatasu maksmata, samas kui juhid saavad kasu ka võistlustel.

See programm on saadaval mitmes riigi linnas ja töötab igakuiselt. Teisisõnu, hüvitiste säilitamise tagamiseks järgmisel kuul on vaja igal kuul nõudeid täita. Vaadake allpool, kuidas Uber VIP programm töötab.

Uber Comfort saabus vestlust vältima ja auto temperatuuri valima

Ăśks kahest Uber VIP annab reisijatele ja juhtidele parema platvormi – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Uber VIP annab reisijatele ja juhtidele parema platvormi – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Mis on Uber VIP ja kuidas see töötab?

Uber VIP on igakuiste hĂĽvitiste programm, mis on suunatud kõige lojaalsematele rakenduse kasutajatele. Androidi ja iPhone’i (iOS) rakenduste kõrgeima hinnanguga reisijad saavad VIP-iga, saavutades minimaalse arvu reise kuu jooksul ja säilitades head reitingud. Sama kehtib ka autojuhtide kohta, kes peavad selles kategoorias pĂĽsimiseks platvormil head hinded saama.

Pärast VIPiks saamist saavad kasutajad järgmisel kuul juurdepääsu programmi eelistele. Kasumit hoitakse kuu viimasel päeval kuni kella 23:59. Kui kasutaja ei jõua kategooriasse jäämiseks uuesti näitajani, kaotab ta hüvitise järgmise kuu 1. päeval. Juhi pikendusi saab tühistada ka juhul, kui piletihinda ei saavutata. Mõlemad saavad järgmistel kuudel VIP Uberisse uued kanded, kui nad soovitud numbri taastavad.

Mis on eelised ja puudused?

Uber VIP peamine eelis on reisimine koos kogenud juhiga ja kasutajate seas kõrge heakskiidureitinguga, mis võib garanteerida turvalisema ja mugavama reisi ilma rohkem maksmata – Uberi VIP-reisi hind on sama, mis UberX-kategooria reisidel. Teisalt ĂĽtleb Uber, et VIP-juhte on ringluses vähem ja seetõttu võib ooteaeg olla UberXi keskmisest pisut pikem.

Autojuhtide jaoks on eeliseks teadmine, et reisija tunneb platvormi, on hea käitumisega ja tõenäoliselt ei tekita probleeme, mis rikuvad reisijate käitumisjuhendit. VIP-juhid ootavad vähem ka lennujaama järjekordades, kui linnas on funktsioon olemas.

2-st 2-st Uberi VIP-i saamiseks on vaja säilitada head hindepunktid – Foto: Thássius Veloso / TechTudo

Uberi VIP-i saamiseks on vaja säilitada head hindepunktid – Foto: Thássius Veloso / TechTudo

Uber VIP on saadaval järgmistes linnades: Aracaju, Natal, Belém, Fortaleza, Porto Velho, Recife, São Luís, Teresina, Belo Horizonte, Brasília, Campinas, Caxias do Sul, Curitiba, Florianopolis, Joinville, Juiz de Fora, Londrina, Montes Claros, Piracicaba, Porto Alegre, Ribeirão Preto, São José dos Campos, São José do Rio Preto, São Paulo, Santos, Sorocaba, Uberlandia, Vitória, Campo Grande, Cuiaba ja Goiânia, João Pessoa, Maceió, Salvador, Manaus ja Rio Jaanuar.

VIPiks registreerumiseks pole registreerumist. Reisija kohale jõudmiseks peavad nad ühe kuu jooksul lisaks Uber Eatsile sooritama 20 Uberi reisi või tellimuse, lisaks minimaalsele hinnangule 4,6 tärni. Nende näitajateni jõudmisel saab kasutaja automaatselt programmi osaks ja sellest teavitatakse rakenduses endas ning e-posti teel. Järgmisest kuust alates on rakenduses saadaval Uber VIP-i taotlemise võimalus.

Autojuhtide jaoks erinevad kriteeriumid sõltuvalt linnast, kus nad tegutsevad:

Nõuded Uberi juhtidele VIP-i saamiseks

Linn Nõuded
Belo Horizonte, Juiz de Fora, Montes Claros, Uberlância ja Vitória Hoidke järjestust, mis on võrdne või suurem kui 4,75, läbinud eelmise kuu jooksul 100 reisi ja läbinud Uberiga üle 300 reisi
Aracaju, Belém, Fortaleza, João Pessoa, Maceió, Manaus, Natal, Porto Velho, Recife, Salvador, Sao Luis ja Teresina Hoidke järjestust, mis on võrdne või suurem kui 4,75, läbige eelmise kuu jooksul 50 reisi ja olete Uberiga läbinud rohkem kui 300 reisi
Brasilia Hoidke edetabelit, mis on võrdne või kõrgem kui 4,84, ja läbinud Uberiga üle 300 reisi
Suur väli Jätkake edetabelit, mis on võrdne või kõrgem kui 4,77 ja läbinud Uberiga üle 300 reisi
Cuiabá ja Goiânia Jätkake edetabelit, mis on võrdne või suurem kui 4,78 ja läbinud Uberiga üle 300 reisi
Caxias do Sul, Curitiba, Florianópolis, Joinville, Londrina, Porto Alegre ja Rio de Janeiro Hoidke paremusjärjestust, mis on võrdne või kõrgem kui 4,85, ja läbinud Uberiga üle 300 reisi
Campinas, Piracicaba, Ribeirão Preto, Santos, Sao Jose do Rio Preto, Sao Jose dos Campos, Sao Paulo ja Sorocaba Hoidke järjestust, mis on võrdne 4,8-ga või suurem ja olete Uberiga läbinud üle 300 reisi

Hea hindamisskoori saamiseks näitab Uber, et juhid on viisakad, hoiavad autot puhtana, kasutavad kliimaseadet sobival temperatuuril, sõidavad ettevaatlikult ning pööravad tähelepanu vastuvõtu- ja tühistamishinnale.

Kuidas taotleda reisi Uber VIP-iga?

Kui olete osa VIP-programmist, järgige seda samm-sammult:

  • Avage rakendus Uber;
  • Valige reisi lõppsihtkoht;
  • KĂĽsige valikut „UberX VIP”, mis kuvatakse „UberX” kõrval.

Mis vahe on VIP-l ja Pro-l?

Uberi juhid saavad osaleda VIP- ja Pro-kategooriates, kuna need on erinevad süsteemid ja ei lähe omavahel kokku. Kui Uber VIP annab teile eelise ainult liikvel olles, siis Uber Pro on punktiprogramm, mis pakub juhi isiklikule elule muude eeliste kõrval ka allahindlusi kütusele, haridusasutustele, spordikeskustele. Osaleda saavad kogu Brasiiliast pärit autojuhid, hoolimata sellest, kas nad on VIP-i või mitte.

Uber muutub ja Brasiilias on uudiseid: ta teab kõike

Uber muutub ja Brasiilias on uudiseid: ta teab kõike